Одного «тризубівця» випустили через туберкульоз

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 березеня 2011р. 15:45

Заарештованому в Запорізькому СІЗО активісту «Тризуб» Віталію Вишнюку, якого підозрюють у вибуху пам’ятника Сталіну у Запоріжжі, змінено запобіжний захід із взяття під варту на пі... Читати повністю

Жіночий день дасть старт теплу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 березеня 2011р. 15:36

Починаючи з 8 березня погода буде все більше і більше нагадувати про настання весни.

Про це інформує http://sinoptik.ua.

Отож, в жіноче свято... Читати повністю

Sky Mall запрацював після обвалу стелі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 березеня 2011р. 14:09

Торговий центр Sky Mall знову відкрив двері для відвідувачів.

Про це "Свідомо" повідомив один з покупців торгового центру.

О 14-й дня торговий центр почав запускати відвідувачі... Читати повністю

Лікарі забороняють Януковичу багато ходити

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 березеня 2011р. 12:22

Лікарі категорично заборонили Президентові України пересуватися на великі відстані до зняття швів на оперованій нозі.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Адміністрації президента.<... Читати повністю

Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 березеня 2011р. 11:15

Цього тижня в столиці буде багато цікавих майстер-класів і освітніх лекцій. Команда Просвітитися.Свідомо радить Вам відвідати саме ці:

- Шановні чоловіки! Якщо ви пообіцяли своїй кохан... Читати повністю

Андрухович: Взуємо Януковича разом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 березеня 2011р. 11:08

Відомий письменник Юрій Андрухович запропонував українцям «взути» президента Віктора Януковича, зібравши письменнику Василю Шкляру гроші на альтернативну премію.

Про це Читати повністю

Тимошенко: Прошу у всіх вибачення

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 березеня 2011р. 11:02

 Екс-прем’єр-міністр і лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко попросила у всіх українців вибачення.

Про це вона написала у своєму Твіттері.

Вибачення депут... Читати повністю

Де відсвяткувати у Києві Масницю?

Ганна Пароваткіна, (вiд читачiв), 5 березеня 2011р. 16:30

Де відсвяткувати у Києві завершення Масляного тижня? Інакше кажучи – поспівати, потанцювати та попоїсти традиційних млинців у компанії з добрими людьми?

 

- "Експ... Читати повністю

Куди повести дітей на весняні свята?

Ганна Пароваткіна, (вiд читачiв), 5 березеня 2011р. 16:25

Діти швидко виростають – тож, забезпечимо їх гарними спогадами на доросле життя вже сьогодні! На свята це зробити якнайпростіше: треба лише сходити разом із малечею до якогось цікавого місця.... Читати повністю

На які виставки варто сходити цих вихідних?

Ганна Пароваткіна, (вiд читачiв), 5 березеня 2011р. 16:21

Не пропустіть, поки є час – бо потім будете жалкувати:

 

- Передаукціонна виставка шедеврів світового мистецтва. Картини Василя Кандинсь... Читати повністю

На які концерти сходити у святкові вихідні?

Ганна Пароваткіна, (вiд читачiв), 5 березеня 2011р. 16:15

Концертна афіша на свята не тішить аж надто „гучними” подіями. Ті, що зацікавили нас (і, сподіваємося, зацікавлять вас), ми поділили на такі, що будуть до смаку, переважно, молоді, - і... Читати повністю

На які вистави сходити у святкові вихідні?

Ганна Пароваткіна, (вiд читачiв), 5 березеня 2011р. 16:11

На відміну від більшості співгорамадян, у свята всі київські театри працюють. Якщо вже не вирішили, у який йти, зверніть увагу на наступні вистави:

 

05 - 06 березня 2011

... Читати повністю

Яке кіно дивитися на святкові вихідні?

Ганна Пароваткіна, (вiд читачiв), 5 березеня 2011р. 16:00

Чотири дні вихідних – це як маленьке життя! Прожити його треба так, щоб потім не було соромно за безцільно витрачені хвилини. Звісно, як співав Цой, „врємя єсть, а дєнєг нєт”, але... Читати повністю

Долю цін у вишах визначать студентські антигерої

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 березеня 2011р. 14:03

Робочу групу при Міністерстві освіти і науки, котру МОН сформував цього тижня і яка працюватиме над створенням законопроекту «Про вищу освіту» від Міносвіти, очолив зам міністра освіти... Читати повністю

Євро-2012 піде студентам в заліковки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 березеня 2011р. 13:42

Студенти столичних вишів, які погодяться стати волонтером до Євро-2012, отримають за своє служіння футболу залік чи зарахування навчальної практики.

Про це повідомляє прес-служба Головного... Читати повністю