Ветеринарам нарешті дозволили рятувати тварин

Маша Землянська, Свiдомо, 2 березеня 2011р. 16:46

У Мурчика, Тузіка, Бобіка та їхніх друзів з’явився шанс вижити – ветеринари знову можуть без остраху їх рятувати і оперувати. Щоправда тільки три місяці – рівно на стільки Кабінет... Читати повністю

Чоловік не хоче кохатися – хай перевірить серце

Маша Землянська, Свiдомо, 2 березеня 2011р. 15:46

«Мила, не сьогодні! Голова болить». Часто чуєте це від коханого? Запишіть його на прийом до кардіолога. Низька сексуальна активність у чоловіків – ознака хворого серця.

До... Читати повністю

Янукович вже працює після операції

Христина Заник, (вiд читачiв), 2 березеня 2011р. 15:39

Президент Віктор Янукович приступив до роботи після перенесеної операції на коліно.

Про це Читати повністю

Жінки хочуть квартиру замість квітів

Христина Заник, (вiд читачiв), 2 березеня 2011р. 15:25

Найбільше  незадоволені потреби жінок у подарунку будинку чи квартири: їх очікують більше 5% жінок, та лише 2% чоловіків мають намір дарувати. А подарунок, який чоловіки дарують частіше, ніж х... Читати повністю

Рада вирішила не повертати Києву гроші

Христина Заник, (вiд читачiв), 2 березеня 2011р. 14:50

Парламент не підтримав законопроект про те, щоб зарахувати до доходів бюджету Києва податки на доходи фізи... Читати повністю

Всім українцям з Лівії уряд обіцяє роботу

Христина Заник, (вiд читачiв), 2 березеня 2011р. 14:25

Прем’єр-міністр Микола Азаров розпорядився забезпечити фахівцям, які повернулися з Лівії, працевлаштування і соціальну адаптацію.

Про це Читати повністю

Луценко:Мені не дають читати справу проти мене

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 березеня 2011р. 13:39

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, який нині сидить в СІЗО, заявляє, що Генпрокуратура обмежує його у читанні кримінальної справи проти нього.

Про це повідомляє Читати повністю

Футболіст вбив неповинну засліплену сову (відео)

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 березеня 2011р. 13:27

Футболіст вбив ні в чому не винну сову прямо на футбольному полі.

Сталося це під час матчу колумбійського чемпіонату між «Атлетико Джуніорс» і «Депортиво Перейра».Читати повністю

Голосієво стало №1 по наркотиках (карта злочинів)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 2 березеня 2011р. 12:49

Теремки-1, Голосієво. Фото http://korrespondent.net

У Голосіївському районі у лютому 2011 зареєстров... Читати повністю

Мерія розповіла про знесення стін в оселях

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 березеня 2011р. 12:41

Мерія нагадує – не переплановуйте квартири самовільно.

«Самовільне перепланування квартири зі знесенням несучих конструкцій (стін, перегородок) призводить до зниження міцності т... Читати повністю

Хрещатик перекриватимуть до травня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 березеня 2011р. 12:31

Фото з сайту http://doba.ua

З 11 березня до 22 травня Хрещатик – від Городецького до Інститутської – буде пе... Читати повністю

Їх знову поміняли тілами!

Ганна Пароваткіна, (вiд читачiв), 2 березеня 2011р. 12:22

Чиюсь маму бодрить чай з назвою певного футбольного клубу. А чиїхось батьків чаєм не пригощай і хлібом не годуй – дай тільки перетворитися на власних дорослих дітей!

 Читати повністю

НУНС продовжує дробитися на групи

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 березеня 2011р. 12:20

11 депутатів створили у парламенті партійну групу «Наша Україна».

Про це заявив депутат від «Нашої України-Народної Самооборони» Валентин Наливайченко.

До гр... Читати повністю

Депутатам накупили килимків на півмільйона

Христина Заник, (вiд читачiв), 2 березеня 2011р. 11:52

Державне підприємство «Готельний комплекс «Київ» Верховної Ради 28 лютого закупив у ТОВ «Карпет стиль» 820 кадратних метрів килимових покриттів на 496 тисяч гривень.Читати повністю

Азаров пообіцяв селянам 30 копійок за молоко

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 березеня 2011р. 11:45

Прем’єр-міністр Микола Азаров пообіцяв селянам доплату за кожен зданий літр молока – по 30 копійок.

Про це він заявив на засіданні Уряду 2 березня.

«За реалізоване... Читати повністю