Директор школи закрив журналістку 5 каналу

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 березеня 2011р. 18:14

Директор загальноосвітньої школи №211 закрив у своєму кабінеті журналістку «5 каналу» через те, що вона з оператором знімала будівлю школи з-за паркану.

"Він підступно зама... Читати повністю

У вівторок стартує тиждень Франкофонії

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 березеня 2011р. 17:12

У вівторок, 15 березня, починається Міжнародний фестиваль, що об’єднує шанувальників франкомовних культур та мистецтва, який триватиме до 22 березня, - повідомляють організатори.

Сере... Читати повністю

19 березня – прийом у лікаря на Шовковичній

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 березеня 2011р. 16:43

19 березня Олександрівська лікарня по вулиці Шовковичній, 39/1 проведе благодійну акцію «День здоров’я», під час якої можна буде пройти медичну консультацію, - повідомляє прес-слу... Читати повністю

70% киян дешевше заплатили за комуналку в лютому

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 березеня 2011р. 16:28

70% жителів Києва отримали платіжки за житлово-комунальні послуги зі знижками за лютий, - повідомляє прес-служба мерії.

Такий тариф розповсюджується на тих, хто своєчасно та повністю до 20... Читати повністю

Англійці купуватимуть сигарети з-під прилавку

Маша Землянська, Свiдомо, 11 березеня 2011р. 16:12

Британській департамент з охорони здоров’я заборонив викладати на прилавки магазинів, кіосків та торгових лавок сигарети та іншу тютюнову продукцію - про це йдеться Читати повністю

Мінімум 40 людей загинуло від землетрусу в Японії

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 березеня 2011р. 16:05

Японські урядовці повідомляють про щонайменше 40 людських жертв через землетрус та цунамі, що пройшли на північному сході країни, - п... Читати повністю

Як скидали головного суддю-опозиціонера (відео)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 11 березеня 2011р. 15:36

- Чи заплатили мені? Я 33 роки в судовій системі і 14 у Верховному Суді, і гроші за свою позицію чи свої думки не беру! - виправдовується Лілія Григор'єва.

Саме вона очолила групу з 19 судд... Читати повністю

Влітку Києву обіцяють двох слонів

Маша Землянська, Свiдомо, 11 березеня 2011р. 14:34

В літку Київський зоопарк збирається купити двох слонів зі Шри-Ланки – розказала «Свідомо» прес-секретар звіринцю, а разом з тим активна захисниця тварин Анжеліка Комарова.

<... Читати повністю

Біля «Сільпо» міліціонер стріляв у хуліганів

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 березеня 2011р. 13:49

Сьогодні, 11 березня, близько десятої ранку біля супермаркету "Сільпо" на Харківському шосе, 21 міліціонер стріляв з травматичного пістолета у двох хуліганів, - повідомила прес-служба правоохоронці... Читати повністю

Залазьте у стоптані черевики 92 розміру!

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 березеня 2011р. 13:18

На вулиці Білоруській, 3 біля метро "Лук'янівська" відкрили пам’ятник стоптаним черевикам.

Скульптура зроблена з бронзи. Стоптані чоботи 92-розміру належали страховому агенту, який ст... Читати повністю

Під Києвом впав літак

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 березеня 2011р. 12:42

Сьогодні, 11 березня, о 10:00 в районі Васильківського аеродрому під час проведення навчальних польотів впав легкомоторний літак, - повідомляєЧитати повністю

Свободівця засуджено на 2 роки за пам’ятник

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 березеня 2011р. 12:36

Свободівця Юрія Гудименка вчора, 10 березня, засуджено на два роки умовно під час закритого суду у Заполріжжі за облиття пам’ятника Дзержинському, - повідомляє прес-служба всеукраїнського об&... Читати повністю

Багатодітних кличуть на каток на Оболоні

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 березеня 2011р. 12:07

Міська влада запрошує багатодітні родини на каток у спортивно-оздоровчому комплексі «Дивосвіт-плюс» за адресою вул. Л.Гавро 4-Г, що на Оболоні. 

Безкоштовно відвідати каток... Читати повністю

Обіцянку боротися з гепатитом дали, грошей – ні

Маша Землянська, Свiдомо, 11 березеня 2011р. 11:19

Попри те, що Кабінет міністрів нарешті визнав – в країні епідемія гепатиту і з нею треба... Читати повністю

Табачник: Стипендії ніхто не відмінятиме

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 березеня 2011р. 11:18

"Це абсолютна нісенітниця і брехня. Міністерство освіти не збирається відміняти стипендії для студентів. Це моя офіційна заява".

В останні дні лютого у Міністерстві освіти відб... Читати повністю