Псевдоінваліди заробляли 300 гривень за годину

Христина Заник, (вiд читачiв), 1 березеня 2011р. 17:20

Міліція затримала двох чоловіків, які прикидалися неповносправними і просили гроші в метро. Чоловіки заробляли по 300-400 гривень за одну-дві години.

Про це «Свідомо» повідомила... Читати повністю

Могильов: не дають номери - вимагайте довідку

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 1 березеня 2011р. 17:07

Якщо вам не видають номерні знаки через їх відсутність - вимагайте довідку про це.

Про це на прес-конференції заявив міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов.

"Щодо громадян, яким... Читати повністю

Працівники мийки позичили «БМВ» і розбили її

Христина Заник, (вiд читачiв), 1 березеня 2011р. 17:00

Працівники автомийки по вулиці Луговій, 11 вночі замість мити машину - каталися на ній і розбили.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба міліції.

Власниця шикарного чер... Читати повністю

За нечесне будівництво трамваю світить 12 років

Христина Заник, (вiд читачiв), 1 березеня 2011р. 16:03

Прокуратура Києва скерувала до Апеляційного суду міста кримінальну справу для визначення підсудності за обвинуваченням п’яти членів групи у заволодінні коштами, які призначалися для будівницт... Читати повністю

Квитки на Євро – тільки після 17:00

Христина Заник, (вiд читачiв), 1 березеня 2011р. 15:42

Квитки на фінальну частину Чемпіонату Європи з футболу 2012 року через проблеми з сервером можна буде купити не раніше, ніж сьогодні після 17.00 за київським часом, коли розпочнеться церемонія вруч... Читати повністю

Український ведмідь та лев гинуть в Росії

Христина Заник, (вiд читачiв), 1 березеня 2011р. 15:19

Тварин з пересувного зоопарку «Мауглі» вивезли з України та кинули напризволяще у російському містечку Богородицьк Тульської області Росії.

Про це «Свідомо» повідоми... Читати повністю

FEMEN погрожують новозеландському холостяку

Христина Заник, (вiд читачiв), 1 березеня 2011р. 14:57

Дівчата з жіночого руху FEMEN грудьми закрили вхід в головний РАГС України і погрожують фізичною розправою новозеландському виноробу, який виграв у конкурсі радіостанцій Нової Зеландії приз –... Читати повністю

Вищі ціни на навчання у вишах знову переглянуть

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 березеня 2011р. 14:13

Голова Верховної Ради Володимир Литвин знову дав доручення парламентському комітету з освіти зібратися і обговорити законопроект "Про вищу освіту".

Про це "Свідомо" повідомили активісти Фун... Читати повністю

Весна прийде за 20 днів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 березеня 2011р. 13:58

Потепління і початок весни в Україні почнеться з 19-20 березня.

Про це "Свідомо" повідомили в прес-службі Гідрометцентру з посиланням на слова свого начальника Миколи Кульбіди.

"За... Читати повністю

Активіст Податкового майдану оголосив голодування

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 березеня 2011р. 13:07

Затриманий за протести на Податковому майдані Ігор Гаркавенко, який зараз перебуває в СІЗО, оголосив голодування.

Про це «Свідомо» повідомив його представник Артем Бєлов.

<... Читати повністю

До травня на метро "Хрещатик" буде тісно

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 березеня 2011р. 12:53

Сьогодні, 1 березня, на станції метро "Хрещатик" почали ремонт ескалатора №3.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба метрополітену.

Ремонт триватиме до 5 травня. Також зараз&n... Читати повністю

Залізниця пустила ще додаткові поїзди до свята

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 березеня 2011р. 12:25

Укрзалізниця призначила до свята 8 березня додаткові поїзди до Ужгорода, Львова, Івано-Франківська, Сімферополя, Миколаїва, Луганська... Читати повністю

БЮТівці обіцяють не голосувати "за того хлопця"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 березеня 2011р. 12:06

Блок Юлії Тимошенко обіцяє, що за всі рішення у Верховній Раді кожен депутат-бюьівець голосуватиме лише за себе.

Про це повідомляє прес-служба БЮТ з посиланням на слова віце-спікера Верховн... Читати повністю

Міліція "взяла" лже-помічника Зарубінського

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 березеня 2011р. 11:56

Міліція затримала 41-річного мешканця Запоріжжя, який, прикриваючись документом помічника народного депутата Блоку Литвина Олега Зарубінського, розводив столичних бізнесменів на благодійність.

... Читати повністю

Ахметов займатиметься розвитком Києва

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 березеня 2011р. 11:29

Фонд Рината Ахметова "Ефективне управління" ввійшов в консорціум, який розробляє стратегію розвитку столиці до 2025 року.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Стратегію розвитку... Читати повністю