Табачник кинув студентів з цінами у ВНЗ (оновлено)

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 березеня 2011р. 13:19

«Оксфорд, з бюджетом у 2,5 мільярди доларів лише на 14% фінансується державою. Решту заробляє самостійно - цінами на навчання, продажем наукових розробок і договорами з приватними фірмами. Ми... Читати повністю

В Києві очікуються найбільші паводки за 5 років

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 березеня 2011р. 13:04

За даними Гідрометцентру цього року в Києві спостерігатиметься найбільше водопілля за останні п’ять років. Пік паводку в столиці очікується в третій декаді квітня, - повідомляє прес-служба ря... Читати повністю

До вас не приходив «експерт» з радіозв’язку?

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 березеня 2011р. 12:15

Міліція затримала чоловіка, який обкрадав офіси, представляючись спеціалістом в сфері радіозв’язку, - повідомляє її прес-служба.

В Голосіївському районі злочинець входив в довіру люде... Читати повністю

Сексолог: Без сексу закохані стають сусідами

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2011р. 10:43

«Я вважаю, що секс – це клей, який тримає нас разом, і без нього, пари стають «хорошими друзями». Це в кращому випадку. Бо зазвичай вони перетворюються на «сусідів по... Читати повністю

Над метро "Театральна" треба сад, а не ад

Єгор Соболєв, Свiдомо, 16 березеня 2011р. 10:17

Оновлено 09 грудня 2011

Торгівельно-офісний центр над метро "Театральна" намагалося звести ТОВ «Альянс - Центр». За словами активістів проти забудови, що живуть у будин... Читати повністю

Як контролюють судову систему

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 березеня 2011р. 19:36

Оновлено 15.09.2011

Влада, починаючи з 2010 року, серйозно взялась за суддів, реформуючи систему їх звільнення, призначення, притягнення до відповідальності, відповідальні за судді... Читати повністю

Вибухи на японський АЕС – день четвертий

Маша Землянська, Свiдомо, 15 березеня 2011р. 19:34

Вранці 15 березня на атомній електростанції Фукусіма стався черговий, вже третій вибух. Тоді ж у Японії почали говорити про витік радіації. Її рівень стрибнув навіть у Токіо, що за 250 кілометрів в... Читати повністю

Автоматично ПДВ отримають лише 24 підприємства

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 березеня 2011р. 18:30

Право на автоматичне відшкодування ПДВ мають лише 24 платники податків на загальну суму 496,3 мільйонів гривень , - заявив голова Державної податкової Віталій Захарченко, - Читати повністю

На Олімпійському добудовують об’їзну

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 березеня 2011р. 18:13

Об’їзна дорога з естакадою біля НСК «Олімпійський» готова на 96%, - повідомляє прес-служба комплексу.... Читати повністю

Ліквідатор ЧАЕС: Вибухи в Японії киянам не загроза

Маша Землянська, Свiдомо, 15 березеня 2011р. 17:38

«20-ти кілометрову зону евакуювати. Щодо тих, хто мешкає на відстані від 20 до 30 кілометрів від станції, то ми просимо вас не виходити на вулицю і лишатися вдома чи в офісах», - одразу... Читати повністю

Король Бахрейну оголосив надзвичайний стан

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 березеня 2011р. 17:22

Король Бахрейну заявив по державному телебаченні про надзвичайний стан, який має розпочатися негайно і триватиме впродовж трьох місяців, - Читати повністю

Зміни в розкладі приміських поїздів

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 березеня 2011р. 16:59

Через ремонтні роботи з метою підготовки до прискореного руху пасажирських поїздів до Євро–2012 , у розкладі приміських поїздів відбулися зміни, - повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

Читати повністю

Табачник тестуватиме учнів середньої школи

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 березеня 2011р. 16:59

Учні 5-8 класів повинні будуть в кінці навчального 2011 року пройти письмове підсумкове тестування з чотирьох предметів. 

Про це йдеться у л... Читати повністю

17 березня беріть каструлі і - до міністерства

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 березеня 2011р. 16:36

У четвер, 17 березня, всіх запрошують на перший український “пікет порожніх кастрюль” на знак протесту проти нестримного зростання комунальних цін.

Він пройде о 14.00 біля будин... Читати повністю

Влада: стартує автоматичне повернення ПДВ

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 березеня 2011р. 16:00

Сьогодні, 15 березня, розпочинається автоматичне повернення ПДВ, - повідомляє прес-служба президента Віктора Януковича.

Воно регулю... Читати повністю