29 березня – влада продає землю

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 березеня 2011р. 9:56

29 березня в приміщенні Київської агропромислової біржі відбудеться перший за кілька останніх років земельний аукціон, - повідомляє прес-служба мерії.

Для продажу на цих торгах підготовлено... Читати повністю

Двоє японських АЕСників у лікарні з опроміненням

Маша Землянська, Свiдомо, 24 березеня 2011р. 9:44

Двоє працівників японської атомної електростанції Фукусіма-1, які ліквідовували наслідки аварії на АЕС, потрапили до лікарні з опроміненням – передає ВВС.

Стосовно самої станції, то н... Читати повністю

Жінка вбила свого чоловіка ножем

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 березеня 2011р. 9:34

Молода жінка вбила чоловіка, з яким разом жила близько року, ножем, коли захищалася від його нападу, - повідомляє прес-служба міліції.

Потім вона подзвонила на 102 та повідомила, що чоловік... Читати повністю

На Льва Толстого встановлять дошку Глазовому

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 березеня 2011р. 9:25

У Києві буде встановлено 28 меморіальних та анотаційних дощок, меморіальних плит та плит з пояснювальним текстом, - повідомила прес-служба мерії.

Цікаво, що витрати, пов’язані з їхнім... Читати повністю

З Кучми взяли підписку про невиїзд

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 березеня 2011р. 18:27

З колишнього президента Леоніда Кучми у Генпрокуратурі взяли підписку про невиїзд як запобіжний захід, - Читати повністю

Регулярний секс допоможе успішній кар’єрі

Маша Землянська, Свiдомо, 23 березеня 2011р. 17:29

«Що ж не так? Може сукня негарна або може надто я вже білявка?, - закінчуючи фінансовий звіт, думає чому вже другий тиждень хлопець відмовляється кохатися, молодий фінансист іноземної компані... Читати повністю

Ми більше любимо росіян, ніж вони нас

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 березеня 2011р. 16:16

Ставлення жителів Росії до України покращилося, проте воно, як і раніше, гірше, ніж ставлення жителів України до Росії.

Про це свідчать дані опитування, проведеного 9–18 лютого Київсь... Читати повністю

Померла Елізабет Тейлор

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 березеня 2011р. 15:53

У віці 79 рків померла легендарна голівудська актриса Елізабет Тейлор, - повідомляє BBC.

У середині л... Читати повністю

Завтра - забудовник під Софією проти активістів

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 березеня 2011р. 15:39

Завтра, 24 березня, о 9:30 Апеляційний суд міста Києва розгляне справу за позовом компанії, що будує біля Софії Київської елітний житловий комплекс з двоповерховим підземним паркінгом (Fresco Sofia... Читати повністю

Тимошенко полетіла до Брюселю і обіцяла вернутись

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 березеня 2011р. 15:12

Екс-прем’єрка Юлія Тимошенко сьогодні полетіла на саміті Європейської народної партії до Брюсселю, звідки пообіцяла вернутися, - Читати повністю

Мельниченко: Кучма відмовився від очної ставки

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 березеня 2011р. 14:53

Екс-президент Леонід Кучма відмовився від очної ставки з екс-майором Держохорони Миколою Мельниченком, - повідомляє кореспондент Укра... Читати повністю

Кучма вийшов і говорити не захотів

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 березеня 2011р. 13:54

Екс-президент Леонід Кучма покинув Головне слідче управління Генпрокуратури, не спілкуючись з журналістами, - передає кореспондент Української правди.

Кортеж Кучми - його особистий "Мерседе... Читати повністю

Втретє переносять звіт Попова

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 березеня 2011р. 13:37

Сесія міської ради, на якій мають заслухати звіт Київської міської державної адміністрації за 2010 рік та презентацію планів виконавчої влади столиці на 2011 рік перенесена вже втретє.

Читати повністю

Карпа: в Парку Слави труять собак

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 березеня 2011р. 13:19

Відома письменниця та співачка Ірена Карпа повідомила через свій Facebook, що у Парку Слави небезпечно вигулювати собак чи дітей.

«ОБЕ... Читати повністю

У Януковича піднялася температура

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 березеня 2011р. 13:09

У президента Віктора Януковича піднялася висока температура, - повідомляє його прес-служба.

Саме через це він не зможе бути присутн... Читати повністю