Зросли ціни на електроенергію

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 березеня 2011р. 17:56

З 1 квітня тарифи на електроенергію для населення зросли на 15%. 

Таке рішення прийнялаЧитати повністю

Янукович пообіцяв розібратися з забудовами Києва

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 березеня 2011р. 16:56

Президент України Віктор Янукович вимагає дотримання законності у збереженні об’єктів національної культурної спадщини.

Про це гарант заявив на засіданні Громадської гуманітарної ради... Читати повністю

Мерія все ж хоче церкву на місці Десятинки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 березеня 2011р. 15:02

Мерія, попри обіцянки Головного архітектора столиці, все ж таки хоче бачити на місці Десятинної церкви новий храм.

Про це йдеться в... Читати повністю

Контролюємо обіцянки мерії

Користувача видалено , (вiд читачiв), 17 березеня 2011р. 14:55

План наступний:

1. Збирати обіцянки, які мають покращити щось в житті киян.

2. Згадувати про них, коли спливає оголошений або розумний термін виконання.

2. Ділитися цією пра... Читати повністю

Черновецький покаявся і більше не хоче бути мером

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 березеня 2011р. 14:06

Мер Леонід Черновецький більше не балотуватиметься на посаду мера столиці.

Заяву про це він зробив на своєму персо... Читати повністю

У п'ятницю в Києві зіграють ідоли російського року

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 березеня 2011р. 13:56

«Я мог бы стать другим, быть темною водой… Вечно молодым, вечно пьяным…» - грало у жителя передмістя столиці Романа в навушниках. Він повільно йшов від університету до авт... Читати повністю

Податкова прийматиме звіти у вихідні

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 березеня 2011р. 13:50

У період подання звітності податкова служба обслуговуватиме платників з подовженим робочим днем та у вихідні, - повідомляє прес-служба відомства.

В Києві усі податкові інспекції працюють бе... Читати повністю

Рятувальники помилилися - повені не буде

Маша Землянська, Свiдомо, 17 березеня 2011р. 13:15

Заява київських рятувальників про найбільше водопілля за п’ять років виявилася помилкою. Цього року "великої води" у Києві не чекають.... Читати повністю

Підвищення пенсійного віку відклали

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 березеня 2011р. 13:15

Верховна Рада повернеться до розгляду Пенсійної реформи на початку квітня.

Про це заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, - Читати повністю

Відома журналістка стала прес-секретарем Януковича

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 березеня 2011р. 12:46

Відома медіа-активістка Дарія Чепак призначена прес-секретарем президента Віктора Януковича.

Відповідний указ Глави держави розміщ... Читати повністю

З 1 квітня зросли тарифи на електроенергію

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 березеня 2011р. 12:34

З 1 квітня тарифи на електроенергію для населення зросли на 15%. 

Таке рішення прийняла<... Читати повністю

Закрилася майже половина аптек "для пільговиків"

Маша Землянська, Свiдомо, 17 березеня 2011р. 12:02

74 зі 172-ох аптек мережі "Фармація", де безкоштовно отримують ліки за рецептами київські пільговики, закрилися. Причина - проблеми з договорами про оренду - пояснюють у київському управлінні з охо... Читати повністю

Депутати не схотіли голосувати самостійно

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 березеня 2011р. 11:43

Депутати Верховної Ради не підтримали законопроект про запровадження особистого голосування за допомогою сенсорної клавіші, - передає ко... Читати повністю

Жінку вбило струмом в метро на Лісовій

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 березеня 2011р. 11:22

Сьогодні, 17 березня, вранці о 5:55 на станції "Лісова" Святошинсько – Броварської лінії стався нещасний трагічний випадок - загинула жінка.

Про це Читати повністю

Майданівці запрошують завтра на суд над товаришем

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 17 березеня 2011р. 10:59

Продовжуються суди над учасниками Податкового майдану.

На 18.03.2011 року, о 12.00 Печерський суд м. Києва призначив розгляд справи Сергія Костакова, який, починаючи з 1 грудня 2010 року... Читати повністю