Рада вирішила не повертати Києву гроші

Христина Заник, (вiд читачiв), 2 березеня 2011р. 14:50

Парламент не підтримав законопроект про те, щоб зарахувати до доходів бюджету Києва податки на доходи фізи... Читати повністю

Всім українцям з Лівії уряд обіцяє роботу

Христина Заник, (вiд читачiв), 2 березеня 2011р. 14:25

Прем’єр-міністр Микола Азаров розпорядився забезпечити фахівцям, які повернулися з Лівії, працевлаштування і соціальну адаптацію.

Про це Читати повністю

Луценко:Мені не дають читати справу проти мене

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 березеня 2011р. 13:39

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, який нині сидить в СІЗО, заявляє, що Генпрокуратура обмежує його у читанні кримінальної справи проти нього.

Про це повідомляє Читати повністю

Футболіст вбив неповинну засліплену сову (відео)

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 березеня 2011р. 13:27

Футболіст вбив ні в чому не винну сову прямо на футбольному полі.

Сталося це під час матчу колумбійського чемпіонату між «Атлетико Джуніорс» і «Депортиво Перейра».Читати повністю

Голосієво стало №1 по наркотиках (карта злочинів)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 2 березеня 2011р. 12:49

Теремки-1, Голосієво. Фото http://korrespondent.net

У Голосіївському районі у лютому 2011 зареєстров... Читати повністю

Мерія розповіла про знесення стін в оселях

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 березеня 2011р. 12:41

Мерія нагадує – не переплановуйте квартири самовільно.

«Самовільне перепланування квартири зі знесенням несучих конструкцій (стін, перегородок) призводить до зниження міцності т... Читати повністю

Хрещатик перекриватимуть до травня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 березеня 2011р. 12:31

Фото з сайту http://doba.ua

З 11 березня до 22 травня Хрещатик – від Городецького до Інститутської – буде пе... Читати повністю

Їх знову поміняли тілами!

Ганна Пароваткіна, (вiд читачiв), 2 березеня 2011р. 12:22

Чиюсь маму бодрить чай з назвою певного футбольного клубу. А чиїхось батьків чаєм не пригощай і хлібом не годуй – дай тільки перетворитися на власних дорослих дітей!

 Читати повністю

НУНС продовжує дробитися на групи

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 березеня 2011р. 12:20

11 депутатів створили у парламенті партійну групу «Наша Україна».

Про це заявив депутат від «Нашої України-Народної Самооборони» Валентин Наливайченко.

До гр... Читати повністю

Депутатам накупили килимків на півмільйона

Христина Заник, (вiд читачiв), 2 березеня 2011р. 11:52

Державне підприємство «Готельний комплекс «Київ» Верховної Ради 28 лютого закупив у ТОВ «Карпет стиль» 820 кадратних метрів килимових покриттів на 496 тисяч гривень.Читати повністю

Азаров пообіцяв селянам 30 копійок за молоко

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 березеня 2011р. 11:45

Прем’єр-міністр Микола Азаров пообіцяв селянам доплату за кожен зданий літр молока – по 30 копійок.

Про це він заявив на засіданні Уряду 2 березня.

«За реалізоване... Читати повністю

На Святошино горіли іномарки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 березеня 2011р. 11:32

Вночі 2 березня в Святошинському районі столиці за невідомих причин згорів «Міцубісі-лансер».

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій.

Читати повністю

ООН виключила Лівію з Ради з прав людини

Христина Заник, (вiд читачiв), 2 березеня 2011р. 11:26

Генеральна асамблея ООН виключила Лівію з Ради ООН з прав людини.

Про це повідомляє прес-служба ООН.

Гене... Читати повністю

Президенське коліно оперують вже вдруге

Маша Землянська, Свiдомо, 2 березеня 2011р. 11:05

Праве коліно Віктора Януковича на операційному столі вже вдруге. Чотири роки тому аналогічну операцію президенту провів відомим іспанський хірург Рамон Кугат.Читати повністю

Литвин:Голосуватимете за когось - заяву на стіл