Чотири дні налякана вівчарка плавала на крижині

Христина Заник, (вiд читачiв), 3 березеня 2011р. 8:57

А акваторії Нової гавані Одеського порту співробітники муніципальної служби по роботі з тваринами врятували молоду вівчарку – забрали її з крижини, що плавала по поверхні моря.

Про це... Читати повністю

На вихідних Мамаєва Слобода запрошує на вареники

Христина Заник, (вiд читачiв), 3 березеня 2011р. 8:28

5 та 6 березня, окрім відтворення обряду колодки, в козацькому селищі «Мамаєва Слобода» буде проводитись захід щодо реабілітації... Читати повністю

Як судді залишили вбивство Гонгадзе без замовника

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 2 березеня 2011р. 19:43

"Ви вже це казали..."

"Ну так так і кажіть: суд встановив, що... Будь ласка, будьте уважніші", - головуюча суддя Галина Полтавцева, суворова білявка за 50 з каре і мішками під очима, переби... Читати повністю

200 людей заразилися на вечірці Playboy

Христина Заник, (вiд читачiв), 2 березеня 2011р. 19:38

Представники органів охорони здоров'я США заявили, що близько 200 чоловік інфіковані після вечірки в Особняку Playboy через бактерію, яку виявили у воді. 

Про це Читати повністю

«Політехнічну» закриють з 3 до 15 березня

Христина Заник, (вiд читачiв), 2 березеня 2011р. 19:08

З 3 до 15 березня станція швидкісного трамваю «Політехнічна» не буде  працювати через ремонтні роботи.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба «Київпастра... Читати повністю

Охорона подумала:Андрушко хоче підірвати Януковича

Христина Заник, (вiд читачiв), 2 березеня 2011р. 19:00

Охорона президента Віктора Януковича подумала, що журналіст СТБ Сергій Андрушко тримав гранату чи вибухівку, тому його і повалили на землю.

Так пояснила служба охорони президента свої... Читати повністю

Музичні квоти? А ще вам чого?

Ганна Пароваткіна, (вiд читачiв), 2 березеня 2011р. 18:50

- Молодежь, вы чего здесь собрались? – не без остраху, але досить приязно запитав у натовпу, що зібрався буля комітетів Верховної Ради, міліціонер-охоронник. І, почувши, що тут буде „ак... Читати повністю

100 000 гривень заплатила жінка за зняття порчі

Христина Заник, (вiд читачiв), 2 березеня 2011р. 18:02

У Оболонському районі дві ворожки виманили у жінки 100 000 гривень, пообіцявши зняти порчу з сім’ї.

Про це повідомила прес-служба міліції.

«Трохи оговтавшись, 30-річна ж... Читати повністю

Олімпійський модернізують робітники без підготовки

Христина Заник, (вiд читачiв), 2 березеня 2011р. 17:38

Реконструкція Національного спортивного комплексу «Олімпійський» проводиться з порушенням правил у сфері охорони праці.

Про це Читати повністю

Україна отримала національний домен .УКР

Христина Заник, (вiд читачiв), 2 березеня 2011р. 17:18

Міжнародна корпорація з імен та адрес у Інтернеті ICANN ухвалила рішення про виділення Україні національного домену .УКР.

Про це Читати повністю

Рада не продовжила заборону на продаж землі

Христина Заник, (вiд читачiв), 2 березеня 2011р. 16:51

Парламент відхилив законопроект, який пропонував продовжити мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення до 1 січня 2015 року. 

Ним пропонувалося продовжити термін заб... Читати повністю

Ньютон таки поїде на Євробачення

Христина Заник, (вiд читачiв), 2 березеня 2011р. 16:46

Повторного голосування для відбору на Євробачення в Україні не буде: на конкурс таки поїде Міка Ньютон.

Про це повідомляє видан... Читати повністю

Ветеринарам нарешті дозволили рятувати тварин

Маша Землянська, Свiдомо, 2 березеня 2011р. 16:46

У Мурчика, Тузіка, Бобіка та їхніх друзів з’явився шанс вижити – ветеринари знову можуть без остраху їх рятувати і оперувати. Щоправда тільки три місяці – рівно на стільки Кабінет... Читати повністю

Чоловік не хоче кохатися – хай перевірить серце

Маша Землянська, Свiдомо, 2 березеня 2011р. 15:46

«Мила, не сьогодні! Голова болить». Часто чуєте це від коханого? Запишіть його на прийом до кардіолога. Низька сексуальна активність у чоловіків – ознака хворого серця.

До... Читати повністю

Янукович вже працює після операції

Христина Заник, (вiд читачiв), 2 березеня 2011р. 15:39

Президент Віктор Янукович приступив до роботи після перенесеної операції на коліно.

Про це Читати повністю