Термінал D у Борисполі обіцяють в 2011

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 квітня 2011р. 6:26

За словами віце-прем’єра – міністра інфраструктури Бориса Колеснікова, термінал &laq... Читати повністю

Уряд дозволив підняти ціну на бензин до 9,85 грн

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 квітня 2011р. 6:14

Уряд дозволи підняти ціну на бензин марки А-95 до 9,85 гривень та та 9,35 за літр дизельного пального, - Читати повністю

Жінку вбили за еротичну фантазію

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 квітня 2011р. 5:56

Близько сьомої ранку на зупинці громадського транспорту у Протасовому Яру знайшли мертву жінку, - повідомлила прес-служба міліції. Померла вона від удару у підборіддя. На зупинку жінку принесл... Читати повністю

Яндекс проводить безпечну екскурсію у Прип'ять

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 квітня 2011р. 5:37

Популярний інтернет-сервіс Яндекс.Панорама пропонує Вам прогулятися по... мертвому місту Прип'ять.

Прогулятися по зоні, відчути себе Сталкером і побачити зруйновані будинки і заіржавілі шма... Читати повністю

В парку Перемоги знайшли мертве немовля

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 квітня 2011р. 5:19

5 квітня в парку Перемоги знайшли мертве немовля. Про це написав один з користувачів форуму для мам - Mamaforum. Прес-служба міліції підтвердила інформацію, але відмовилася розповісти про деталі.Читати повністю

Янукович пообіцяв розкрити гучні справи

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 квітня 2011р. 4:35

Президент Віктор Янукович пообіцяв, що всі гучні справи, відкриті проти колишніх посадовців, будуть розкриті. Про це він заявив під час свого щорічного послання.

"Вимагаю від прав... Читати повністю

На Червоноармійській замінували авто

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 квітня 2011р. 4:30

Сьогодні вночі, 7 квітня, по вулиці Червоноармійській, 102 невідомі порозставляли саморобні підпалювальні пристрої поблизу автівок, припаркованих під вікнами будинків. Міліцію викликали о 8:10... Читати повністю

Янукович назвав Україну лідером

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 квітня 2011р. 3:52

«Досить жалітись і принижуватись. Настав час довести український характер.Треба довести світові, що Україна – країна-лідер!», - сказав президент Віктор Янукович у своєму щорічному... Читати повністю

Де зачаїлися ДАІ (перелік вулиць)

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 квітня 2011р. 3:34

На сайті Київської міліції з’явилась інформація про дислокацію нарядів ГАІ, які виявл... Читати повністю

Янукович: ми зробили лише третину

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 квітня 2011р. 3:19

Президент Віктор Янукович чесно зізнався, що влада лише на третину виконала свої обіцянки.

"Даючи загальну оцінку роботі влади за минулий період, чи можу я бути задоволений першими підсумка... Читати повністю

"Ріо": 3D-шна реінкарнація радянського Кєши

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 квітня 2011р. 3:12

«Да, это я. Хорошо живу, купаюсь в бассейне, пью джюс, оранджат… Да, да - прямо не выходя из бассейна. У меня много друзей, машина, личный шофёр…»

Так, розвалившис... Читати повністю

Сьогодні:зустрітись з Іздриком,книжковий Медвін...

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 квітня 2011р. 2:20

10:00

Оцінити Януковича

Президент Віктор Янукович виступить у Верховній Раді зі щорічним посланням.

12:00

Читати повністю

Перед мерією піклуватимуться про здоров'я

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 6 квітня 2011р. 18:29

У неділю, 10 квітня, перед будівлею КМДА всі охочі зможуть проконсультуватися з ендокринологом, офтальмологом, стоматологом, синологом, дієтологом, невропатологом та іншими лікарями, – повідо... Читати повністю

Майже 200 тисяч кіло фруктів - дітям Солом'янки

Христина Заник, (вiд читачiв), 6 квітня 2011р. 17:53

Солом’янське управління освіти придбало фруктів, ягід та горіхів на 1871500 гривень.

Про такі витрати з місцевого бюджету Читати повністю

Від переводу годинників хочуть відмовитись

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 6 квітня 2011р. 17:39

Депутат-регіонал Олег Надоша вніс на розгляд Верховної Ради законопроект про зміну порядку обчислення часу в Україн... Читати повністю