У вівторок - хвилина пам'яті за вбитим суддею

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 березеня 2011р. 15:50

У вівторок, 29 березня, о 13:00 біля стін Шевченківського районного суду пройде хвилина мовчання в пам’ять про суддю Сергія Зубкова, якого... Читати повністю

У вихідні:шахтарі,пісні фюрера і жіночі посиденьки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 березеня 2011р. 15:25

П'ятниця-неділя - Docudays

«Шахтар – чемпіон!». Розкішний чемпіон… Розкішний у плані грошей, які витрачаються на облаштування команди. А ними можна... Читати повністю

Влада обіцяє дороги до 1 травня

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 березеня 2011р. 15:17

До 1 травня у столиці відновлять благоустрій після розриттів на інженерних мережах, - повідомляє про обіцянку голови міської адміністрації Олександра Попова прес-служба мерії.

«Станом... Читати повністю

Майданівець голодує 11 днів: відеоінтерв'ю

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 25 березеня 2011р. 14:52

Цей чоловік мав в своєму житті досвід голодувати 40 днів. Правда, для оздоровчих цілей. На цей раз він без їжі вже 11 днів з 14 березня - і... Читати повністю

Греко-католицька церква має нового Главу

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 березеня 2011р. 14:41

Виборчий Синод Єпископів Української греко-католицької Церкви, зібраний у Львові-Брюховичах, 21-24 березня, обрав Архиєпископом Владику Свят... Читати повністю

Завтра вимкніть на годину світло

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 березеня 2011р. 14:19

У суботу, 26 березня, о 20:30 приєднайтеся до людей по всьому світу і вимкніть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднання дій людства для боротьби зі зміно... Читати повністю

Вночі горів взуттєвий кіоск

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 березеня 2011р. 12:25

Сьогодні, 25 березня, близько четвертої години ночі, на проспекті Ватутіна, 32 у Дніпровському районі горів в кіоску з продажу взуття. 

«В результаті вогнем пошкоджено вхідні две... Читати повністю

Чи справжні знижки на нижню білизну

Маша Землянська, Свiдомо, 25 березеня 2011р. 12:16

- Ось цей ще дуже гарненький комплект… Беріть одразу два. Знижка хороша буде, - в одній руці молодої дівчинки-консультантки білосніжний комплекти нижньої білизни, в іншій – спокусливо... Читати повністю

Янукович затурбувався «Газетою по-київськи»

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 березеня 2011р. 11:46

Президент України Віктор Янукович стривожений ситуацією, що склалася довкола «Газети по-київськи», - повідомляє його прес-служба. 

«Президент вважає неприйнятним втру... Читати повністю

Голі Femen захищатимуть Київ

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 березеня 2011р. 11:39

Жіночий рух Femen виїхав за місто. Там дівчата, як завжди, напівоголені зізнавалися в коханні Києву і обіцяли охороняти його від секс-туристів.

Читати повністю

Серед білого дня в чоловіка вкрали 2 мільйони

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 березеня 2011р. 11:25

Вчора, 24 березня, посеред білого дня, у центрі Києва троє невідомих зненацька вихопили у 32-річного перехожого сумку з великою сумою грошей, - Читати повністю

Сьогодні:перевірити легені, відкрити Docudays і...

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 березеня 2011р. 10:00

Впродовж дня – перевірити легені

З 8:00 до 20:00 кожен бажаючий може перевіритись на туберк... Читати повністю

Завтра можна перевірити здоров’я

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 березеня 2011р. 9:13

Завтра, 26 березня, Київська міська клінічна лікарня №1 проведе благодійну акцію «День здоров’я», де можна безкоштовно пройти обстеження в різних спеціалістів, - повідомляє прес-с... Читати повністю

Біля Академмістечка згорів будинок

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 березеня 2011р. 16:43

У Києві близько 4 ранку, на вулиці Осінній, палав будинок, - передає Магнолія-ТВ.

«Під ч... Читати повністю

"Газету по-київськи" біля Януковича пускали в небо

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 24 березеня 2011р. 16:23

"Дайте свободу, інше - заробимо", - з відчаєм і від душі волав в мегафон журналіст "Газети по-київськи" біля Адміністрації Віктора Януковича. Більше 250 журналістів та прихильників газети вимагали... Читати повністю