Водії, дайте жити трамваям!

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 березеня 2011р. 15:33

Два дні тому, 7 березня, о 16:25 у районі перетину вулиць Пестеля та Жилянської автомобіль заблокував рух чотирьох трамваїв: №1, 3, 15 та 18. 

Про це повідомляє прес-служба міської адм... Читати повністю

Уряд обіцяє за рік пустити до Борисполя електричку

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 березеня 2011р. 15:18

Уряд обіцяє впродовж 14 місяців спорудити високошвидкісне пасажирське сполучення між Києвом та «Міжнародним аеропортом «Бориспіль». 

Про це Читати повністю

Схід розчарувався у політиці влади

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 березеня 2011р. 14:41

У Харківській, Донецькій та Луганській областях до політики влади негативно ставиться майже половина українців – 45%, хоча минулого року таких було лише 7%. А позитивні оцінки скоротилися від... Читати повністю

Кому потрібні арешти Податкового Майдану.

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 9 березеня 2011р. 13:57

 

Небезпечний сон дракону,

Або

Кому було п... Читати повністю

Українця зняли з поїзда до Білорусі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 березеня 2011р. 13:22

У ніч з 8 на 9 березня під час перетину українсько-білоруського кордону був затриманий громадянин України, член “Фундації Регіональних Ініцитатив Максим Кицюк.

Про це «Свідомо&r... Читати повністю

Нетепер (прем'єра в театрі «Вільна сцена»)

Ганна Пароваткіна, (вiд читачiв), 9 березеня 2011р. 13:12

 На сцені – двоє. Обидва – вилитий Данило Хармс. Але зовні один на одного при цьому не схожі. Третьої героїні не видно. Але вона теж тут. Невидима мертва стара немов жива розляглас... Читати повністю

На Печерську труба поздоровила жінок проривом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 березеня 2011р. 13:11

Рано-вранці 8 березня, в печерському районі столиці прорвало трубу.

Про це повідомляє Магнолія ТБ.

Сталося це неподалік від заводу «Радар... Читати повністю

Фейсбук відстежуватиме самогубців

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 березеня 2011р. 13:00

Новий сервіс соцмережі Facebook дозволяє повідомляти адміністраторам мережі про потенційних самогубців.

Про це повідомляє британська Читати повністю

У четвер метро возитиме на годину довше

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 березеня 2011р. 12:55

У четвер, 10 березня, столичне метро працюватиме на годину довше.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба метрополітену.

"У зв’язку з проведенням 10 березня 2011 року на стаді... Читати повністю

Справу екс-чиновниці Черновецького передали в суд

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 березеня 2011р. 12:53

Справу колишнього начальника Головного управління охорони здоров’я та медичного забезпечення Київської міської державної адміністрації Людмили Качурової передали до суду.

Про це &laqu... Читати повністю

Тимошенко знову пустили – до Шевченка

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 березеня 2011р. 12:00

Лідера партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко знову пустили за межі столиці – цього разу у Моринці Черкаської області.

Про це депутат написала у своєму Твіттері.

На Б... Читати повністю

Чи знову в зоопарку мор тварин

Маша Землянська, Свiдомо, 9 березеня 2011р. 11:08

«Не вистачало ще, щоб звірі гинули на очах дітей, що прийшли помилуватись тваринним світом», - тиждень тому заява депутата від Блоку Юлії Тимошенко Олександра Бригинця облетіла провідні... Читати повністю

До ДАІшників ніяк не дійде їх звільнення за плани

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 9 березеня 2011р. 10:00

За 2,5 тижні запорізький та бердянський ДАІшники все ще не дізнались офіційно про своє звільнення через відео, на якому інспекторам диктують плани по штрафам.

Про це "Свідомо" дізналося в Д... Читати повністю

Кожен 5-й лікар відмовляє ВІЛ-інфікованим

Маша Землянська, Свiдомо, 9 березеня 2011р. 9:50

Чверть хворий на ВІЛ українців змушені приховувати свій статус, щоб не чути відмову від медиків. При цьому кожен п’ятий лікар не хоче лікувати хворих, коли дізнається, що вони інфіковані ВІЛ.... Читати повністю

У четвер Тараси Шевченки читатимуть вірші

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 березеня 2011р. 9:44

У четвер, 10 березня, біля пам'ятника Тарасу Шевченку, що біля університету Шевченка, тезки Великого Кобзаря читатимуть вірші.

Акцію організовує видавництво "Смолоскип"

Це відбувати... Читати повністю