Бабусі до 8 березня влаштують дискотеку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 березеня 2011р. 13:34

9 березня о 13.30 у столичному культурно-розважальному комплексі „Бінго” вихованці Університету третього віку забацають дискотеку.

Про це «Свідомо» повідомила прес-с... Читати повністю

На Дарниці п'яний намагався згвалтувати 9-класницю

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 березеня 2011р. 13:28

Вчора, 3 березня, на Олійника в Дарницькому районі п'яний чоловік намагався в ліфті згвалтувати 9-класницю.

Про це "Свідомо" повідомила прес-офіцер Дарницького райвідділу міліції Інна Гамал... Читати повністю

6.03 скажіть "ні" побиттю жителів Лесі Українки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 березеня 2011р. 13:00

У неділю, 6 березня об 11-й ранку мешканці бульвару Лесі Українки і активісти «Збережи старий Київ» зберуться на акцію-роковину побиття місцевих мешканців.

Про це «Свідомо... Читати повністю

Укрзалізниця продовжує давати поїзди до 8 березня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 березеня 2011р. 12:17

Укрзалізниця призначила до свята 8 березня додаткові поїзди до Ужгорода, Львова, Івано-Франківська, Сімферополя, Миколаїва, Луганська та Запоріжжя.

Про це "Свідомо" повідомляє прес-служба У... Читати повністю

Жінко, хочеш торт – пропусти пішохода

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 березеня 2011р. 11:33

Жінки, які сьогодні, 4 березня, будуть не порушувати правил дорожнього руху, отримають від ДАІшників торт.

Про це «Свідомо» повідомили у прес-службі столичної міліції.

М... Читати повністю

Янукович дозволив потіснити бізнес регіонала

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 4 березеня 2011р. 11:15

Юрій Сидоренко. Фото з сайту Василя Грицака.

Голограми остаточно стали необов'язковими на українських бланках, посвідченнях,... Читати повністю

Табачник обманув депутатів Ради

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 березеня 2011р. 11:06

Міністр освіти Дмитро Табачник обманув депутатів Верховної Ради.

Неправду він казав під час доповіді в парламенті.

"Минулого, 2010 року, 83 з кожних 100 випускників шкіл вступили на... Читати повністю

Мерія обіцяє повернути киянам гроші за холод

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 березеня 2011р. 10:41

Мерія обіцяє повернути киянам гроші за недостатнє тепло у жовтні-листопаді минулого року і січні цього року.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба мерії з посиланням на слова... Читати повністю

БЮТівець пропонує підняти ціни на сигарети

Маша Землянська, Свiдомо, 4 березеня 2011р. 10:29

Депутат від Блоку Юлії Тимошенко Дмитро Ветвицький пропонує чи не вдвічі підняти акцизи для виробників тютюну, що само собою позначиться на ціні сигарет.

Читати повністю

Міська електричка зупиниться через жінок

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 березеня 2011р. 10:28

 Міська електричка, що сполучає Петрівку з Троєщиною, не буде їздити 7, 8 та 12 березня.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба мерії.

У компанії «Київпастра... Читати повністю

МТС пропонує киянам шаровий WI-FI

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 березеня 2011р. 10:19

Компанія МТС Україна пропонує користуватися безкоштовним доступом до Інтернету через WI-FI в… фірмових салонах магазинах.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

В Києві таки... Читати повністю

СБУ розкрило фото трагедії на Куренівці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 березеня 2011р. 9:43

Інститут національної пам’яті опублікував фото Куренівської трагедії, що зберігалися в архіві КДБ, а потім – СБУ.

Зроблено це до 50-річчя з моменту аварії в столиці.

&la... Читати повністю

Тепло на Солом'янці вже дали

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 березеня 2011р. 9:02

Аварію на Курській в Солом'янському районі столиці ліквідовано, тепло в будинках вже є.

Про це "Свідомо" повідомили у "Київенерго".

В ніч з середи на четвер там сталася аварія -&nbs... Читати повністю

Як майданівця судили та випускали з-за грат(відео)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 березеня 2011р. 20:13

"Я сидел в корпусе, который там называют "Столыпин" в комнате 112, а Луценко в "Катеньке" в 158. Катенька - потому что ещё при Екатерине II его построили.

Да, действительно, он сидит на спе... Читати повністю

США:Янукович, не чіпай опозицію

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 березеня 2011р. 18:57

Сполучені Штати Америки просять українську владу припинити переслідування опозиції.

Про це заявив віце-президент США Джо Б... Читати повністю