ООН дозволила взяти під контроль небо над Лівією

Єгор Соболєв, Свiдомо, 18 березеня 2011р. 9:32

Рада безпеки ООН проголосувала за створення над Лівією зони без польотів, санкціонувавши будь-які заходи для захисту лівійських... Читати повністю

Народжувати стало вигідніше

Маша Землянська, Свiдомо, 17 березеня 2011р. 18:37

Народжувати стало вигідніше. Якщо президент підпише закон, який сам ініціював. За першу дитину щ... Читати повністю

Регіонали провалили "сенсорний палець" в Раді

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 17 березеня 2011р. 18:31

Верховній Раді не вистачило 4 голоси для затвердження нової системи голосування по сенсорній кнопці. Вона могла б перешкодити ганебній практиці голосування одного депутата за декількох в їх відсутн... Читати повністю

Рада скасувала талон до посвідчення водія

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 березеня 2011р. 18:18

Верховна Рада проголосувала за скасування талону до посвідчення водія.

За такий проект закону проголосувала Фракція... Читати повністю

Зросли ціни на електроенергію

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 березеня 2011р. 17:56

З 1 квітня тарифи на електроенергію для населення зросли на 15%. 

Таке рішення прийнялаЧитати повністю

Янукович пообіцяв розібратися з забудовами Києва

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 березеня 2011р. 16:56

Президент України Віктор Янукович вимагає дотримання законності у збереженні об’єктів національної культурної спадщини.

Про це гарант заявив на засіданні Громадської гуманітарної ради... Читати повністю

Мерія все ж хоче церкву на місці Десятинки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 березеня 2011р. 15:02

Мерія, попри обіцянки Головного архітектора столиці, все ж таки хоче бачити на місці Десятинної церкви новий храм.

Про це йдеться в... Читати повністю

Контролюємо обіцянки мерії

Користувача видалено , (вiд читачiв), 17 березеня 2011р. 14:55

План наступний:

1. Збирати обіцянки, які мають покращити щось в житті киян.

2. Згадувати про них, коли спливає оголошений або розумний термін виконання.

2. Ділитися цією пра... Читати повністю

Черновецький покаявся і більше не хоче бути мером

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 березеня 2011р. 14:06

Мер Леонід Черновецький більше не балотуватиметься на посаду мера столиці.

Заяву про це він зробив на своєму персо... Читати повністю

У п'ятницю в Києві зіграють ідоли російського року

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 березеня 2011р. 13:56

«Я мог бы стать другим, быть темною водой… Вечно молодым, вечно пьяным…» - грало у жителя передмістя столиці Романа в навушниках. Він повільно йшов від університету до авт... Читати повністю

Податкова прийматиме звіти у вихідні

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 березеня 2011р. 13:50

У період подання звітності податкова служба обслуговуватиме платників з подовженим робочим днем та у вихідні, - повідомляє прес-служба відомства.

В Києві усі податкові інспекції працюють бе... Читати повністю

Рятувальники помилилися - повені не буде

Маша Землянська, Свiдомо, 17 березеня 2011р. 13:15

Заява київських рятувальників про найбільше водопілля за п’ять років виявилася помилкою. Цього року "великої води" у Києві не чекають.... Читати повністю

Підвищення пенсійного віку відклали

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 березеня 2011р. 13:15

Верховна Рада повернеться до розгляду Пенсійної реформи на початку квітня.

Про це заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, - Читати повністю

Відома журналістка стала прес-секретарем Януковича

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 березеня 2011р. 12:46

Відома медіа-активістка Дарія Чепак призначена прес-секретарем президента Віктора Януковича.

Відповідний указ Глави держави розміщ... Читати повністю

З 1 квітня зросли тарифи на електроенергію

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 березеня 2011р. 12:34

З 1 квітня тарифи на електроенергію для населення зросли на 15%. 

Таке рішення прийняла<... Читати повністю