Дорослі пані не плачуть (фільм "Чорний лебідь")

Ганна Пароваткіна, (вiд читачiв), 8 березеня 2011р. 23:50

Дорослі дівчата не плачуть – вони борються з життєвими обставинами. Кожна – за допомогою своїх методів. А якщо хто цього не зрозумів, як героїня Наталі Портман юна балерина Ніна Сайєрс,... Читати повністю

Привітання від голих хлопців, Януковича і не лише

Єгор Соболєв, Свiдомо, 8 березеня 2011р. 13:32

Соціальні мережи дарують усмішки тим, хто отримує вітання на 8 березня разом з тими, хто вітає або вважає це свято сексистським та фальшивим.

Телеведуча 5 каналу Тетяна Даниленко написала в... Читати повністю

В що вірить Громадянська служба "Свідомо"

Єгор Соболєв, Свiдомо, 8 березеня 2011р. 12:39

1. Україна має прекрасні можливості стати світовим лідером. Країною, яка не силою, а власним прикладом покаже, як жити в гармонії з природою; де цінністю буде не споживання, а любо... Читати повністю

Алупка полыхает, а мэр отдыхает?

, (вiд читачiв), 7 березеня 2011р. 23:40

Пожары в Алупке, происходящие последние три месяца у самого черного моря с завидной регулярностью, вызвали широкий общественный, можно сказать, даже международный резонанс.

Об этом пишут пр... Читати повністю

Одного «тризубівця» випустили через туберкульоз

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 березеня 2011р. 15:45

Заарештованому в Запорізькому СІЗО активісту «Тризуб» Віталію Вишнюку, якого підозрюють у вибуху пам’ятника Сталіну у Запоріжжі, змінено запобіжний захід із взяття під варту на пі... Читати повністю

Жіночий день дасть старт теплу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 березеня 2011р. 15:36

Починаючи з 8 березня погода буде все більше і більше нагадувати про настання весни.

Про це інформує http://sinoptik.ua.

Отож, в жіноче свято... Читати повністю

Sky Mall запрацював після обвалу стелі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 березеня 2011р. 14:09

Торговий центр Sky Mall знову відкрив двері для відвідувачів.

Про це "Свідомо" повідомив один з покупців торгового центру.

О 14-й дня торговий центр почав запускати відвідувачі... Читати повністю

Лікарі забороняють Януковичу багато ходити

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 березеня 2011р. 12:22

Лікарі категорично заборонили Президентові України пересуватися на великі відстані до зняття швів на оперованій нозі.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Адміністрації президента.<... Читати повністю

Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 березеня 2011р. 11:15

Цього тижня в столиці буде багато цікавих майстер-класів і освітніх лекцій. Команда Просвітитися.Свідомо радить Вам відвідати саме ці:

- Шановні чоловіки! Якщо ви пообіцяли своїй кохан... Читати повністю

Андрухович: Взуємо Януковича разом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 березеня 2011р. 11:08

Відомий письменник Юрій Андрухович запропонував українцям «взути» президента Віктора Януковича, зібравши письменнику Василю Шкляру гроші на альтернативну премію.

Про це Читати повністю

Тимошенко: Прошу у всіх вибачення

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 березеня 2011р. 11:02

 Екс-прем’єр-міністр і лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко попросила у всіх українців вибачення.

Про це вона написала у своєму Твіттері.

Вибачення депут... Читати повністю

Де відсвяткувати у Києві Масницю?

Ганна Пароваткіна, (вiд читачiв), 5 березеня 2011р. 16:30

Де відсвяткувати у Києві завершення Масляного тижня? Інакше кажучи – поспівати, потанцювати та попоїсти традиційних млинців у компанії з добрими людьми?

 

- "Експ... Читати повністю

Куди повести дітей на весняні свята?

Ганна Пароваткіна, (вiд читачiв), 5 березеня 2011р. 16:25

Діти швидко виростають – тож, забезпечимо їх гарними спогадами на доросле життя вже сьогодні! На свята це зробити якнайпростіше: треба лише сходити разом із малечею до якогось цікавого місця.... Читати повністю

На які виставки варто сходити цих вихідних?

Ганна Пароваткіна, (вiд читачiв), 5 березеня 2011р. 16:21

Не пропустіть, поки є час – бо потім будете жалкувати:

 

- Передаукціонна виставка шедеврів світового мистецтва. Картини Василя Кандинсь... Читати повністю

На які концерти сходити у святкові вихідні?

Ганна Пароваткіна, (вiд читачiв), 5 березеня 2011р. 16:15

Концертна афіша на свята не тішить аж надто „гучними” подіями. Ті, що зацікавили нас (і, сподіваємося, зацікавлять вас), ми поділили на такі, що будуть до смаку, переважно, молоді, - і... Читати повністю