Як студенти перемогли Луцького і Табачника

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 березеня 2011р. 13:16

Депутат від Партії Регіонів Максим Луцький відкликав свій законопроект з Верховної Ради.

Він пере... Читати повністю

Знайшли душителів-знімачів квартири

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 березеня 2011р. 13:12

Знайшли молоду пару, яка наприкінці лютого в Святошинському районі задушила бабусю, що здавала їм кімнату у своїй квартирі, - повідомляє прес-служба міліції.

Бабуся 1929 року народження зда... Читати повністю

19 березня в Козацькій Слободі покажуть зброю

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 березеня 2011р. 12:35

19 березня з 10:00 до 14:00 всіх запрошують на ярмарковий майдан Мамаєвої Слободи, де відбудеться «Велика презентація зброї та лицарського духу», - повідомляють в козацькому селищі.

... Читати повністю

Влада реконструює дитячий будинок «Малятко»

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 березеня 2011р. 12:13

Загальноосвітній дитячий будинок «Малятко» для дітей дошкільного та шкільного віку, що на вулиці Білицькій, 14 у Подільському районі, реконструюють, - повідомляє прес-служба мерії.

... Читати повністю

Підлітки дрейфували на кризі Дніпра

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 березеня 2011р. 11:42

Вчора, 14 березня, на відірваній від берега Дніпра крижині опинились троє підлітків, - повідомляє прес-служба рятувальників.

Ввечері після занять у школах, троє хлопців 14-16 років стрибали... Читати повністю

Вибухи на японській АЕС (оновлюється)

Маша Землянська, Свiдомо, 15 березеня 2011р. 11:13

13:20

Рівень радіації навколо атомної елеткростанції у Фукусіма поступово падає, але не настільки, щоб говорити про безпеку - Читати повністю

9 та 10 квітня на Хрещатику - змагання з авторалі

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 березеня 2011р. 11:08

9 та 10 квітня у Києві відбудуться традиційні змагання з авторалі «Столиця», - повідомляє прес-служба мерії.

Впродовж 9 квітня вони пройдуть з 12:00 до 20:00, а 10 квітня - з 11... Читати повністю

Влада обіцяє поремонтувати фасади до осені

Христина Заник, (вiд читачiв), 14 березеня 2011р. 20:15

Мерія обіцяє поремонтувати всі фасади в 1,5-кілометровій зони навколо спортивного комплексу «Олімпійський» та центрі міста до 11 вересня 2011 року, - повідомляє її прес-служба.

... Читати повністю

Головний організатор "Еліти" знову в прокуратурі

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 14 березеня 2011р. 18:07

Справу останнього зі знайдених і головного організатора афери "Еліта-центр" Олександра Шахова (Волконського) вирішили додатково розслідувати в прокуратурі, як і інших махінаторів.

Таке ріше... Читати повністю

МОН пропонує обговорити долю вишів ще раз

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 березеня 2011р. 17:55

Міносвіти оприлюднило результат трьохрічної роботи - варіант свого законопроекту "Про вищу освіту" на своєму сайті. 

В порівнянні з варіантом документу, який МОН представило громадсько... Читати повністю

На Харківській машину розірвало на шматки

Христина Заник, (вiд читачiв), 14 березеня 2011р. 17:54

На Харківській площі в друзки розбився «Фольксваген», - повідомляє Магнолі... Читати повністю

Що входить до обов’язків ЖЕКу

Христина Заник, (вiд читачiв), 14 березеня 2011р. 16:30

Згідно розпорядження міської адміністрації № 307 від 9 березня "Про впорядкування надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в м. Києві", кожен ЖЕК зобов’яза... Читати повністю

Кияни «збирають» кафе для некурящих (карта)

Маша Землянська, Свiдомо, 14 березеня 2011р. 16:11

Проект «Київ без тютюнового диму» почав збирати адреси кафе та ресторанів на 100% вільних від тютюнового диму. Небайдужих активісти просять позначати адреси... Читати повністю

Влада обіцяє до вересня 12 станцій електрички