Знову горять авто - вже на Святошино

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 березеня 2011р. 10:55

Сьогодні вночі в Святошинському районі на вулиці Бударіна, 1 згорів припаркований біля житлового будинку автомобіль «Мерседес», - повідомляє прес-служба рятувальників.

Полум&rsq... Читати повністю

Прокуратура готова передати суду справу Тимошенко

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 березеня 2011р. 10:51

Генеральна прокуратура України готова передати до суду кримінальну справу щодо екс-прем’єрки Юлії Тимошенко, - повідомляє прес-служба ГПУ. 

Слідчий в особливо важливих справах 10... Читати повністю

Онопенка залишили головою Верховного Суду

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 березеня 2011р. 10:31

За недовіру голові Верховного Суду Василю Онопенку проголосувало 17 суддів. Проти - 28. Всього голосувало 46 суддів. 1 бюлетень визнано недійсним. Онопенко заявив, що ніяких репресій не буде.

... Читати повністю

В Японії потужний землетрус переріс в цунамі

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 березеня 2011р. 10:23

Потужний землетрус стався на північному сході Японії та викликав цунамі, - повідомляє Бі-Бі-Сі.

Японське телебачення пока... Читати повністю

В Азербайджані арештовують за заклики в Facebook

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 березеня 2011р. 10:05

В Азербайджані влада арештувала кількох молодіжних активістів, пов'язаних з опозиційними партіями, які активно поширюють антиурядові гасла через соціальні мережі, - Читати повністю

Уряд дозволив завозити наркотики

Маша Землянська, Свiдомо, 11 березеня 2011р. 10:01

Кабінет міністрів дозволив завозити в Україну сильні знеболюючі - морфін, промедол, метадон та ще шість інших наркотиків, які раніше можна було лише виготовляти та зберігати – йдеть в Читати повністю

В неділю всіх православних кличуть до Слободи

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 березеня 2011р. 9:17

В неділю, 13 березня, о 11:00 козацька республіка на «Мамаєвій Слободі» запрошує всіх на урочистий молебень з нагоди Дня Торжества Православ’я.

«Кожного року в Неділ... Читати повністю

На Солом'янці квартирант вбив господаря

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 березеня 2011р. 9:05

Через суперечку про борг між власником квартири та винаймачем в домі на проспекті Відрадному квартирант добив до смерті господаря, - повідомляє прес-служба міліції.

За даними правоохоронців... Читати повністю

На Троєщині згоріли два авто

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 березеня 2011р. 8:50

Вчора на Троєщині у дворі будинку на вулиці Данькевича, 17 згоріли два автомобілі, - повідомляє «Друга смуга».

Читати повністю

На Перемоги згорів торговий павільйон

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 березеня 2011р. 8:40

Вчора, 10 березня, дощенту згорів торговий павільйон на площі Перемоги, - повідомляє Магнолія-... Читати повністю

Міністр: а де в нас проблемні забудови?

Христина Заник, (вiд читачiв), 10 березеня 2011р. 18:40

Біля Жовтневої лікарні в 30 метрах від самого медичного закладу дозвіл на будівництво 17-поверхівки отримав «Житло-буд». Три судді Вищого господарського суду: Станіслав Мирошниченко... Читати повністю

Суди над активістами Майдану

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 10 березеня 2011р. 17:46

"А ось Ви просите про трансляцію... Це як Ви собі уявляєте?" - посміхаючись, питає суддя в адвоката активіста з Майдану.

"Закон передбачає фото, відеозйомку і трансляцію. Як? Прямий ефір. З... Читати повністю

Про що пишуть столичні видання сьогодні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 березеня 2011р. 16:29

УНІАН пише про те, що ціни на газ для населення можуть знову скочити – цього разу в квітні.   Журналісти дізналися про це дізналися від Володимира Макухи – заступника міністра... Читати повністю

Новий Firefox 4 вже можна безкоштовно закачати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 березеня 2011р. 14:41

Компанія Mozilla, батько відомого Інтернет-браузера Firefox вивісила на своєму сайті передфінальну версію нового браузера 4-го покоління.

В самій компанії заявляють – це фінальна верс... Читати повністю

Бетономішалки руйнують міст в Гідропарку

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 10 березеня 2011р. 14:19

По пішохідному Венеціанському мосту, що з`єднує Гідропарк з Долобецьким островом і давно знаходиться в аварійному стані, вчора їздили бетономішалки і вантажівки з піском й щебенем. Це призвело... Читати повністю