Як майданівця судили та випускали з-за грат(відео)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 березеня 2011р. 20:13

"Я сидел в корпусе, который там называют "Столыпин" в комнате 112, а Луценко в "Катеньке" в 158. Катенька - потому что ещё при Екатерине II его построили.

Да, действительно, он сидит на спе... Читати повністю

США:Янукович, не чіпай опозицію

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 березеня 2011р. 18:57

Сполучені Штати Америки просять українську владу припинити переслідування опозиції.

Про це заявив віце-президент США Джо Б... Читати повністю

Пасажири друкуватимуть квитки на поїзд самі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 березеня 2011р. 18:48

У 2011 році фахівці Укрзалізниці планують запровадити електронний квиток у 20 поїздах внутрішнього сполучення.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Укразалізниці.

Електронні квит... Читати повністю

Ще 39 евакуйованих українців повернулися з Лівії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 березеня 2011р. 18:45

39 українців, яких евакуювали із Лівії до Росії, вже поїхали додому залізницею. Іще 18 сьогодні вирушать в дорогу.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Укрзалізниці.

"Наших співв... Читати повністю

Виробник антивірусів:На Україну насувається атака

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 березеня 2011р. 17:21

Лабораторія Касперського, відома в світі як виробник антивірусів для комп’ютерів, попередила українських і російських користувачів Інтернет про нову хвилю вірусів.

Про це повідомляє п... Читати повністю

Попов знов дозволив чиновникам говорити зі ЗМІ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 березеня 2011р. 16:50

Київська міська державна адміністрація скасувала заборону на спілкування чиновників міськадміністрації із засобами масової інформації безпосередньо.

Інформацію про це підтвердили "Свідомо"... Читати повністю

Студрада: Табачник нас залякує

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 березеня 2011р. 16:41

Всеукраїнська студенська рада при Міносвіти погоджувалася з пропозицією Міністерства зупинити виплати стипендій студентам через залякування.

Про це "Свідомо" повідомили активісти ВСР.

... Читати повністю

Целовальник:Фундамент Десятинки не чіпатимуть

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 березеня 2011р. 16:29

Міністерство культури та міська адміністрація підписали спільне рішення щодо конкурсу на кращу концепцію саме музеєфікації та консервування залишків Десятинної церкви із створенням архітектурного а... Читати повністю

8 березня дівчата сідлатимуть залізних коней

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 березеня 2011р. 15:59

8 березня з 11 ранку до 21 вечора по Києву гасатимуть 30 машин з жінками-гонщицями.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба мерії.

Таким чином Київський міський автомото... Читати повністю

В столиці прориють 7 тунелів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 березеня 2011р. 15:54

В найближчі роки в столиці побудують 7 тунелів, що мають пришвидшити рух транспорту Києвом.

Про це під час прес-конференції заявив Головний архітектор міста Сергій Целовальник.

Одни... Читати повністю

Київ презентував свій сайт до Євро-2012

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 березеня 2011р. 15:23

Столиця запустила у мережі Інтернет сайт імені себе - до Євро 2012.

Виконаний у синьо-зелених кольорах портал розповість всім гостям столиці про Київ - транспорт, готелі, стадіони. Тут же -... Читати повністю

Майдан підприємців назвали "бандою" (документ)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 березеня 2011р. 15:03

Одного з основних організаторів податкового Майдану підприємців Сергія Мельниченка звинуватили у створенні злочинного угрупування (ЗУ), а його побратимів - у змові з метою пошкодити плитку.

Читати повністю

В Києві ненадовго похолоднішає

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 березеня 2011р. 14:36

Сонячна погода, яку ми спостерігаємо зараз за вікном, протримається недовго – тільки до п’ятниці.

Про це повідомляє Sino... Читати повністю

Влада топтатиме півмільйона гривень

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 березеня 2011р. 14:30

«Міжнародний аеропорт «Бориспіль» закупив килимів та килимових покриттів майже на півмільйона гривень.

Про це повідомляє Читати повністю

Освітні комунальники мають зарплату 10 тисяч

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 березеня 2011р. 14:08

Зарплатня працівників столичного комунального підприємства «Центр моніторингу столичної освіти», що спостерігає за освітянами, вдесятеро більша за зарплатню самих освітян.

... Читати повністю