"Антигепатитчики" просять правил для тату-салонів

Маша Землянська, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 15:43

Громадська організація «Гепатит С в Україні» просить владу нарешті запровадити хоча б якісь санітарні норми для тату-салонів, які є чи не найпершим «розсадником» вірусних ге... Читати повністю

Катеринчука забрали до Феофанії

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 лютого 2011р. 15:33

Фото - Обозреватель.

Миколу Катеринчука, депутата від фракції «Наша Україна – Народна Самооборона&raq... Читати повністю

Як підтримували "розмову" Януковича з народом

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 25 лютого 2011р. 15:14

Чотири години "розмови з народом" президента можуть тягнутися надзвичайно довго. Особливо, якщо слухаєш її, стоячи на морозі. Учасники мітингу на підтримку Віктора Януковича, що відбувся сьогодні н... Читати повністю

В понеділок на Маріїнському бабусі їстимуть млинці

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 лютого 2011р. 14:56

В понеділок, 28 лютого, о 13:30 в Маріїнському парку на естрадному майданчику "Ракушка", бабусі та дідусі будуть танцювати та їсти млинці.

На акцію „Бабусина Масляна” їх запрошу... Читати повністю

Янукович порадив одеситам вчити українську

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 лютого 2011р. 14:28

Я раджу вам вчити українську мову, - сказав президент Віктор Янукович одеситам у відповідь на питання про те, коли ж нарешті російська стане другою державною мовою в Україні.

Про це президе... Читати повністю

МОН продовжує "наїзди" на Могилянку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 13:44

Заступник міністра освіт Євген Суліма вважає, що навчання в Києво-Могиляській академії коштує задорого, а сам університет виглядає як сарай.

Про це "Свідомо" повідомив один з членів Всеукра... Читати повністю

Янукович обіцяє 50% Ради обирати напряму

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 13:20

Президент Віктор Янукович обіцяє, що влада розробить закон, за яким українці обиратимуть половину депутатів до парламенту за мажоритарною системою - на пряму, без прив'язки до політичних партій, а... Читати повністю

Януковичу перемиють кістки он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 13:09

Сьогодні, 25 лютого в річницю з дня інавгурації Віктора Януковича, журналісти і політики обговорять рік правління Януковича на посаді президента в Інтернеті.

Про це повідомляють організатор... Читати повністю

Львів запитав Януковича про пам’ятник Сталіну

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 лютого 2011р. 12:46

Львів'яни запитали президента Віктора Януковича про голодомор, пам'ятник Сталіну у Запоріжжі та героїв УПА під час прямого телемосту&nb... Читати повністю

Янукович за 8 місяців втратив половину виборців

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 12:40

Фото Сегодня

За 8 місяців президент Віктор Янукович втратив більше половини голосів виборців.

Такі дані Київського м... Читати повністю

Другий літак вилетів за українцями до Лівії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 12:07

Другий літак вилетів за українцями до Лівії.

Про це повідомляє прес-служба Міністерсвта закордонних справ.

Об 11.10 за київським часом літак Boeing-737 «Міжнародних авіал... Читати повністю

Луценка залишили під вартою ще на 2 місяці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 11:47

Фото з засідання Апеляційного суду 5 січня. На засідання 25 лютого Луценка не пустили

Апеляційний суд Києва в складі суддів Ольги Єфімової, Олександра Беця та Валерія Лашевича зали... Читати повністю

Деснянський район отримає найбільше знижок на ЖКХ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 11:39

Лісовий масив Деснянського району. Фото з сайту Трибуна України.

98,1% мешканців Деснянського району заплатили за комунальні послуг... Читати повністю

Соціолог: від Партії регіонів йдуть виборці Сходу

Єгор Соболєв, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 11:33

Хто розчаровується у правлячий партії? "Свідомо" запитало це у Валерія Хмелька - президента Київського міжнародного інституту соціології. У середу інститут Читати повністю

Суд розглядає арешт Луценка без нього

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 11:26

Суд вирішив розглядати арешт Луценка без нього.

На розгляд апеляційної скарги про утримання під вартою арештованого екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка не привезли.

Про це по... Читати повністю