Жінку вбило струмом в метро на Лісовій

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 березеня 2011р. 11:22

Сьогодні, 17 березня, вранці о 5:55 на станції "Лісова" Святошинсько – Броварської лінії стався нещасний трагічний випадок - загинула жінка.

Про це Читати повністю

Майданівці запрошують завтра на суд над товаришем

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 17 березеня 2011р. 10:59

Продовжуються суди над учасниками Податкового майдану.

На 18.03.2011 року, о 12.00 Печерський суд м. Києва призначив розгляд справи Сергія Костакова, який, починаючи з 1 грудня 2010 року... Читати повністю

Президент Єврокомісії ставить умову Януковичу

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 березеня 2011р. 10:44

Президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу погодився приїхати до Києва 20-22 квітня на Міжнародну конференцію "Двадцять п`ять років Чорнобильської катастрофи. Безпека майбутнього" тільки я... Читати повністю

Службовий роман 2-легко і без претензій на шедевр

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 березеня 2011р. 10:14

"Меня приглашали. Но я к этому не имею никакого отношения, мне это не интересно. Пойду ли я на премьеру? О чем вы говорите, конечно нет!".

Так всіма улюблений 83-річний улюбленець кіноманів... Читати повністю

Тимошенко несподівано для неї пустили до Брюсселю

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 березеня 2011р. 21:16

Генпрокуратура дозволила екс-прем'єрці Юлії Тимошенко їхати по політичних справах в Брюссель - повідомляє прес-служба прокуратури.

Вона попросила сьогодні про виїзд 23–25 березня на... Читати повністю

Вибухи на японській АЕС - день п'ятий

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2011р. 20:13

Вранці 15 березня біля четвертого реактора на атомній електростанції Фукусіма-1 сталася чергова, друга пожежа, рівень радіації різко стрибнув, працівників АЕС евакуювали зі станції. За кілька годин... Читати повністю

Росія не пускає Україну в зону вільної торгівлі

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 березеня 2011р. 18:01

Якщо Україна та Європейський Союз створять зону вільної торгівлі, Росія буде вибудовувати кордон для українських товарів.

Таку заяву вчора на прес-конференції в Мінську зробив прем`єр-мініс... Читати повністю

У Києві не знайшлося жодної пачки якісного масла

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2011р. 16:41

З 16-ти перевірених «Укрметртестстандартом», для якого подібні аналізи – звична робота, марок масла – якісного та натурального не знайшлось.

Усі продукти або не відп... Читати повністю

Главред Газети поКиївськи:Проблеми через Януковича

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 березеня 2011р. 16:23

Проблеми у Газети по-київськи, яку з п’ятниці не друкують, пов’язані з публікацією статті, що розповідає про підготовку президен... Читати повністю

З Google - у ботанічний сад Африки чи в Канзас

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 березеня 2011р. 15:17

Google запустив новий сайт, побудований на базі Google Maps, що дозволяє побачити вживу будь-яку точку на планеті.

Вам просто... Читати повністю

Прокуратура: будівництво на Театральній незаконне

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 березеня 2011р. 14:51

Дозвіл на будівництво на Театральній скасоване – стверджує Генеральна прокуратура, перевіривши звернення щодо законності будівництва по вулиці Хмельницького, 7 активістки проти забудов та міс... Читати повністю

Як біля президента 3 день голодують майданівці

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 березеня 2011р. 14:32

"Я розмовляв з тими дорожними майстрами, що підписали дефектний акт на 212 тисяч гривень за пошкоджену плитку на Майдані. Вони ж навіть не знали, що вони підписали. Думали, що поняті. Повний брєд!"... Читати повністю

До вересня всі школярі пройдуть медогляди

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 березеня 2011р. 13:41

До кінця вересня всі школярі пройдуть обов'язковий медичний огляд.

Про це заявив міністр освіти Дмитро Табачник на прес-конференції.

"До кінця цього семестру, тобто до літа медогляд... Читати повністю

Табачник кинув студентів з цінами у ВНЗ (оновлено)

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 березеня 2011р. 13:19

«Оксфорд, з бюджетом у 2,5 мільярди доларів лише на 14% фінансується державою. Решту заробляє самостійно - цінами на навчання, продажем наукових розробок і договорами з приватними фірмами. Ми... Читати повністю

В Києві очікуються найбільші паводки за 5 років