Чим Попов похвалився перед депутатами

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 31 березеня 2011р. 13:56

Сьогодні, 31 березня, під час свого звіту голова міської держадміністрації Олекандр Попов розказав про досягнення своєї команди.

«Не зважаючи на борги залишені попередньою владою,... Читати повністю

Сьогодні – останній день продажу квитків на Євро

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 березеня 2011р. 13:40

УЄФА нагадує - квитки на матчі Євро-2012 продаватимуться до опівночі 1 квітня.

Купити на сайті УЄФА ще можна три типи білетів – на один матч, на матч... Читати повністю

Попов: "Новий регіон" за безцінь скупив коммайно

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 31 березеня 2011р. 13:37

Під час сьогоднішнього звіту міської адміністрації, її очільник Олександр Попов розповів що в період з 2007 по липень 2010 року команда Черновецького незаконно передала в приватну власність комунал... Читати повністю

Відсьогодні можна їхати Дарницьким мостом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 березеня 2011р. 13:35

Уряд звітує про те, що відсьогодні можна їхати по Дарницькому мосту з правого берега Дніпра на л... Читати повністю

Попов розказав скільки земель вкрав Черновецький

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 31 березеня 2011р. 12:58

Сьогодні, 31 березня, на засіданні міськради, в ході звітування голова КМДА Олександр Попов розказав, скільки земель та комунальних приміщень було вкрато за час правління Леоніда Черновецького та й... Читати повністю

На сигаретах таки будуть страшні картинки

Маша Землянська, Свiдомо, 31 березеня 2011р. 11:35

З жовтня 2012 року на усіх пачках сигарет мають з’явитися страшні кольорові малюнки про наслідки куріння. Кабінет Міністрів нарешті прийняв постанову, якою за... Читати повністю

В салоні «Тоскана» - розпродаж хутра та шкіри

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 31 березеня 2011р. 11:26

Зараз, шуби та дублянки в магазині "Тоскана", що в торговому центрі "Квадрат" коштують від 3950-ти гривень. А шкіряні куртки - від 1750-ти.

Щоправда розпродаж діятиме лише до 15 квітня.Читати повністю

Азарову віддали останню сорочку

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 31 березеня 2011р. 10:51

Вчора, 30 березня, о 15.00 перед Кабінетом Міністрів України активісти «Коаліції учасників помаранчевої революції» демонстративно знімали з себе сорочки, та жбурляли в бік Кабміну, демо... Читати повністю

"Прикинься моєю дружиною":жарти, романтика і Гаваї

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 березеня 2011р. 10:46

- Скажи їй правду!

- Ок, давай ти її зобразиш… Я спробую на тобі. Тож… Ну…це… Я ношу в кишені фальшиву обручку

- Свиня!

Адам Сендлер і Дженіфер Е... Читати повністю

Адвокат Кучми не кине президента через прокуратуру

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 31 березеня 2011р. 10:30

Адвокат екс-президента Леоніда Кучми, якого звинувачують у видачі злочинного наказу щодо журналіста Георгія Гонгадзе, Ігор Фомін буде продовжувати працювати з клієнтом, не зважаючи на Читати повністю

Аеропорт «Бориспіль» погрожували підірвати

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 31 березеня 2011р. 9:55

Вчора, 29 березня, в аеропорті «Бориспіль» затримали чоловіка, який заявляв що в його поклажі знаходиться вибухівка, - повідомляє міліція київської області.

Це відбувалося пі... Читати повністю

Затриманих у Шевченківському суді взято під варту

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 30 березеня 2011р. 17:49

Генеральною прокуратурою порушено дві кримінальні справи за ознаками хабарництва відносно затриманих вчора, 29 березня, у Шевченківському районному суді, - повідомляється на Читати повністю

Ресторан «Апрель»