За народження дітей даватимуть більше

Маша Землянська, Свiдомо, 8 квітня 2011р. 11:03

За першу дитину щасливі батьки отримують майже 24 з половиною тисячі гривень, за другу – 50, за третю і решту дітей по 90, - Читати повністю

Біля мосту Патона на воді горів дебаркадер

Маша Землянська, Свiдомо, 8 квітня 2011р. 10:48

Ввечері 7 квітня на невеликому острівці, що на правому боці мосту Патона горів дерев`яний дебаркадер на воді.

"О 19:02 до оперативно-диспетчерської служби столи... Читати повністю

Прокуратура: поверніть гроші швидкісного трамвая

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 8 квітня 2011р. 10:27

Позавчора, 6 квітня, під час чергового судового засідання по справі розкрадання бюджетних грошей на будівництві швидкісного трамваю додався новий позов - від заступника київського прокурора. Той ви... Читати повністю

Біля "Дарниці" зносять ларьки

Маша Землянська, Свiдомо, 8 квітня 2011р. 10:18

Навколо станції метро "Дарниця" почали демонтувати ларьки.

"Вчора близько 10-ої вечора всі кіоски ще працювали, а зранку - половина вже стоїть порожніми. А деякі ларьки взагалі зникли", - р... Читати повністю

Влада обіцяє 4 вагони метро для інвалідів

Маша Землянська, Свiдомо, 8 квітня 2011р. 9:52

До кінця року метрополітен придбає чотири спеціально облаштовані для перевезення людей з обмеженими можливостями вагони метро, - передає обіцянку прес-служба мерії.

«Повідомляємо, що... Читати повністю

Сьогодні:провести ніч еротичної поезії,помалювати…

Маша Землянська, Свiдомо, 8 квітня 2011р. 9:18

10:00

Допомогти повернути житло Єсауленку

Біля міської адміністрації на Хрещатику, 36 розпочнеться безстрокова акція протесту Вадима Єсауленка прот... Читати повністю

До голодувальника проти Могильова приєдналися ще 2

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 7 квітня 2011р. 14:30

Під Адміністрацією президента разом з Олександром Місюрою, який голодує вже 25-й день, тепер морять себе голодом ще двоє активістів "Коаліці... Читати повністю

Розробник: Спритко та Гарнюня - не дауни

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 7 квітня 2011р. 12:55

У відповідь на розповсюджену в пресі критику нових  символів країни - Спритка і Гарнюні, їх розробники провели пояснювальну прес-конференцію.

Представники компанії "CFC Consulting"... Читати повністю

Рада хоче, щоб всі встановили лічильники на газ

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 квітня 2011р. 10:52

Верховна Рада прийняла закон, який змушує всіх встановити лічильники для обліку газом, в іншому випадку газ відключитимуть.... Читати повністю

МОН відкрило корупційні завдання для школярів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 квітня 2011р. 10:39

Міністерство освіти виклало на своєму сайті завдання до контрольних робіт у 5-8 класах. Всі вони у форматі pdf, їх можна вільно закачати і роздрукуват... Читати повністю

Кур'єру стріляли в обличчя за ноутбук

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 квітня 2011р. 9:07

В Подільському районі кур'єру салону "Розетка" вистрелили в обличчя гумовою кулею. Злочинець замовив по інтернету ноутбук Asus вартістю 5000 гривень, назвавши чужу адресу, - вулицю Порика і хотів в... Читати повністю

Femen просить не різати по Живому

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 квітня 2011р. 8:47

Жіночий рух Femen провів акцію на підтримку Живого Журналу «Суки, не ріжте по живому!». 

Livejournal або, як його називають у перекладі, Живий Журнал все більше атакують ха... Читати повністю

Укрзалізниця обіцяє електронні квитки в 20 поїздах

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 квітня 2011р. 7:00

До кінця року електронний квиток буде запроваджений ще у 20-ти поїздах, крім п’яти вагонів у тому одному, де він вже впроваджений - передає обіцянку прес-служба Укрзалізниці. 

Ос... Читати повністю

Прем'єра "Push Up 1-3" в театрі "Колесо"

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 7 квітня 2011р. 6:47

«Я не люблю нічні зміни. Доводиться робити обхід, перевіряти усі кабінети. Я боюся, що одного разу знайду там когось повішеним. Адже буває таке. Навіть ставалося колись». Марія (Наталія... Читати повністю