Регулярний секс допоможе успішній кар’єрі

Маша Землянська, Свiдомо, 23 березеня 2011р. 17:29

«Що ж не так? Може сукня негарна або може надто я вже білявка?, - закінчуючи фінансовий звіт, думає чому вже другий тиждень хлопець відмовляється кохатися, молодий фінансист іноземної компані... Читати повністю

Ми більше любимо росіян, ніж вони нас

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 березеня 2011р. 16:16

Ставлення жителів Росії до України покращилося, проте воно, як і раніше, гірше, ніж ставлення жителів України до Росії.

Про це свідчать дані опитування, проведеного 9–18 лютого Київсь... Читати повністю

Померла Елізабет Тейлор

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 березеня 2011р. 15:53

У віці 79 рків померла легендарна голівудська актриса Елізабет Тейлор, - повідомляє BBC.

У середині л... Читати повністю

Завтра - забудовник під Софією проти активістів

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 березеня 2011р. 15:39

Завтра, 24 березня, о 9:30 Апеляційний суд міста Києва розгляне справу за позовом компанії, що будує біля Софії Київської елітний житловий комплекс з двоповерховим підземним паркінгом (Fresco Sofia... Читати повністю

Тимошенко полетіла до Брюселю і обіцяла вернутись

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 березеня 2011р. 15:12

Екс-прем’єрка Юлія Тимошенко сьогодні полетіла на саміті Європейської народної партії до Брюсселю, звідки пообіцяла вернутися, - Читати повністю

Мельниченко: Кучма відмовився від очної ставки

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 березеня 2011р. 14:53

Екс-президент Леонід Кучма відмовився від очної ставки з екс-майором Держохорони Миколою Мельниченком, - повідомляє кореспондент Укра... Читати повністю

Кучма вийшов і говорити не захотів

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 березеня 2011р. 13:54

Екс-президент Леонід Кучма покинув Головне слідче управління Генпрокуратури, не спілкуючись з журналістами, - передає кореспондент Української правди.

Кортеж Кучми - його особистий "Мерседе... Читати повністю

Втретє переносять звіт Попова

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 березеня 2011р. 13:37

Сесія міської ради, на якій мають заслухати звіт Київської міської державної адміністрації за 2010 рік та презентацію планів виконавчої влади столиці на 2011 рік перенесена вже втретє.

Читати повністю

Карпа: в Парку Слави труять собак

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 березеня 2011р. 13:19

Відома письменниця та співачка Ірена Карпа повідомила через свій Facebook, що у Парку Слави небезпечно вигулювати собак чи дітей.

«ОБЕ... Читати повністю

У Януковича піднялася температура

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 березеня 2011р. 13:09

У президента Віктора Януковича піднялася висока температура, - повідомляє його прес-служба.

Саме через це він не зможе бути присутн... Читати повністю

«Японський» радіаційний пил вже над Ісландією

Маша Землянська, Свiдомо, 23 березеня 2011р. 12:55

В Ісландії в повітрі зафіксували невелику кількість радіоактивного пилу, який скоріше за все принесло з аварійної атомної електростанції Фукусіма-1. Є ймовірність, що вітер віднесе радіопил і до Фр... Читати повністю

Газета по-київськи йде просити захисту у Януковича

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 березеня 2011р. 12:39

Колектив «Газети по-київськи» завтра, 24 березня, о 13.00, проведе відкриту акцію на підтримку видання перед Адміністрацією президента на Банковій, 11, куди Читати повністю

Пожежники врятували кота Васю

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 березеня 2011р. 11:50

Сьогодні вранці, 23 березня, о сьомій годині, рятувальники допомагали котові злізти з дерева, - повідомила їхня прес-служба.

«Допомоги столичних рятувальників потребував чотирилапий ж... Читати повністю

За українцями до Лівії поплив корабель

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 березеня 2011р. 11:27

Великий десантний корабель «Костянтин Ольшанський» вийшов до берегів Лівії сьогодні опівночі, 23 березня, з Севастополя для того, щоб евакуювати українців, - Читати повністю

Де у Києві важче дихається (карта)

Маша Землянська, Свiдомо, 23 березеня 2011р. 11:20

Киянам знову стало важче дихати. За даними Центральної геофізичної обсерваторії, рівень забрудненості повітря у столиці... Читати повністю