Міжміські маршрутки переїхали на Південний вокзал

Маша Землянська, Свiдомо, 23 березеня 2011р. 9:41

Міжміські маршрутки, що прямують з Києва до Сум, Луцька, Львову, Рівного, Харкова, Запоріжжя, Полтави, Кременчука, Черкас, Чернігова, Одеси, Чернівців, Тернополя , Житомира та Хмельницького, знову... Читати повністю

«Вибухнувший» вдень Бі-маркет вже працює

Маша Землянська, Свiдомо, 22 березеня 2011р. 22:13

За кілька годин після вибуху, що стався по обіді в столичному супермаркті Бі-маркет на Лебедева-Кумача, магазин почав знову приймати ві... Читати повністю

Дело: інформація про Ульянченко - сфальшована

Христина Заник, (вiд читачiв), 22 березеня 2011р. 21:58

У ході повторної перевірки встановлено, що ордеру на арешт соратниці Віри Ульянченко американським судом не існує: в редакцію видання «Дело», яке Читати повністю

Бродський: нікого штрафувати не будуть!

Христина Заник, (вiд читачiв), 22 березеня 2011р. 18:43

За не здану вчасно декларацію з податку на доходи фізичних осіб нікого штрафувати не будуть. Навіть на одну гривню, - заявляє урядовий уповнова... Читати повністю

В супермаркеті поблизу НАУ - вибух

Христина Заник, (вiд читачiв), 22 березеня 2011р. 18:24

Близько третьої дня у супермаркеті на вулиці Лєбєдєва-Кумача, 2/6  пролунав вибух, - Читати повністю

На вокзалі - безкоштовно перевірятимуть легені

Маша Землянська, Свiдомо, 22 березеня 2011р. 17:55

Завтра, 23-го березня з 13:30 кожен бачаючий зможе перевіритися на туберкульоз. На вокзалі працюватиме пересувний флюєрограф - обіцяє Фонд Рината Ахметова "Розвиток України", який власне і організо... Читати повністю

Як купувати в супермаркетах

Христина Заник, (вiд читачiв), 22 березеня 2011р. 17:34

Після гречки почав дорожчати хліб. Тому кияни все частіше задумуються: як навчитися економити.

«Свідомо»  пропонує корисні поради, як правильно куп... Читати повністю

Що загрожує Кучмі за Гонгадзе

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 22 березеня 2011р. 16:55

"Подтверждаю. В отношении Леонида Даниловича Кучмы возбуждено уголовное дело о его причастности к незаконным действиям и убийству Георгия Гонгадзе, а также относительно потерпевшего Подольского",... Читати повністю

Що цікавого ввечері подивитися по ТБ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 березеня 2011р. 16:07

Телебачення вже не сприймається глядачами серйозно. «Реклама, мило і дешевий Голівуд» - скажете Ви.

Ми ж вирішили стати Вашим гідом в телебаченні і розповідати про найцікавіші н... Читати повністю

Влада обіцяє ремонт розв’язки біля моста Патона

Христина Заник, (вiд читачiв), 22 березеня 2011р. 15:47

До 2012 року влада обіцяє реконструювати транспортну розв’язку на перетині бульвару Дружби Народів та Наддніпрянського шосе, - повідомляє про розпорядження прес-служба мерії.

Згідно з... Читати повністю

Кучму звинувачують у вбивстві Гонгадзе

Христина Заник, (вiд читачiв), 22 березеня 2011р. 12:59

Проти екс-президента Леоніда Кучми порушена кримінальна справа.

Причина - перевищення влади та службових повноважень: видача незаконного розпорядження органам МВС, що призвели до смерті жур... Читати повністю

Американський суд хоче арешту Ульянченко

Христина Заник, (вiд читачiв), 22 березеня 2011р. 12:29

12 березня Окружний суд Флориди (США) видав ордер на арешт соратниці екс-президента Віктора Ющенка Віри Ульянченко, - повідом... Читати повністю

Суддю вбили перед засіданням по забудові (відео)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 22 березеня 2011р. 11:52

42-річний суддя Шевченківського районного суду Сергій Зубков був убитий у під'їзді будинку по вулиці Голосіївській, 13. Йому нанесли 2 ножеві поранення в тулуб з правої сторони та тричі стріляли в... Читати повністю

У середу:Кухонні пісні про котів і щиру любов

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 березеня 2011р. 11:51

В декабре под новый год на ковре валялся кот
Не баюн и не чеширский, а обыкновенный рыжий кот.

Ничего не нужно делать, лишь молчать да мурчать,
Читати повністю

В неділю спатимемо менше на годину

Христина Заник, (вiд читачiв), 22 березеня 2011р. 11:45

27 березня о 3 годині 00 хвилин на всій території України буде переведена годинникова стрілка на 1 годину вперед. Отже, часу поспати залишиться менше.

В той же час поїзди, що знаходитимутьс... Читати повністю