Міка Ньютон поїде на Євробачення

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 лютого 2011р. 8:29

Фото - eurovision.on-1.tv

Співачка Міка Ньютон з піснею "Ангел" перемогла в національному конкурсі Євробачення і тепер вона представлятиме нашу країну на міжнародній арені в Дюссел... Читати повністю

100 гривень за мітинг в підтримку Януковича

Христина Заник, (вiд читачiв), 26 лютого 2011р. 17:26

Журналіст "Української правди" зробив фото, які підтверджують те, що мітинг, яки... Читати повністю

Безстрашні українці полетіли до Єгипту

Христина Заник, (вiд читачiв), 26 лютого 2011р. 16:07

Фото - online-tour.com.ua

Вранці з аеропорту Бориспіль Читати повністю

В Мавританії - акції протесту

Христина Заник, (вiд читачiв), 26 лютого 2011р. 15:12

Більше тисячі людей вийшли на вулиці Мавританії в п'ятницю, 25 лютого, закликаючи до поліпшення умов життя та нових робочих місць.

Про це Читати повністю

У Мамаєвій Слободі - кабан на вогні

Христина Заник, (вiд читачiв), 26 лютого 2011р. 14:12

Фото - mamajeva-sloboda.ua

Сьогодні, 26 лютого, на ярмарковому майдані козацького селища Мамаєва Слобода впродовж дня б... Читати повністю

Сучасні датські фільми в "Києві" до 4 березня

Христина Заник, (вiд читачiв), 26 лютого 2011р. 13:25

Фото - kievkino.com.ua

З 25 лютого по 4 березня в кінотеатрі «Київ» проходить фестиваль сучасного кіно Данії.

Про ц... Читати повністю

Україна на 22 місці за можливістю революції

Христина Заник, (вiд читачiв), 26 лютого 2011р. 12:20

Україна - двадцять друга серед країн світу за ймовірнісю масових протестів, згідно рейтингу, який опубліку... Читати повністю

Новий літак в Лівії чекає українців

Христина Заник, (вiд читачiв), 26 лютого 2011р. 11:45

Вранці новий літак вилетів до столиці Лівії. Українці реєструються на політ додому.

Про це «Свідомо» повідомили у Міністерстві закордонних справ.

Виліт з Тріполі до Києв... Читати повністю

На Жукова чоловік та жінка згоріли у квартирі

Христина Заник, (вiд читачiв), 26 лютого 2011р. 11:24

Фото - tsn.ua

Чоловік та жінка загинули під час пожежі в дев’ятиповерховому житловому будинку на вулиці Жукова, 47-а у Деснянському районі Києва.... Читати повністю

1 березня - морозна погода

Христина Заник, (вiд читачiв), 26 лютого 2011р. 10:44

До кінця зими, 26-28 лютого, протримається морозна погода, без істотних опадів, на дорогах – ожеледиця.

Вдень від п’яти до семи морозу, вночі – мінус 11 - мінус 17.

<... Читати повністю

Голова сільради прострелив голову односельчанину

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 лютого 2011р. 18:26

На Київщині голова сільради одного з сіл Фастівського району вистрелив у голову односельчанину.

Про це повідомила прес-служба мі... Читати повністю

Мінкультури: Десятинну будемо лише музеєфікувати

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 лютого 2011р. 17:58

Міністерство культури і туризму запевнило, що будівництва нового храму на місці залишків Десятинної церкви не планується.

Про це &la... Читати повністю

«Лікар-мороз» сидітиме за гратами ще 2 місяці

Маша Землянська, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 17:19

Вишгородський районний суд вирішив продовжити на час слідства тримати під вартою завідуючого терапевтичним відділенням першої лікарні Арсена Восканяна, який виписав... Читати повністю

Літак має забрати з Лівії 40 українців

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 16:58

Сьогодні, 25 лютого, о 15:35 за київським часом літак «Міжнародних авіаліній України» здійснив посадку в аеропорту Тріполі.

Про це повідомляє прес-служба Міні... Читати повністю