Український ведмідь та лев гинуть в Росії

Христина Заник, (вiд читачiв), 1 березеня 2011р. 15:19

Тварин з пересувного зоопарку «Мауглі» вивезли з України та кинули напризволяще у російському містечку Богородицьк Тульської області Росії.

Про це «Свідомо» повідоми... Читати повністю

FEMEN погрожують новозеландському холостяку

Христина Заник, (вiд читачiв), 1 березеня 2011р. 14:57

Дівчата з жіночого руху FEMEN грудьми закрили вхід в головний РАГС України і погрожують фізичною розправою новозеландському виноробу, який виграв у конкурсі радіостанцій Нової Зеландії приз –... Читати повністю

Вищі ціни на навчання у вишах знову переглянуть

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 березеня 2011р. 14:13

Голова Верховної Ради Володимир Литвин знову дав доручення парламентському комітету з освіти зібратися і обговорити законопроект "Про вищу освіту".

Про це "Свідомо" повідомили активісти Фун... Читати повністю

Весна прийде за 20 днів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 березеня 2011р. 13:58

Потепління і початок весни в Україні почнеться з 19-20 березня.

Про це "Свідомо" повідомили в прес-службі Гідрометцентру з посиланням на слова свого начальника Миколи Кульбіди.

"За... Читати повністю

Активіст Податкового майдану оголосив голодування

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 березеня 2011р. 13:07

Затриманий за протести на Податковому майдані Ігор Гаркавенко, який зараз перебуває в СІЗО, оголосив голодування.

Про це «Свідомо» повідомив його представник Артем Бєлов.

<... Читати повністю

До травня на метро "Хрещатик" буде тісно

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 березеня 2011р. 12:53

Сьогодні, 1 березня, на станції метро "Хрещатик" почали ремонт ескалатора №3.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба метрополітену.

Ремонт триватиме до 5 травня. Також зараз&n... Читати повністю

Залізниця пустила ще додаткові поїзди до свята

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 березеня 2011р. 12:25

Укрзалізниця призначила до свята 8 березня додаткові поїзди до Ужгорода, Львова, Івано-Франківська, Сімферополя, Миколаїва, Луганська... Читати повністю

БЮТівці обіцяють не голосувати "за того хлопця"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 березеня 2011р. 12:06

Блок Юлії Тимошенко обіцяє, що за всі рішення у Верховній Раді кожен депутат-бюьівець голосуватиме лише за себе.

Про це повідомляє прес-служба БЮТ з посиланням на слова віце-спікера Верховн... Читати повністю

Міліція "взяла" лже-помічника Зарубінського

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 березеня 2011р. 11:56

Міліція затримала 41-річного мешканця Запоріжжя, який, прикриваючись документом помічника народного депутата Блоку Литвина Олега Зарубінського, розводив столичних бізнесменів на благодійність.

... Читати повністю

Ахметов займатиметься розвитком Києва

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 березеня 2011р. 11:29

Фонд Рината Ахметова "Ефективне управління" ввійшов в консорціум, який розробляє стратегію розвитку столиці до 2025 року.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Стратегію розвитку... Читати повністю

Грип дістався до вагітних

Маша Землянська, Свiдомо, 1 березеня 2011р. 11:22

Фото з сайту Фокус

За останній тиждень на грип захворіли 11 вагітних. Тоді як самі кияни хворіти більше не стали – до лікарень і п... Читати повністю

На який номер писати смс київським ДАІшникам

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 1 березеня 2011р. 11:02

Розпочав працювати телефон для СМС повідомлень Державтоінспекції Києва: (063)768-20-20.

Про це повідомляє прес-служба київського ДАІ.

За цим телефоном можно повідомити про аварію, Д... Читати повністю

Щоб безкоштовно лікували гепатит треба мати СНІД

Маша Землянська, Свiдомо, 1 березеня 2011р. 10:59

Гепатит, лікування якого по кишені далеко не кожному – бо коштує близько 17 тисяч гривень, безкоштовно лікують тільки тим, хто ще й хворий на СНІД. Усім іншим – залишається шукати гроше... Читати повністю

Українці відповіли Стіву Джобсу на Ipad (відео)

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 березеня 2011р. 10:26

Українська компанія «Навігатор» запустила в продаж свій другий Інтернет-планшет ImPAD 0410.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Пристрій, що є практично ноутбуком, а... Читати повністю

ДАІ зупинили водія з "Адміністрації Президента"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 1 березеня 2011р. 10:20

Водії Києва самі собі друкують наклейки на лобове скло, які повинні забезпечити, на їхню думку, безперешкодний проїзд.

Про це заявив начальник ДАІ Києва Анатолій Курінний - повідомляє прес-... Читати повністю