Грип дістався до вагітних

Маша Землянська, Свiдомо, 1 березеня 2011р. 11:22

Фото з сайту Фокус

За останній тиждень на грип захворіли 11 вагітних. Тоді як самі кияни хворіти більше не стали – до лікарень і п... Читати повністю

На який номер писати смс київським ДАІшникам

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 1 березеня 2011р. 11:02

Розпочав працювати телефон для СМС повідомлень Державтоінспекції Києва: (063)768-20-20.

Про це повідомляє прес-служба київського ДАІ.

За цим телефоном можно повідомити про аварію, Д... Читати повністю

Щоб безкоштовно лікували гепатит треба мати СНІД

Маша Землянська, Свiдомо, 1 березеня 2011р. 10:59

Гепатит, лікування якого по кишені далеко не кожному – бо коштує близько 17 тисяч гривень, безкоштовно лікують тільки тим, хто ще й хворий на СНІД. Усім іншим – залишається шукати гроше... Читати повністю

Українці відповіли Стіву Джобсу на Ipad (відео)

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 березеня 2011р. 10:26

Українська компанія «Навігатор» запустила в продаж свій другий Інтернет-планшет ImPAD 0410.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Пристрій, що є практично ноутбуком, а... Читати повністю

ДАІ зупинили водія з "Адміністрації Президента"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 1 березеня 2011р. 10:20

Водії Києва самі собі друкують наклейки на лобове скло, які повинні забезпечити, на їхню думку, безперешкодний проїзд.

Про це заявив начальник ДАІ Києва Анатолій Курінний - повідомляє прес-... Читати повністю

Кожен 5-ий вірить - за здоров'я платити не треба

Маша Землянська, Свiдомо, 1 березеня 2011р. 10:02

Кожен п’ятий українець ще й досі вірить у те, що за здоров’я не потрібно платити і що наша медицина таки справді безкоштовна.

Такі результати опитування, яке провів Інститут Гор... Читати повністю

Студенти Драгоманова зняли кіно за 120 гривень

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 березеня 2011р. 10:00

Студенти університету Драгоманова зняли фільм загальним бюджетом 120 гривень. 

Про це повідомляє Студентська рада університету.

Він має назву "Чотири ІФОНівські кімнати" і певн... Читати повністю

"Елітівці" згодні доплачувати за квартири

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 1 березеня 2011р. 9:57

За квартири, які будує "Київміськбуд" для постраждалих від афери "Еліта-центр", вони згодні доплачувати.

Про це "Свідомо" повідомила представниця ініціативної групи інвесторів Олена&nb... Читати повністю

Квитки на Євро-2012 вже в продажу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 березеня 2011р. 9:50

Фото з сайту УЄФА. Символи Євро-2012 Славек і Славко презентують квитки

Відсьогодні можна купувати квитки на Євро-2012.

Про це повідомляє Читати повністю

Студенти продовжили бійку на Контрактовій

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 березеня 2011р. 9:33

Після студенстької акції проти законопроекту "Про вищу освіту", яка відбулася вчора, 28 лютого біля стін Парламентських комітетів на Грушевського, учасники акції побилися на Контрактовій площі.

... Читати повністю

СТОшника на Березняках вбили за дорогу машину

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 березеня 2011р. 9:06

У понеділок, 28 лютого, ввечері на проспекті Возз’єднання, 13в у приміщенні автомайстерні було вбито чоловіка.

Про це повідомляє Магнолія-ТБ.

Чоловіка знайшли в кімнаті відпоч... Читати повністю

Ньютон може не побачити Дюсельдорфа

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 березеня 2011р. 8:57

Фото з сайту Сегодня.

Співачка Міка Ньютон, яку минулими вихідними на Першому національному каналі було обрано конкурсантом на Євробаченні-201... Читати повністю

Цьогоріч підручників в школах ще поменшає

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 березеня 2011р. 8:47

Уряд виділив Міністерству освіти і науки 120 мільйонів гривень на видання підручників для 11-класників у цьому році.

Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

Це на третину менше, ні... Читати повністю

Столичних школярів посадять на дієту

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 лютого 2011р. 17:45

Учні столичних шкіл, які цього потребують, відтепер отримуватимуть в школі дієтичне харчування.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба мерії з посиланням на рішення столичної а... Читати повністю

Новий "Антонов" полетить світом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 лютого 2011р. 17:30

Новий український літак заводу "Антонов" АН-158 отримав сертифікати Міждержавного авіаційного комітету СНД і Державної авіаційної адміністрації України на відповідність авіаційним правилам, як... Читати повністю