Резиденція Каддафі знищена

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 березеня 2011р. 13:53

Один з ракетних ударів по Лівії зруйнував чотирьохповерховий комплекс резиденції полковника Каддафі у Тріполі, - по... Читати повністю

Влада обіцяє створити парковки для туравтобусів

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 21 березеня 2011р. 13:27

У Києві відведуть місця для паркування туристичних автобусів - повідомляє інформаційний центр Україна 2012 з посиланням на заступника голови... Читати повністю

63-річна Femen роздяглася проти пенсійної реформи

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 березеня 2011р. 12:54

Сьогодні вранці, 21 березня, 63-річна активістка Femen Ольга Сергіївна роздяглася на Михайлівській площі перед пам'ятником княгині Ольги в протест проти підвищення пенсійного віку для жінок.

<... Читати повністю

Куди піти цього тижня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 березеня 2011р. 12:41

«Всем обязательно приносить подарки, пить только за мое здоровье, и обязательно соблюдать dress code – быть в одежде, так как люди без одежды меня смущают».

Він навіть не... Читати повністю

За вихідні в Києві – 19 пожеж: згорів чоловік

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 березеня 2011р. 12:17

Вчора ввечері, 20 березня, у Дарницькомй районі в металевій побутовці на Колекторній, 3-А згорів чоловік, - повідомляє прес-служба рятувальників. 

«Першими пожежу побачили охорон... Читати повністю

Сьогодні - останній день податкових звітів

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 березеня 2011р. 10:05

Сьогодні, 21 березня, - останній день подання податкової звітності, - нагадує Державна податкова адміністрація.

Через це в Києві всі податкові інспекції працюють без перерви та з подовженим... Читати повністю

Сьогодні вночі – «суперлуння»

Маша Землянська, Свiдомо, 19 березеня 2011р. 11:33

В ніч з 19-го на 20-е березня місяць настільки наблизиться до землі, що його можна буде розгледіти в деталях – пише Астрологічний союз УкраїниЧитати повністю

Від слова до діла…

Володимир Бондар, (вiд читачiв), 18 березеня 2011р. 22:43



Василь Фаринник

Читати повністю

Обманюють про наявність номерів – скаржтесь

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 18 березеня 2011р. 11:23

З сьогоднішнього дня, чи є в ДАІ номерні знаки для авто, бланки водійських посвідчень та талонів техогляду, які практично зникли два місяці... Читати повністю

Куди піти на вихідних

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 березеня 2011р. 11:17

«Снилось, что вовсе и не падал с балкона
минус двенадцатого этажа,
будто еле дыша картавой гортанью
ловил удела журавлиного звона
колокола....»

Що таке н... Читати повністю

В квітні призупинять частину київських електричок

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 18 березеня 2011р. 10:43

З 4 по 20 квітня буде не ходитимуть деякі електрички за напрямами Київ-Гребінка та  Київ-Фастів-Козятин-Жмеринка-Гречани - повідомляє прес-служба «Південно-західної залізниці».

... Читати повністю

На японську АЕС повернулася електрика

Маша Землянська, Свiдомо, 18 березеня 2011р. 10:20

19 березня - день восьмий після землетрусу

На атомній електростанції Фукусіма-1 нарешті вдалося відновити електрику. Тепер працівники АЕС сподіваються, що система охолодження не постраждала... Читати повністю

Міністр: покарати винних за забудови