Куди піти цього тижня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 березеня 2011р. 12:41

«Всем обязательно приносить подарки, пить только за мое здоровье, и обязательно соблюдать dress code – быть в одежде, так как люди без одежды меня смущают».

Він навіть не... Читати повністю

За вихідні в Києві – 19 пожеж: згорів чоловік

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 березеня 2011р. 12:17

Вчора ввечері, 20 березня, у Дарницькомй районі в металевій побутовці на Колекторній, 3-А згорів чоловік, - повідомляє прес-служба рятувальників. 

«Першими пожежу побачили охорон... Читати повністю

Сьогодні - останній день податкових звітів

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 березеня 2011р. 10:05

Сьогодні, 21 березня, - останній день подання податкової звітності, - нагадує Державна податкова адміністрація.

Через це в Києві всі податкові інспекції працюють без перерви та з подовженим... Читати повністю

Сьогодні вночі – «суперлуння»

Маша Землянська, Свiдомо, 19 березеня 2011р. 11:33

В ніч з 19-го на 20-е березня місяць настільки наблизиться до землі, що його можна буде розгледіти в деталях – пише Астрологічний союз УкраїниЧитати повністю

Від слова до діла…

Володимир Бондар, (вiд читачiв), 18 березеня 2011р. 22:43



Василь Фаринник

Читати повністю

Обманюють про наявність номерів – скаржтесь

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 18 березеня 2011р. 11:23

З сьогоднішнього дня, чи є в ДАІ номерні знаки для авто, бланки водійських посвідчень та талонів техогляду, які практично зникли два місяці... Читати повністю

Куди піти на вихідних

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 березеня 2011р. 11:17

«Снилось, что вовсе и не падал с балкона
минус двенадцатого этажа,
будто еле дыша картавой гортанью
ловил удела журавлиного звона
колокола....»

Що таке н... Читати повністю

В квітні призупинять частину київських електричок

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 18 березеня 2011р. 10:43

З 4 по 20 квітня буде не ходитимуть деякі електрички за напрямами Київ-Гребінка та  Київ-Фастів-Козятин-Жмеринка-Гречани - повідомляє прес-служба «Південно-західної залізниці».

... Читати повністю

На японську АЕС повернулася електрика

Маша Землянська, Свiдомо, 18 березеня 2011р. 10:20

19 березня - день восьмий після землетрусу

На атомній електростанції Фукусіма-1 нарешті вдалося відновити електрику. Тепер працівники АЕС сподіваються, що система охолодження не постраждала... Читати повністю

Міністр: покарати винних за забудови

Маша Землянська, Свiдомо, 18 березеня 2011р. 9:53

Віце-прем’єр і очільник Мінбуда Віктор Тихонов просить київську владу перевірити скандальні будівництва у Києві. У &... Читати повністю

ООН дозволила взяти під контроль небо над Лівією

Єгор Соболєв, Свiдомо, 18 березеня 2011р. 9:32

Рада безпеки ООН проголосувала за створення над Лівією зони без польотів, санкціонувавши будь-які заходи для захисту лівійських... Читати повністю

Народжувати стало вигідніше

Маша Землянська, Свiдомо, 17 березеня 2011р. 18:37

Народжувати стало вигідніше. Якщо президент підпише закон, який сам ініціював. За першу дитину щ... Читати повністю

Регіонали провалили "сенсорний палець" в Раді

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 17 березеня 2011р. 18:31

Верховній Раді не вистачило 4 голоси для затвердження нової системи голосування по сенсорній кнопці. Вона могла б перешкодити ганебній практиці голосування одного депутата за декількох в їх відсутн... Читати повністю

Рада скасувала талон до посвідчення водія

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 березеня 2011р. 18:18

Верховна Рада проголосувала за скасування талону до посвідчення водія.

За такий проект закону проголосувала Фракція... Читати повністю

Зросли ціни на електроенергію

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 березеня 2011р. 17:56

З 1 квітня тарифи на електроенергію для населення зросли на 15%. 

Таке рішення прийнялаЧитати повністю