Як скидали головного суддю-опозиціонера (відео)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 11 березеня 2011р. 15:36

- Чи заплатили мені? Я 33 роки в судовій системі і 14 у Верховному Суді, і гроші за свою позицію чи свої думки не беру! - виправдовується Лілія Григор'єва.

Саме вона очолила групу з 19 судд... Читати повністю

Влітку Києву обіцяють двох слонів

Маша Землянська, Свiдомо, 11 березеня 2011р. 14:34

В літку Київський зоопарк збирається купити двох слонів зі Шри-Ланки – розказала «Свідомо» прес-секретар звіринцю, а разом з тим активна захисниця тварин Анжеліка Комарова.

<... Читати повністю

Біля «Сільпо» міліціонер стріляв у хуліганів

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 березеня 2011р. 13:49

Сьогодні, 11 березня, близько десятої ранку біля супермаркету "Сільпо" на Харківському шосе, 21 міліціонер стріляв з травматичного пістолета у двох хуліганів, - повідомила прес-служба правоохоронці... Читати повністю

Залазьте у стоптані черевики 92 розміру!

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 березеня 2011р. 13:18

На вулиці Білоруській, 3 біля метро "Лук'янівська" відкрили пам’ятник стоптаним черевикам.

Скульптура зроблена з бронзи. Стоптані чоботи 92-розміру належали страховому агенту, який ст... Читати повністю

Під Києвом впав літак

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 березеня 2011р. 12:42

Сьогодні, 11 березня, о 10:00 в районі Васильківського аеродрому під час проведення навчальних польотів впав легкомоторний літак, - повідомляєЧитати повністю

Свободівця засуджено на 2 роки за пам’ятник

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 березеня 2011р. 12:36

Свободівця Юрія Гудименка вчора, 10 березня, засуджено на два роки умовно під час закритого суду у Заполріжжі за облиття пам’ятника Дзержинському, - повідомляє прес-служба всеукраїнського об&... Читати повністю

Багатодітних кличуть на каток на Оболоні

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 березеня 2011р. 12:07

Міська влада запрошує багатодітні родини на каток у спортивно-оздоровчому комплексі «Дивосвіт-плюс» за адресою вул. Л.Гавро 4-Г, що на Оболоні. 

Безкоштовно відвідати каток... Читати повністю

Обіцянку боротися з гепатитом дали, грошей – ні

Маша Землянська, Свiдомо, 11 березеня 2011р. 11:19

Попри те, що Кабінет міністрів нарешті визнав – в країні епідемія гепатиту і з нею треба... Читати повністю

Табачник: Стипендії ніхто не відмінятиме

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 березеня 2011р. 11:18

"Це абсолютна нісенітниця і брехня. Міністерство освіти не збирається відміняти стипендії для студентів. Це моя офіційна заява".

В останні дні лютого у Міністерстві освіти відб... Читати повністю

З 1 червня вступайте у виші он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 березеня 2011р. 10:59

З 1 червня на порталі http://osvita.com/ запрацює система електронної подачі документів на вступ до вищих навчальних закладів.

Щоб подат додкумент... Читати повністю

Знову горять авто - вже на Святошино

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 березеня 2011р. 10:55

Сьогодні вночі в Святошинському районі на вулиці Бударіна, 1 згорів припаркований біля житлового будинку автомобіль «Мерседес», - повідомляє прес-служба рятувальників.

Полум&rsq... Читати повністю

Прокуратура готова передати суду справу Тимошенко

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 березеня 2011р. 10:51

Генеральна прокуратура України готова передати до суду кримінальну справу щодо екс-прем’єрки Юлії Тимошенко, - повідомляє прес-служба ГПУ. 

Слідчий в особливо важливих справах 10... Читати повністю

Онопенка залишили головою Верховного Суду

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 березеня 2011р. 10:31

За недовіру голові Верховного Суду Василю Онопенку проголосувало 17 суддів. Проти - 28. Всього голосувало 46 суддів. 1 бюлетень визнано недійсним. Онопенко заявив, що ніяких репресій не буде.

... Читати повністю

В Японії потужний землетрус переріс в цунамі

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 березеня 2011р. 10:23

Потужний землетрус стався на північному сході Японії та викликав цунамі, - повідомляє Бі-Бі-Сі.

Японське телебачення пока... Читати повністю

В Азербайджані арештовують за заклики в Facebook

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 березеня 2011р. 10:05

В Азербайджані влада арештувала кількох молодіжних активістів, пов'язаних з опозиційними партіями, які активно поширюють антиурядові гасла через соціальні мережі, - Читати повністю