Секс-розвідки секретарки Ріти і Facebook

Марта Первая, (вiд читачiв), 31 березеня 2011р. 16:30

«Тільки уяви, у кожній п’ятій заяві про розлучення вони цитують Facebook», - Рітка другу годину не злазила з телефону.

А тим часом, її шеф - популярний київсь... Читати повністю

Двох посадовців викрито у хабарництві

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 31 березеня 2011р. 16:18

В одному з київських ресторанів, під час отримання хабара був затриманий 35-річний інженер-інспектор відділу контролю та експлуатації нежилих будівель КП «Київжитлоспецексплуатація», -... Читати повністю

"Житло-Буд" таки відмовився від Жовтневої

Маша Землянська, Свiдомо, 31 березеня 2011р. 15:14

Будівельна компанія "Житло-Буд" таки відмовилася від земельної ділянки на Кловському схилі, що прямісінько на території Олександріївської лікарні.

Таку відповідь отримало "Свідомо" на офіці... Читати повністю

Вчора горів гуртожиток КНУБА

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 31 березеня 2011р. 15:01

Вчора, 30 березня, ввечері в гуртожитку №6 Київського національного університету будівництва та архітектури (вул.Кривоноса, 4) виникла пожежа, - повідомляє прес-служба головного управління МНС.&nbs... Читати повністю

Києву обіцяють електронний облік поховань

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 31 березеня 2011р. 14:31

Найближчим часом у Києві планують провести інвентаризацію поховань на цвинтарях, та занести дані до електроної бази, - повідомляє міська мерія.

Це дозволить киянам одержувати інформацію... Читати повністю

Довгий запропонував себе звільнити

Христина Заник, (вiд читачiв), 31 березеня 2011р. 14:30

На сесії Київради під час обговорення звіту голови міськадміністрації Олександра Попова, в якому він розповів про незаконний розпродаж землі командою Леоніда Черновецького, депутати неодноразово пр... Читати повністю

Попов наобіцяв 100 амбулаторій, школи та квартири

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 31 березеня 2011р. 14:15

Під час звіту міської адміністрації, голова КМДА Олександр Попов дав багато важливих обіцянок.

До кінця року міська влада запланувала відкрити 100 амбулаторій сімейної медицини, а також... Читати повністю

Чим Попов похвалився перед депутатами

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 31 березеня 2011р. 13:56

Сьогодні, 31 березня, під час свого звіту голова міської держадміністрації Олекандр Попов розказав про досягнення своєї команди.

«Не зважаючи на борги залишені попередньою владою,... Читати повністю

Сьогодні – останній день продажу квитків на Євро

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 березеня 2011р. 13:40

УЄФА нагадує - квитки на матчі Євро-2012 продаватимуться до опівночі 1 квітня.

Купити на сайті УЄФА ще можна три типи білетів – на один матч, на матч... Читати повністю

Попов: "Новий регіон" за безцінь скупив коммайно

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 31 березеня 2011р. 13:37

Під час сьогоднішнього звіту міської адміністрації, її очільник Олександр Попов розповів що в період з 2007 по липень 2010 року команда Черновецького незаконно передала в приватну власність комунал... Читати повністю

Відсьогодні можна їхати Дарницьким мостом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 березеня 2011р. 13:35

Уряд звітує про те, що відсьогодні можна їхати по Дарницькому мосту з правого берега Дніпра на л... Читати повністю

Попов розказав скільки земель вкрав Черновецький

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 31 березеня 2011р. 12:58

Сьогодні, 31 березня, на засіданні міськради, в ході звітування голова КМДА Олександр Попов розказав, скільки земель та комунальних приміщень було вкрато за час правління Леоніда Черновецького та й... Читати повністю

На сигаретах таки будуть страшні картинки

Маша Землянська, Свiдомо, 31 березеня 2011р. 11:35

З жовтня 2012 року на усіх пачках сигарет мають з’явитися страшні кольорові малюнки про наслідки куріння. Кабінет Міністрів нарешті прийняв постанову, якою за... Читати повністю

В салоні «Тоскана» - розпродаж хутра та шкіри

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 31 березеня 2011р. 11:26

Зараз, шуби та дублянки в магазині "Тоскана", що в торговому центрі "Квадрат" коштують від 3950-ти гривень. А шкіряні куртки - від 1750-ти.

Щоправда розпродаж діятиме лише до 15 квітня.Читати повністю

Азарову віддали останню сорочку

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 31 березеня 2011р. 10:51

Вчора, 30 березня, о 15.00 перед Кабінетом Міністрів України активісти «Коаліції учасників помаранчевої революції» демонстративно знімали з себе сорочки, та жбурляли в бік Кабміну, демо... Читати повністю