"Ручні" студенти МОН відмовилися від стипендій

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 березеня 2011р. 10:24

Члени студради при МОН. Фото з сайту www.hneu.edu.ua

Всеукраїнська студентська рада при Міністерстві освіти і науки підтримало ідею Міносвіти платити стипендії лише студентам-... Читати повністю

В яких аптеках будуть безплатні ліки чорнобильцям

Маша Землянська, Свiдомо, 2 березеня 2011р. 9:30

Київське управління здоров’я нарешті назвало аптеки, в яких за рецептами видаватимуть безкоштовні ліки чорнобильцям.

Перелік аптек «Свідомо» дізналося в управлінні.

<... Читати повністю

Прокурор пустив Тимошенко до мами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 березеня 2011р. 9:24

Генеральна прокуратура дозволили екс-прем’єр-міністру Юлії Тимошенко 8 березня поїхати до Дніпропетровська – до мами.

Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

&laqu... Читати повністю

За Євробачення битимуться Ньютон і Огнєвич

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 березеня 2011р. 9:16

Співачки Міка Ньютон та Злата Огнєвич підтвердили своє бажання взяти участь у відборі конкурсанта від України на Євробачення-2011 у Дюсельдорфі.

Про це повідомляє прес-служба Першого націон... Читати повністю

Сьогодні о 14-й під Радою лабатимуть рок

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 березеня 2011р. 9:06

Сьогодні, 2 березня, о 14-й ряд активістів проведе рок-концерт під стінами парламенту на Грушевського.

Про це організатори концерту написали на своїй сторінціЧитати повністю

Ярослав Акакієвич бачить поділ студентів

Єгор Соболєв, Свiдомо, 1 березеня 2011р. 22:02

"Да ваш Олег Тягнибок - фашист! Да как вы можете такое думать?! Это же зверье!" Ярослав Акакиевич стоял в эпицентре жаркого спора на покрытой морозными узорами автобусной остановке. Спор вели его с... Читати повністю

Як Могильов доводить звільнення ДАІшника за плани

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 1 березеня 2011р. 20:38

фото - "Бердянские ведомости", той самий командувач взводу ДАІ В'ячеслав Федоров, який говорить на відео

- Да он под... Читати повністю

В лікарні №4 пацієнтів не морозять

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 1 березеня 2011р. 19:47

В київській лікарні №4, що на вулиці Солом`янській, 17, опалення працює нормально, а пацієнти - не мерзнуть.

Про це «Свідомо» дізналося в самій лікарні.

«Щоб впевн... Читати повністю

Мерія орендує кабінети по чверть мільйона

Христина Заник, (вiд читачiв), 1 березеня 2011р. 18:37

У міській адміністрації для чиновників орендують приміщення в приватної фірми по чверть мільйона за один кабінет.

Про це Читати повністю

Австрія, Німеччина та США заморозять кошти Каддафі

Христина Заник, (вiд читачiв), 1 березеня 2011р. 17:51

Фото з сайту http://www.dni.ru

Міжнародний тиск на лідера Лівії Муаммара Каддафі через придушення ним опозиції зростає: Австрія оголосила, що... Читати повністю

Псевдоінваліди заробляли 300 гривень за годину

Христина Заник, (вiд читачiв), 1 березеня 2011р. 17:20

Міліція затримала двох чоловіків, які прикидалися неповносправними і просили гроші в метро. Чоловіки заробляли по 300-400 гривень за одну-дві години.

Про це «Свідомо» повідомила... Читати повністю

Могильов: не дають номери - вимагайте довідку

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 1 березеня 2011р. 17:07

Якщо вам не видають номерні знаки через їх відсутність - вимагайте довідку про це.

Про це на прес-конференції заявив міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов.

"Щодо громадян, яким... Читати повністю

Працівники мийки позичили «БМВ» і розбили її

Христина Заник, (вiд читачiв), 1 березеня 2011р. 17:00

Працівники автомийки по вулиці Луговій, 11 вночі замість мити машину - каталися на ній і розбили.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба міліції.

Власниця шикарного чер... Читати повністю

За нечесне будівництво трамваю світить 12 років

Христина Заник, (вiд читачiв), 1 березеня 2011р. 16:03

Прокуратура Києва скерувала до Апеляційного суду міста кримінальну справу для визначення підсудності за обвинуваченням п’яти членів групи у заволодінні коштами, які призначалися для будівницт... Читати повністю

Квитки на Євро – тільки після 17:00