Мерія обіцяє повернути киянам гроші за холод

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 березеня 2011р. 10:41

Мерія обіцяє повернути киянам гроші за недостатнє тепло у жовтні-листопаді минулого року і січні цього року.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба мерії з посиланням на слова... Читати повністю

БЮТівець пропонує підняти ціни на сигарети

Маша Землянська, Свiдомо, 4 березеня 2011р. 10:29

Депутат від Блоку Юлії Тимошенко Дмитро Ветвицький пропонує чи не вдвічі підняти акцизи для виробників тютюну, що само собою позначиться на ціні сигарет.

Читати повністю

Міська електричка зупиниться через жінок

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 березеня 2011р. 10:28

 Міська електричка, що сполучає Петрівку з Троєщиною, не буде їздити 7, 8 та 12 березня.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба мерії.

У компанії «Київпастра... Читати повністю

МТС пропонує киянам шаровий WI-FI

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 березеня 2011р. 10:19

Компанія МТС Україна пропонує користуватися безкоштовним доступом до Інтернету через WI-FI в… фірмових салонах магазинах.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

В Києві таки... Читати повністю

СБУ розкрило фото трагедії на Куренівці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 березеня 2011р. 9:43

Інститут національної пам’яті опублікував фото Куренівської трагедії, що зберігалися в архіві КДБ, а потім – СБУ.

Зроблено це до 50-річчя з моменту аварії в столиці.

&la... Читати повністю

Тепло на Солом'янці вже дали

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 березеня 2011р. 9:02

Аварію на Курській в Солом'янському районі столиці ліквідовано, тепло в будинках вже є.

Про це "Свідомо" повідомили у "Київенерго".

В ніч з середи на четвер там сталася аварія -&nbs... Читати повністю

Як майданівця судили та випускали з-за грат(відео)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 березеня 2011р. 20:13

"Я сидел в корпусе, который там называют "Столыпин" в комнате 112, а Луценко в "Катеньке" в 158. Катенька - потому что ещё при Екатерине II его построили.

Да, действительно, он сидит на спе... Читати повністю

США:Янукович, не чіпай опозицію

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 березеня 2011р. 18:57

Сполучені Штати Америки просять українську владу припинити переслідування опозиції.

Про це заявив віце-президент США Джо Б... Читати повністю

Пасажири друкуватимуть квитки на поїзд самі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 березеня 2011р. 18:48

У 2011 році фахівці Укрзалізниці планують запровадити електронний квиток у 20 поїздах внутрішнього сполучення.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Укразалізниці.

Електронні квит... Читати повністю

Ще 39 евакуйованих українців повернулися з Лівії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 березеня 2011р. 18:45

39 українців, яких евакуювали із Лівії до Росії, вже поїхали додому залізницею. Іще 18 сьогодні вирушать в дорогу.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Укрзалізниці.

"Наших співв... Читати повністю

Виробник антивірусів:На Україну насувається атака

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 березеня 2011р. 17:21

Лабораторія Касперського, відома в світі як виробник антивірусів для комп’ютерів, попередила українських і російських користувачів Інтернет про нову хвилю вірусів.

Про це повідомляє п... Читати повністю

Попов знов дозволив чиновникам говорити зі ЗМІ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 березеня 2011р. 16:50

Київська міська державна адміністрація скасувала заборону на спілкування чиновників міськадміністрації із засобами масової інформації безпосередньо.

Інформацію про це підтвердили "Свідомо"... Читати повністю

Студрада: Табачник нас залякує

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 березеня 2011р. 16:41

Всеукраїнська студенська рада при Міносвіти погоджувалася з пропозицією Міністерства зупинити виплати стипендій студентам через залякування.

Про це "Свідомо" повідомили активісти ВСР.

... Читати повністю

Целовальник:Фундамент Десятинки не чіпатимуть

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 березеня 2011р. 16:29

Міністерство культури та міська адміністрація підписали спільне рішення щодо конкурсу на кращу концепцію саме музеєфікації та консервування залишків Десятинної церкви із створенням архітектурного а... Читати повністю

8 березня дівчата сідлатимуть залізних коней

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 березеня 2011р. 15:59

8 березня з 11 ранку до 21 вечора по Києву гасатимуть 30 машин з жінками-гонщицями.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба мерії.

Таким чином Київський міський автомото... Читати повністю