Вибухи на японській АЕС - день п'ятий

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2011р. 20:13

Вранці 15 березня біля четвертого реактора на атомній електростанції Фукусіма-1 сталася чергова, друга пожежа, рівень радіації різко стрибнув, працівників АЕС евакуювали зі станції. За кілька годин... Читати повністю

Росія не пускає Україну в зону вільної торгівлі

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 березеня 2011р. 18:01

Якщо Україна та Європейський Союз створять зону вільної торгівлі, Росія буде вибудовувати кордон для українських товарів.

Таку заяву вчора на прес-конференції в Мінську зробив прем`єр-мініс... Читати повністю

У Києві не знайшлося жодної пачки якісного масла

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2011р. 16:41

З 16-ти перевірених «Укрметртестстандартом», для якого подібні аналізи – звична робота, марок масла – якісного та натурального не знайшлось.

Усі продукти або не відп... Читати повністю

Главред Газети поКиївськи:Проблеми через Януковича

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 березеня 2011р. 16:23

Проблеми у Газети по-київськи, яку з п’ятниці не друкують, пов’язані з публікацією статті, що розповідає про підготовку президен... Читати повністю

З Google - у ботанічний сад Африки чи в Канзас

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 березеня 2011р. 15:17

Google запустив новий сайт, побудований на базі Google Maps, що дозволяє побачити вживу будь-яку точку на планеті.

Вам просто... Читати повністю

Прокуратура: будівництво на Театральній незаконне

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 березеня 2011р. 14:51

Дозвіл на будівництво на Театральній скасоване – стверджує Генеральна прокуратура, перевіривши звернення щодо законності будівництва по вулиці Хмельницького, 7 активістки проти забудов та міс... Читати повністю

Як біля президента 3 день голодують майданівці

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 березеня 2011р. 14:32

"Я розмовляв з тими дорожними майстрами, що підписали дефектний акт на 212 тисяч гривень за пошкоджену плитку на Майдані. Вони ж навіть не знали, що вони підписали. Думали, що поняті. Повний брєд!"... Читати повністю

До вересня всі школярі пройдуть медогляди

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 березеня 2011р. 13:41

До кінця вересня всі школярі пройдуть обов'язковий медичний огляд.

Про це заявив міністр освіти Дмитро Табачник на прес-конференції.

"До кінця цього семестру, тобто до літа медогляд... Читати повністю

Табачник кинув студентів з цінами у ВНЗ (оновлено)

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 березеня 2011р. 13:19

«Оксфорд, з бюджетом у 2,5 мільярди доларів лише на 14% фінансується державою. Решту заробляє самостійно - цінами на навчання, продажем наукових розробок і договорами з приватними фірмами. Ми... Читати повністю

В Києві очікуються найбільші паводки за 5 років

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 березеня 2011р. 13:04

За даними Гідрометцентру цього року в Києві спостерігатиметься найбільше водопілля за останні п’ять років. Пік паводку в столиці очікується в третій декаді квітня, - повідомляє прес-служба ря... Читати повністю

До вас не приходив «експерт» з радіозв’язку?

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 березеня 2011р. 12:15

Міліція затримала чоловіка, який обкрадав офіси, представляючись спеціалістом в сфері радіозв’язку, - повідомляє її прес-служба.

В Голосіївському районі злочинець входив в довіру люде... Читати повністю

Сексолог: Без сексу закохані стають сусідами

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2011р. 10:43

«Я вважаю, що секс – це клей, який тримає нас разом, і без нього, пари стають «хорошими друзями». Це в кращому випадку. Бо зазвичай вони перетворюються на «сусідів по... Читати повністю

Над метро "Театральна" треба сад, а не ад