Тимошенко закортіло млинців

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 березеня 2011р. 13:35

У неділю, 6 березня, в останній день Масляної, лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко поїде в музей Пирогово і разом з партійними колегами святкуватиме.

Про це повідомляє прес-слу... Читати повністю

На Оболоні з пожежі витягли чотирьох людей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 березеня 2011р. 13:27

Ввечері 3 березня в 9-поверхівці на Малиновського (Оболонь) зайнялася квартира.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій.

«На мом... Читати повністю

Google додав багатомовності смартфонам

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 березеня 2011р. 11:19

Компанія Google розширила можливості свого сервісу Google Docs для мобільних пристрої, додавши туди велику кількість світових мов.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Мобільна в... Читати повністю

КПІшники бунтують проти КРУ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 березеня 2011р. 11:08

Студенти Київського політехнічного університету заявляють – їм піднімають ціну за гуртожитки і позбавляють харчування.

Про це «Свідомо» повідомили активісти Студентського... Читати повністю

Інтерпол розшукує Каддафі

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 березеня 2011р. 18:11

Інтерпол розшукує лідера Лівії Муаммара Каддафі та 15 членів його родини та оточення: видано ордер на його арешт.

Про це повідомляє прес-служба Інтерп... Читати повністю

Комісія по телефонному зв'язку хоче підняти ціни

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 березеня 2011р. 17:48

Національна комісія регулювання зв'язку пропонує в 2011 році підвищити тарифи на регульовані державою загальнодоступні телекомунікаційні послуги.

Проект стосовно нових тарифів був взятий за... Читати повністю

Шкляр не хоче премії за правління Табачника

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 березеня 2011р. 16:00

Письменник Василь Шкляр звернувся з листом до президента Віктора Януковича, в якому просить вручати йому Шевченківську премію лише після того, коли Дмитро Табачник не буде міністром освіти.

Читати повністю

"Залякувачка" Студради: Ніхто в нас не залякує

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 березеня 2011р. 15:58

"Це все провокації. І влаштувала її невелика група студентів, що входить у Всеукраїнську студентську раду при Міносвіти".

Настя Сабова, студентка університету Шевченка і парале... Читати повністю

ФіФА та УЄФА дали українській федерації 30 днів

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 березеня 2011р. 15:03

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) та Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА) дали українській федерації 30 днів, аби надати документи, для закриття справи про втручання політик... Читати повністю

Луценко: Mokita - Янукович вкрав Україну

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 березеня 2011р. 14:38

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко написав з в'язниці третього листа. В ньому він критикує політику президента Віктора Януковича та його команди впродовж року, називаючи це крадіжкою країни.... Читати повністю

Суд має зв'язати керівників "Еліти" одним ланцюгом

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 4 березеня 2011р. 14:29

На засіданні Печерського суду 3 березня представник ошуканих вкладників попросив відправити справу головного "Елітівця" Олександра Шахова назад в прокуратуру, так як до цього і інших звинувачених м... Читати повністю

Людям показують менше політики в новинах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 березеня 2011р. 13:58

Взимку телеканали рекордно зменшили показ політичних новин - найменше за останні 6 років.

Такі дані моніторингу, що провели Академія української преси  та Інститут соціології Національ... Читати повністю

Бабусі до 8 березня влаштують дискотеку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 березеня 2011р. 13:34

9 березня о 13.30 у столичному культурно-розважальному комплексі „Бінго” вихованці Університету третього віку забацають дискотеку.

Про це «Свідомо» повідомила прес-с... Читати повністю

На Дарниці п'яний намагався згвалтувати 9-класницю

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 березеня 2011р. 13:28

Вчора, 3 березня, на Олійника в Дарницькому районі п'яний чоловік намагався в ліфті згвалтувати 9-класницю.

Про це "Свідомо" повідомила прес-офіцер Дарницького райвідділу міліції Інна Гамал... Читати повністю

6.03 скажіть "ні" побиттю жителів Лесі Українки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 березеня 2011р. 13:00

У неділю, 6 березня об 11-й ранку мешканці бульвару Лесі Українки і активісти «Збережи старий Київ» зберуться на акцію-роковину побиття місцевих мешканців.

Про це «Свідомо... Читати повністю