На які концерти сходити у святкові вихідні?

Ганна Пароваткіна, (вiд читачiв), 5 березеня 2011р. 16:15

Концертна афіша на свята не тішить аж надто „гучними” подіями. Ті, що зацікавили нас (і, сподіваємося, зацікавлять вас), ми поділили на такі, що будуть до смаку, переважно, молоді, - і... Читати повністю

На які вистави сходити у святкові вихідні?

Ганна Пароваткіна, (вiд читачiв), 5 березеня 2011р. 16:11

На відміну від більшості співгорамадян, у свята всі київські театри працюють. Якщо вже не вирішили, у який йти, зверніть увагу на наступні вистави:

 

05 - 06 березня 2011

... Читати повністю

Яке кіно дивитися на святкові вихідні?

Ганна Пароваткіна, (вiд читачiв), 5 березеня 2011р. 16:00

Чотири дні вихідних – це як маленьке життя! Прожити його треба так, щоб потім не було соромно за безцільно витрачені хвилини. Звісно, як співав Цой, „врємя єсть, а дєнєг нєт”, але... Читати повністю

Долю цін у вишах визначать студентські антигерої

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 березеня 2011р. 14:03

Робочу групу при Міністерстві освіти і науки, котру МОН сформував цього тижня і яка працюватиме над створенням законопроекту «Про вищу освіту» від Міносвіти, очолив зам міністра освіти... Читати повністю

Євро-2012 піде студентам в заліковки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 березеня 2011р. 13:42

Студенти столичних вишів, які погодяться стати волонтером до Євро-2012, отримають за своє служіння футболу залік чи зарахування навчальної практики.

Про це повідомляє прес-служба Головного... Читати повністю

Тимошенко закортіло млинців

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 березеня 2011р. 13:35

У неділю, 6 березня, в останній день Масляної, лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко поїде в музей Пирогово і разом з партійними колегами святкуватиме.

Про це повідомляє прес-слу... Читати повністю

На Оболоні з пожежі витягли чотирьох людей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 березеня 2011р. 13:27

Ввечері 3 березня в 9-поверхівці на Малиновського (Оболонь) зайнялася квартира.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій.

«На мом... Читати повністю

Google додав багатомовності смартфонам

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 березеня 2011р. 11:19

Компанія Google розширила можливості свого сервісу Google Docs для мобільних пристрої, додавши туди велику кількість світових мов.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Мобільна в... Читати повністю

КПІшники бунтують проти КРУ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 березеня 2011р. 11:08

Студенти Київського політехнічного університету заявляють – їм піднімають ціну за гуртожитки і позбавляють харчування.

Про це «Свідомо» повідомили активісти Студентського... Читати повністю

Інтерпол розшукує Каддафі

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 березеня 2011р. 18:11

Інтерпол розшукує лідера Лівії Муаммара Каддафі та 15 членів його родини та оточення: видано ордер на його арешт.

Про це повідомляє прес-служба Інтерп... Читати повністю

Комісія по телефонному зв'язку хоче підняти ціни

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 березеня 2011р. 17:48

Національна комісія регулювання зв'язку пропонує в 2011 році підвищити тарифи на регульовані державою загальнодоступні телекомунікаційні послуги.

Проект стосовно нових тарифів був взятий за... Читати повністю

Шкляр не хоче премії за правління Табачника

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 березеня 2011р. 16:00

Письменник Василь Шкляр звернувся з листом до президента Віктора Януковича, в якому просить вручати йому Шевченківську премію лише після того, коли Дмитро Табачник не буде міністром освіти.

Читати повністю

"Залякувачка" Студради: Ніхто в нас не залякує

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 березеня 2011р. 15:58

"Це все провокації. І влаштувала її невелика група студентів, що входить у Всеукраїнську студентську раду при Міносвіти".

Настя Сабова, студентка університету Шевченка і парале... Читати повністю

ФіФА та УЄФА дали українській федерації 30 днів

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 березеня 2011р. 15:03

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) та Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА) дали українській федерації 30 днів, аби надати документи, для закриття справи про втручання політик... Читати повністю

Луценко: Mokita - Янукович вкрав Україну