Біля Академмістечка людина впала в люк і згоріла

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 лютого 2011р. 13:05

В колекторі, який знаходиться під землею на вулиці Осінній, 50 рятувальники знайшли тіло людини, що впала в люк і згоріла під землею.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба рят... Читати повністю

Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 лютого 2011р. 12:57

Цього тижня в столиці буде багато цікавих майстер-класів і освітніх лекцій. Команда Просвітитися.Свідомо радить Вам відвідати саме ці:

- 2 березня о 6-й вечора книгарня Є запрошує на з... Читати повністю

Влада чекає ідей для відновлення Десятинки

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 лютого 2011р. 12:51

Міська адміністрація оголосила конкурс на визначення кращої містобудівної концепції культурного, архітектурного та мистецького відновлення пам’ятки національного значення «Дитинець стар... Читати повністю

Влада побачила будову під Софією-обіцяє зупинити

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 лютого 2011р. 12:32

Секретар Київради Олесь Довгий заявляє, що найближчим часом міська рада запровадить зонування території міста і на забудову по вулиці Гончара, 17-23 накладуть нову заборону.

Про це «С... Читати повністю

Профспілки: в країні нема грошей на лікарняні

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 28 лютого 2011р. 12:25

Станом на січень заборгованість фонду соціального страхування, звідки виплачуються лікарняні, склала понад 400 мільйонів гривень, а дефіцит його бюджету – 780 мільйонів.  

Про це... Читати повністю

Як покарали п'яних міліціонерів за кермом

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 28 лютого 2011р. 12:24

Їх було п’ятеро в машині. Ганяли по Троєщині на «Сузукі» вночі 23 січня і попалися в руки ДАІшникам. «Поводили себе... Читати повністю

Олександр Дубовик. 80 років на пошуки Бога

Ганна Пароваткіна, (вiд читачiв), 28 лютого 2011р. 12:12

Яким був радянський художній андеграунд? Для відповіді на це питання сьогодні все ще не треба гортати підручників. До «джерела» інформації можна звернутися особисто. Тож, мерщій - до На... Читати повністю

Таксі до Пущі для держслужбовців - за 830 тисяч

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 лютого 2011р. 11:59

Державний комплекс відпочинку «Пуща-Водиця» отримав погодження Міністерства економіки на закупівлю послуг таксі та послуг з оренди пасажирських автомобілів з водієм на суму 830 тисяч гр... Читати повністю

Міліція: затримали підпалювача машин

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 лютого 2011р. 11:34

Міліція стверджує, що затримано 26-річного киянина, який вночі 4 лютого підпалив три «Таврії» на проспекті Маяковського, що майж... Читати повністю

Таксиста пограбували ображені клієнти

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 лютого 2011р. 11:12

Компанія чоловіків, яким не сподобалося, що водій вимагав 15 гривень за проїзд, як вони і домовлялися раніше, ввечері того ж дня забрала гроші, мобільний, куртку та інструменти.

Про це Читати повністю

Жертву «лікаря-мороза» вбило серце

Маша Землянська, Свiдомо, 28 лютого 2011р. 10:38

80-тирічна безпритульна Марія, яку разом з іншими чотирма хворими виписав та вивіз з лікарні, а потім ще й залишив помирати на... Читати повністю

ООН заступилася за протестуючих лівійців

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 лютого 2011р. 10:38

Рада Безпеки ООН прийняла резолюцію, що передбачає санкції відносно лідерів Лівії і членів сім'ї полковника Каддафі та постановила передати лівійську справу до Міжнародного кримінального суду.

... Читати повністю

Сімейні лікарі тепер ще й пологи прийматимуть

Маша Землянська, Свiдомо, 28 лютого 2011р. 10:14

Сімейні лікарі, якими обіцяють замінити усі поліклініки, тепер мають ще й навчитися з вагітними спостерігати і пологи прийняти.

Відповідний Читати повністю

Імітатор сексу під Радою їде в колонію

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 лютого 2011р. 10:10

Блогер Олександр Володарський збирається до Ірпінського виправного центру, який знаходиться в селищі Коцюбинське Київської області, для відбуття покарання за хуліганство – імітацію статевого... Читати повністю

Наталі Портман отримала Оскар за кращу роль