Хворим на гепатит пообіцяли безкоштовні ліки

Маша Землянська, Свiдомо, 10 березеня 2011р. 10:35

Кабінет міністрів нарешті визнав епідемію гепатиту і обіцяє з нею боротися - розказали "Свідомо" в Міністерстві охорони здоров'я.Читати повністю

Далай-лама зрікається правління

Христина Заник, (вiд читачiв), 10 березеня 2011р. 10:25

Тібетський духовний лідер Далай-лама XIV заявив, що хоче зняти з себе повноваження глави уряду Тибету у вигнанні, - повідомляє Бі... Читати повністю

Журналісти захищають імітатора сексу та блогера

Христина Заник, (вiд читачiв), 10 березеня 2011р. 9:59

Журналістський рух «Стоп цензурі!» занепокоєний кримінальним переслідуванням Олек... Читати повністю

Хворих на грип киян побільшало

Маша Землянська, Свiдомо, 10 березеня 2011р. 9:40

У Києві побільшало хворих на грип та застуду. За останній тиждень до лікарень звернулося більше 25 тисяч киян, що майже на дві тисячі більше ніж було до того – Читати повністю

Серед найбагатших світу 8 українців

Христина Заник, (вiд читачiв), 10 березеня 2011р. 9:39

Журнал Forbes оприлюднив щорічний рейтинг найбагатших людей світу, куди потрапили всі, чиї статки більші, ніж мільярд доларів.

Україн... Читати повністю

Репортерів Бі-Бі-Сі катували в лівійській в'язниці

Христина Заник, (вiд читачiв), 10 березеня 2011р. 8:36

Трьох репортерів арабської служби Бі-Бі-Сі, які перебували в Лівії та висвітлювали події під час антиурядових повстань, катували у забруднених кров’ю лівійських камерах.

Про це Читати повністю

Киевский Гидропарк под угрозой!

Володимир Бондар, (вiд читачiв), 9 березеня 2011р. 22:41

Гидропарк застраивают! За полтора часа я сегодня там наблюдал около 20-ти бетономешалок,проехавших через аварийный мостик над Венецианским проливом. Строят взлётную полосу ! В ближайшее вре... Читати повністю

П’ята частина реклами в центрі Києві - незаконна

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 березеня 2011р. 18:43

Зараз у центральній частині міста налічується біля 3500 рекламних конструкцій, приблизно 700 з яких встановлено незаконно. 

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба міської... Читати повністю

Міська влада створить пісенник про Київ

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 березеня 2011р. 17:10

Київська влада спільно із Національною радіокомпанією створить диск пісень про Київ.

Про це повідомила прес-служба голови комісії Київради з питань культури та туризму Олександра Бригинця.&... Читати повністю

В 2011 влада обіцяє оновити вагони швидкісного

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 березеня 2011р. 16:52

Впродовж 2011 року комунальне підприємство «Київпастранс» запланувало зробити капітальний ремонт 30 трамвайних вагонів у заводських умовах та поглиблений середній ремонт 50 вагонів на в... Читати повністю

Каддафі звинувачує Європу та Аль-Каїду

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 березеня 2011р. 16:22

Лівійський лідер Муаммар Каддафі звинувачує в повстаннях в країні Європу та Аль-Каїду.

Про це він заявив під час своєї промови на державному лівійському телебаченні, - Читати повністю

Депортований з Білорусі: Штурмуватимемо посольство

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 березеня 2011р. 16:04

«Я така людина… Звісно, по ідеї, я мав би відчувати страх. Але було навпаки – драйвові, азартно. Я ще подумав: «Ого, круто, на кордоні висаджують з поїзда…»... Читати повністю

Водії, дайте жити трамваям!

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 березеня 2011р. 15:33

Два дні тому, 7 березня, о 16:25 у районі перетину вулиць Пестеля та Жилянської автомобіль заблокував рух чотирьох трамваїв: №1, 3, 15 та 18. 

Про це повідомляє прес-служба міської адм... Читати повністю

Уряд обіцяє за рік пустити до Борисполя електричку

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 березеня 2011р. 15:18

Уряд обіцяє впродовж 14 місяців спорудити високошвидкісне пасажирське сполучення між Києвом та «Міжнародним аеропортом «Бориспіль». 

Про це Читати повністю

Схід розчарувався у політиці влади

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 березеня 2011р. 14:41

У Харківській, Донецькій та Луганській областях до політики влади негативно ставиться майже половина українців – 45%, хоча минулого року таких було лише 7%. А позитивні оцінки скоротилися від... Читати повністю