Серед найбагатших світу 8 українців

Христина Заник, (вiд читачiв), 10 березеня 2011р. 9:39

Журнал Forbes оприлюднив щорічний рейтинг найбагатших людей світу, куди потрапили всі, чиї статки більші, ніж мільярд доларів.

Україн... Читати повністю

Репортерів Бі-Бі-Сі катували в лівійській в'язниці

Христина Заник, (вiд читачiв), 10 березеня 2011р. 8:36

Трьох репортерів арабської служби Бі-Бі-Сі, які перебували в Лівії та висвітлювали події під час антиурядових повстань, катували у забруднених кров’ю лівійських камерах.

Про це Читати повністю

Киевский Гидропарк под угрозой!

Володимир Бондар, (вiд читачiв), 9 березеня 2011р. 22:41

Гидропарк застраивают! За полтора часа я сегодня там наблюдал около 20-ти бетономешалок,проехавших через аварийный мостик над Венецианским проливом. Строят взлётную полосу ! В ближайшее вре... Читати повністю

П’ята частина реклами в центрі Києві - незаконна

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 березеня 2011р. 18:43

Зараз у центральній частині міста налічується біля 3500 рекламних конструкцій, приблизно 700 з яких встановлено незаконно. 

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба міської... Читати повністю

Міська влада створить пісенник про Київ

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 березеня 2011р. 17:10

Київська влада спільно із Національною радіокомпанією створить диск пісень про Київ.

Про це повідомила прес-служба голови комісії Київради з питань культури та туризму Олександра Бригинця.&... Читати повністю

В 2011 влада обіцяє оновити вагони швидкісного

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 березеня 2011р. 16:52

Впродовж 2011 року комунальне підприємство «Київпастранс» запланувало зробити капітальний ремонт 30 трамвайних вагонів у заводських умовах та поглиблений середній ремонт 50 вагонів на в... Читати повністю

Каддафі звинувачує Європу та Аль-Каїду

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 березеня 2011р. 16:22

Лівійський лідер Муаммар Каддафі звинувачує в повстаннях в країні Європу та Аль-Каїду.

Про це він заявив під час своєї промови на державному лівійському телебаченні, - Читати повністю

Депортований з Білорусі: Штурмуватимемо посольство

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 березеня 2011р. 16:04

«Я така людина… Звісно, по ідеї, я мав би відчувати страх. Але було навпаки – драйвові, азартно. Я ще подумав: «Ого, круто, на кордоні висаджують з поїзда…»... Читати повністю

Водії, дайте жити трамваям!

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 березеня 2011р. 15:33

Два дні тому, 7 березня, о 16:25 у районі перетину вулиць Пестеля та Жилянської автомобіль заблокував рух чотирьох трамваїв: №1, 3, 15 та 18. 

Про це повідомляє прес-служба міської адм... Читати повністю

Уряд обіцяє за рік пустити до Борисполя електричку

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 березеня 2011р. 15:18

Уряд обіцяє впродовж 14 місяців спорудити високошвидкісне пасажирське сполучення між Києвом та «Міжнародним аеропортом «Бориспіль». 

Про це Читати повністю

Схід розчарувався у політиці влади

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 березеня 2011р. 14:41

У Харківській, Донецькій та Луганській областях до політики влади негативно ставиться майже половина українців – 45%, хоча минулого року таких було лише 7%. А позитивні оцінки скоротилися від... Читати повністю

Кому потрібні арешти Податкового Майдану.

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 9 березеня 2011р. 13:57

 

Небезпечний сон дракону,

Або

Кому було п... Читати повністю

Українця зняли з поїзда до Білорусі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 березеня 2011р. 13:22

У ніч з 8 на 9 березня під час перетину українсько-білоруського кордону був затриманий громадянин України, член “Фундації Регіональних Ініцитатив Максим Кицюк.

Про це «Свідомо&r... Читати повністю

Нетепер (прем'єра в театрі «Вільна сцена»)

Ганна Пароваткіна, (вiд читачiв), 9 березеня 2011р. 13:12

 На сцені – двоє. Обидва – вилитий Данило Хармс. Але зовні один на одного при цьому не схожі. Третьої героїні не видно. Але вона теж тут. Невидима мертва стара немов жива розляглас... Читати повністю

На Печерську труба поздоровила жінок проривом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 березеня 2011р. 13:11

Рано-вранці 8 березня, в печерському районі столиці прорвало трубу.

Про це повідомляє Магнолія ТБ.

Сталося це неподалік від заводу «Радар... Читати повністю