Соціолог: від Партії регіонів йдуть виборці Сходу

Єгор Соболєв, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 11:33

Хто розчаровується у правлячий партії? "Свідомо" запитало це у Валерія Хмелька - президента Київського міжнародного інституту соціології. У середу інститут Читати повністю

Суд розглядає арешт Луценка без нього

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 11:26

Суд вирішив розглядати арешт Луценка без нього.

На розгляд апеляційної скарги про утримання під вартою арештованого екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка не привезли.

Про це по... Читати повністю

Фальшива посмішка псує настрій і роботу

Маша Землянська, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 10:55

Фото з фотобанку "Фототаймс"

Консультанти, офіціанти, касири та інші працівники сфери обслуговування могли б бути щасливішими і пр... Читати повністю

У вихідні водіям варто стерегтися бульдозерів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 10:26

У вихідні столиця має наповнитися важким автотранспортом - для прибирання снігу.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

"У вихідні дні, к... Читати повністю

Вій-ХХ. Без перезавантаження

Ганна Пароваткіна, (вiд читачiв), 25 лютого 2011р. 10:20

Вчора ввечері у київському байк-рок-н-рольному клубі Route 66 рок-гурт "Вій" відсвяткував 20-річчя. Послухати і поздоровити легендарну команду зібрався такий натовп, що хіба що не висіли... Читати повністю

По Києву розвісили траурні стрічки для Януковича

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 10:16

Молоді активісти розвісили по Києву чорні стрічки до річниці з дня інавгурації Віктора Януковича.

Про це йдеться на особистому блозі одного з лідерів Податкового майдану Олександра Данилюка... Читати повністю

Фірташ програв суд журналістам KyivPost у Лондоні

Маша Землянська, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 10:12

Фото з сайту KyivPost

Лондонський суд відмовив Дмитру Фірташу у задоволенні його позову до газети KyivPost, яка на д... Читати повністю

Показова порка кримського регіонала продовжується

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 9:29

Проти екс-спікера кримського парламенту і депутата від Партії регіонів прокуратура порушила дві кримінальні справу.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури.

Тепер його... Читати повністю

МОН вирішило коли школярі складатимуть іспити

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 8:58

Міносвіти вирішило коли і як школярі складатимуть іспити в школах.

Про це йдеться в листі Міністерства до регіональних управлінь освіти.

Іспити доведеться писати учням 4-х, 9-х і 11... Читати повністю

Янукович розкаже про свою популярність і самогон

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 8:52

Сьогодні, 25 лютого, президент Віктор Янукович у прямому ефірі відповідатиме на питання українців.

До цього, протягом двох тижнів, українці через сайти інформагенств і за телефоном могли по... Читати повністю

Amnesty International чекає на фото

Ганна Пароваткіна, (вiд читачiв), 24 лютого 2011р. 19:08

Ви любити дивитися, як помирають діти – тому, що не мають, де жити? А коли сильний гнобить слабшого – вам подобається? Якщо ні, існує декілька способів боротися за краще життя у навколи... Читати повністю

Черновецький: я не налаштований ображатись

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 лютого 2011р. 18:54

Мер Києва Леонід Черновецький пообіцяв не ображатися на депутатів, які звинуватили його в поганому керівництві містом.

Про це він сказав під час засідання Київради.

"Я не налаштован... Читати повністю

Головний "махінатор" Еліта-центр провину не визнав

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 24 лютого 2011р. 18:50

У Печерському суді прокуратура нарешті "дочитала" обвинувальний висновок стосовно основного організатора афери "Еліта-центр" Олександра Волконського-Шахова і він не визнав свою провину.

Про... Читати повністю

Обіцяних надбавок для вчителів і лікарів не буде

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 лютого 2011р. 18:38

Коштів для муніципальних надбавок вчителям, лікарям та працівникам культури в розмірі 20% в міському бюджеті не вистачило, не зважаючи на те, що депутати знайшли 223 мільйони гривень.

Ці ко... Читати повністю