Хто ще хотів розібратись з убитим суддею Зубковим

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 24 березеня 2011р. 14:30

Якби вбивця планував демонстративно вбити суддю, чи він робив би при цьому прес-конференцію?

Міністр внутрішніх справ вважає, що так. Сьогодні він оголосив, що затримали підозрюваного у вби... Читати повністю

Данилюк:за відставку Януковича підписались 250 000

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 24 березеня 2011р. 11:57

За відставку президента Януковича вже зібрали 250 тисяч підписів по всіх регіонах України, - стверджує координатор руху проти влади, активіст Майдану підприємців Олександр Данилюк.

Восени м... Читати повністю

Біля готелю "Козацького" стіна вбила людину

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 березеня 2011р. 11:53

Сьогодні в самому центрі міста о 10:00 по вулиці Михайлівська, 1 в готелі "Козацький" між восьмим та дев'ятим поверхом обвалилася стіна. Вона вбила чоловіка, що їшов по тротуарі повз готель, - пові... Читати повністю

Червона шапка 2011:Без шапки, але з сексом і роком

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 березеня 2011р. 11:53

 «Вдень він перетворюється на людину… Вовк… Він вбиватиме ще… І він – з нашого селища…»

Це не американська страшилка і не фантастичний три... Читати повністю

Завтра підприємці блокують Адміністрацію Януковича

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 березеня 2011р. 11:35

Завтра, 25 березня, учасники автопробігу, які виїхали з Львова та Луганська до Києва блокуватимуть Адміністрацію президента, - повідомляє прес-служба організаторів.

Колону автопробігу під г... Читати повністю

Кучма погодиться на очну ставку з Мельниченком

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 березеня 2011р. 10:16

Екс-президент Леонід Кучма погодиться на очну ставку з екс-майором Держохорони Миколою Мельниченком, - передає кореспондент Українськ... Читати повністю

29 березня – влада продає землю

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 березеня 2011р. 9:56

29 березня в приміщенні Київської агропромислової біржі відбудеться перший за кілька останніх років земельний аукціон, - повідомляє прес-служба мерії.

Для продажу на цих торгах підготовлено... Читати повністю

Двоє японських АЕСників у лікарні з опроміненням

Маша Землянська, Свiдомо, 24 березеня 2011р. 9:44

Двоє працівників японської атомної електростанції Фукусіма-1, які ліквідовували наслідки аварії на АЕС, потрапили до лікарні з опроміненням – передає ВВС.

Стосовно самої станції, то н... Читати повністю

Жінка вбила свого чоловіка ножем

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 березеня 2011р. 9:34

Молода жінка вбила чоловіка, з яким разом жила близько року, ножем, коли захищалася від його нападу, - повідомляє прес-служба міліції.

Потім вона подзвонила на 102 та повідомила, що чоловік... Читати повністю

На Льва Толстого встановлять дошку Глазовому

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 березеня 2011р. 9:25

У Києві буде встановлено 28 меморіальних та анотаційних дощок, меморіальних плит та плит з пояснювальним текстом, - повідомила прес-служба мерії.

Цікаво, що витрати, пов’язані з їхнім... Читати повністю

З Кучми взяли підписку про невиїзд

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 березеня 2011р. 18:27

З колишнього президента Леоніда Кучми у Генпрокуратурі взяли підписку про невиїзд як запобіжний захід, - Читати повністю

Регулярний секс допоможе успішній кар’єрі

Маша Землянська, Свiдомо, 23 березеня 2011р. 17:29

«Що ж не так? Може сукня негарна або може надто я вже білявка?, - закінчуючи фінансовий звіт, думає чому вже другий тиждень хлопець відмовляється кохатися, молодий фінансист іноземної компані... Читати повністю

Ми більше любимо росіян, ніж вони нас

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 березеня 2011р. 16:16

Ставлення жителів Росії до України покращилося, проте воно, як і раніше, гірше, ніж ставлення жителів України до Росії.

Про це свідчать дані опитування, проведеного 9–18 лютого Київсь... Читати повністю

Померла Елізабет Тейлор

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 березеня 2011р. 15:53

У віці 79 рків померла легендарна голівудська актриса Елізабет Тейлор, - повідомляє BBC.

У середині л... Читати повністю

Завтра - забудовник під Софією проти активістів

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 березеня 2011р. 15:39

Завтра, 24 березня, о 9:30 Апеляційний суд міста Києва розгляне справу за позовом компанії, що будує біля Софії Київської елітний житловий комплекс з двоповерховим підземним паркінгом (Fresco Sofia... Читати повністю