Кожен 5-й лікар відмовляє ВІЛ-інфікованим

Маша Землянська, Свiдомо, 9 березеня 2011р. 9:50

Чверть хворий на ВІЛ українців змушені приховувати свій статус, щоб не чути відмову від медиків. При цьому кожен п’ятий лікар не хоче лікувати хворих, коли дізнається, що вони інфіковані ВІЛ.... Читати повністю

У четвер Тараси Шевченки читатимуть вірші

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 березеня 2011р. 9:44

У четвер, 10 березня, біля пам'ятника Тарасу Шевченку, що біля університету Шевченка, тезки Великого Кобзаря читатимуть вірші.

Акцію організовує видавництво "Смолоскип"

Це відбувати... Читати повністю

Майкрософт просить видалити свою ж програму

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 березеня 2011р. 9:25

Компанія Майкрософт просить користувачів по всьому світу відмовлятися від програми Internet Exlorer 6.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Причина - інтернет-браузер безнадійно... Читати повністю

Студенти Шеви платитимуть вдвічі більше за гуртак

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 березеня 2011р. 8:43

Студенти університету Шевченка знову будуть змушені платити за проживання в гуртожитках більше.

Таке рішення прийняла адміністрація вишу.

Проживання має здорожчати більше як вдвічі... Читати повністю

"Шахтар" вперше вийшов в 1\4 Ліги Чемпіонів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 березеня 2011р. 8:31

Донецький "Шахтар" 8 березня розгромив італійську "Рому" з рахунком 3:0 і вперше в своїй історії потрапив в чвертьфінал найпрестижнішого футбольного чеміпіонату Європи Ліги Чемпіонів.

Перем... Читати повністю

Дорослі пані не плачуть (фільм "Чорний лебідь")

Ганна Пароваткіна, (вiд читачiв), 8 березеня 2011р. 23:50

Дорослі дівчата не плачуть – вони борються з життєвими обставинами. Кожна – за допомогою своїх методів. А якщо хто цього не зрозумів, як героїня Наталі Портман юна балерина Ніна Сайєрс,... Читати повністю

Привітання від голих хлопців, Януковича і не лише

Єгор Соболєв, Свiдомо, 8 березеня 2011р. 13:32

Соціальні мережи дарують усмішки тим, хто отримує вітання на 8 березня разом з тими, хто вітає або вважає це свято сексистським та фальшивим.

Телеведуча 5 каналу Тетяна Даниленко написала в... Читати повністю

В що вірить Громадянська служба "Свідомо"

Єгор Соболєв, Свiдомо, 8 березеня 2011р. 12:39

1. Україна має прекрасні можливості стати світовим лідером. Країною, яка не силою, а власним прикладом покаже, як жити в гармонії з природою; де цінністю буде не споживання, а любо... Читати повністю

Алупка полыхает, а мэр отдыхает?

, (вiд читачiв), 7 березеня 2011р. 23:40

Пожары в Алупке, происходящие последние три месяца у самого черного моря с завидной регулярностью, вызвали широкий общественный, можно сказать, даже международный резонанс.

Об этом пишут пр... Читати повністю

Одного «тризубівця» випустили через туберкульоз

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 березеня 2011р. 15:45

Заарештованому в Запорізькому СІЗО активісту «Тризуб» Віталію Вишнюку, якого підозрюють у вибуху пам’ятника Сталіну у Запоріжжі, змінено запобіжний захід із взяття під варту на пі... Читати повністю

Жіночий день дасть старт теплу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 березеня 2011р. 15:36

Починаючи з 8 березня погода буде все більше і більше нагадувати про настання весни.

Про це інформує http://sinoptik.ua.

Отож, в жіноче свято... Читати повністю

Sky Mall запрацював після обвалу стелі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 березеня 2011р. 14:09

Торговий центр Sky Mall знову відкрив двері для відвідувачів.

Про це "Свідомо" повідомив один з покупців торгового центру.

О 14-й дня торговий центр почав запускати відвідувачі... Читати повністю

Лікарі забороняють Януковичу багато ходити

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 березеня 2011р. 12:22

Лікарі категорично заборонили Президентові України пересуватися на великі відстані до зняття швів на оперованій нозі.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Адміністрації президента.<... Читати повністю

Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 березеня 2011р. 11:15

Цього тижня в столиці буде багато цікавих майстер-класів і освітніх лекцій. Команда Просвітитися.Свідомо радить Вам відвідати саме ці:

- Шановні чоловіки! Якщо ви пообіцяли своїй кохан... Читати повністю

Андрухович: Взуємо Януковича разом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 березеня 2011р. 11:08

Відомий письменник Юрій Андрухович запропонував українцям «взути» президента Віктора Януковича, зібравши письменнику Василю Шкляру гроші на альтернативну премію.

Про це Читати повністю