Нетепер (прем'єра в театрі «Вільна сцена»)

Ганна Пароваткіна, (вiд читачiв), 9 березеня 2011р. 13:12

 На сцені – двоє. Обидва – вилитий Данило Хармс. Але зовні один на одного при цьому не схожі. Третьої героїні не видно. Але вона теж тут. Невидима мертва стара немов жива розляглас... Читати повністю

На Печерську труба поздоровила жінок проривом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 березеня 2011р. 13:11

Рано-вранці 8 березня, в печерському районі столиці прорвало трубу.

Про це повідомляє Магнолія ТБ.

Сталося це неподалік від заводу «Радар... Читати повністю

Фейсбук відстежуватиме самогубців

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 березеня 2011р. 13:00

Новий сервіс соцмережі Facebook дозволяє повідомляти адміністраторам мережі про потенційних самогубців.

Про це повідомляє британська Читати повністю

У четвер метро возитиме на годину довше

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 березеня 2011р. 12:55

У четвер, 10 березня, столичне метро працюватиме на годину довше.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба метрополітену.

"У зв’язку з проведенням 10 березня 2011 року на стаді... Читати повністю

Справу екс-чиновниці Черновецького передали в суд

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 березеня 2011р. 12:53

Справу колишнього начальника Головного управління охорони здоров’я та медичного забезпечення Київської міської державної адміністрації Людмили Качурової передали до суду.

Про це &laqu... Читати повністю

Тимошенко знову пустили – до Шевченка

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 березеня 2011р. 12:00

Лідера партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко знову пустили за межі столиці – цього разу у Моринці Черкаської області.

Про це депутат написала у своєму Твіттері.

На Б... Читати повністю

Чи знову в зоопарку мор тварин

Маша Землянська, Свiдомо, 9 березеня 2011р. 11:08

«Не вистачало ще, щоб звірі гинули на очах дітей, що прийшли помилуватись тваринним світом», - тиждень тому заява депутата від Блоку Юлії Тимошенко Олександра Бригинця облетіла провідні... Читати повністю

До ДАІшників ніяк не дійде їх звільнення за плани

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 9 березеня 2011р. 10:00

За 2,5 тижні запорізький та бердянський ДАІшники все ще не дізнались офіційно про своє звільнення через відео, на якому інспекторам диктують плани по штрафам.

Про це "Свідомо" дізналося в Д... Читати повністю

Кожен 5-й лікар відмовляє ВІЛ-інфікованим

Маша Землянська, Свiдомо, 9 березеня 2011р. 9:50

Чверть хворий на ВІЛ українців змушені приховувати свій статус, щоб не чути відмову від медиків. При цьому кожен п’ятий лікар не хоче лікувати хворих, коли дізнається, що вони інфіковані ВІЛ.... Читати повністю

У четвер Тараси Шевченки читатимуть вірші

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 березеня 2011р. 9:44

У четвер, 10 березня, біля пам'ятника Тарасу Шевченку, що біля університету Шевченка, тезки Великого Кобзаря читатимуть вірші.

Акцію організовує видавництво "Смолоскип"

Це відбувати... Читати повністю

Майкрософт просить видалити свою ж програму

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 березеня 2011р. 9:25

Компанія Майкрософт просить користувачів по всьому світу відмовлятися від програми Internet Exlorer 6.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Причина - інтернет-браузер безнадійно... Читати повністю

Студенти Шеви платитимуть вдвічі більше за гуртак

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 березеня 2011р. 8:43

Студенти університету Шевченка знову будуть змушені платити за проживання в гуртожитках більше.

Таке рішення прийняла адміністрація вишу.

Проживання має здорожчати більше як вдвічі... Читати повністю

"Шахтар" вперше вийшов в 1\4 Ліги Чемпіонів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 березеня 2011р. 8:31

Донецький "Шахтар" 8 березня розгромив італійську "Рому" з рахунком 3:0 і вперше в своїй історії потрапив в чвертьфінал найпрестижнішого футбольного чеміпіонату Європи Ліги Чемпіонів.

Перем... Читати повністю

Дорослі пані не плачуть (фільм "Чорний лебідь")

Ганна Пароваткіна, (вiд читачiв), 8 березеня 2011р. 23:50

Дорослі дівчата не плачуть – вони борються з життєвими обставинами. Кожна – за допомогою своїх методів. А якщо хто цього не зрозумів, як героїня Наталі Портман юна балерина Ніна Сайєрс,... Читати повністю

Привітання від голих хлопців, Януковича і не лише

Єгор Соболєв, Свiдомо, 8 березеня 2011р. 13:32

Соціальні мережи дарують усмішки тим, хто отримує вітання на 8 березня разом з тими, хто вітає або вважає це свято сексистським та фальшивим.

Телеведуча 5 каналу Тетяна Даниленко написала в... Читати повністю