Голова сільради прострелив голову односельчанину

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 лютого 2011р. 18:26

На Київщині голова сільради одного з сіл Фастівського району вистрелив у голову односельчанину.

Про це повідомила прес-служба мі... Читати повністю

Мінкультури: Десятинну будемо лише музеєфікувати

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 лютого 2011р. 17:58

Міністерство культури і туризму запевнило, що будівництва нового храму на місці залишків Десятинної церкви не планується.

Про це &la... Читати повністю

«Лікар-мороз» сидітиме за гратами ще 2 місяці

Маша Землянська, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 17:19

Вишгородський районний суд вирішив продовжити на час слідства тримати під вартою завідуючого терапевтичним відділенням першої лікарні Арсена Восканяна, який виписав... Читати повністю

Літак має забрати з Лівії 40 українців

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 16:58

Сьогодні, 25 лютого, о 15:35 за київським часом літак «Міжнародних авіаліній України» здійснив посадку в аеропорту Тріполі.

Про це повідомляє прес-служба Міні... Читати повністю

Як слідство і суд знущаються над Луценком (відео)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 25 лютого 2011р. 16:55

- Це брехня! Пані суддя! Вимагайте від нього доказів, - дружина Луценка Ірина підхоплюється з місця і перекрикує прокурора.

- Відповідним чином захист був повідомлений про проведення засіда... Читати повністю

Янукович зібрав Ющенка, Кравчука і Кучму

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 16:55

Сьогодні, 25 лютого на Банковій відбулася зустріч чотирьох Президентів України – Віктора Януковича, Леоніда Кравчука, Леоніда Кучми і Віктора Ющенка.

Про це повідомляє прес-служб... Читати повністю

Українцям радять як обирати котів і собак

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 16:37

«Центр ідентифікації тварин» пропонує поради - як правильно обрати хатнього улюбленця.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Тож, щоб майбутній улюбленець прино... Читати повністю

Затримали ймовірних убивць Новицького

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 лютого 2011р. 16:20

Затримали підозрюваних у вбивстві замдиректора Інституту світової економіки і міжнародних відносин, члена-кореспондента НАНу 48-річного Валерія Новицького.

Про це «Свідомо» пові... Читати повністю

По строфі за рік, або 140 раз – про Лесю Українку

Ганна Пароваткіна, (вiд читачiв), 25 лютого 2011р. 15:58

Холодно у Києві, мінус 10. Сніжить. Втім, погода не може стати на заваді поезії. Сьогодні Україна святкує 140-річчя з дня народження Лесі Українки. У столиці авторку неперевершених віршів, поем і д... Читати повністю

"Антигепатитчики" просять правил для тату-салонів

Маша Землянська, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 15:43

Громадська організація «Гепатит С в Україні» просить владу нарешті запровадити хоча б якісь санітарні норми для тату-салонів, які є чи не найпершим «розсадником» вірусних ге... Читати повністю

Катеринчука забрали до Феофанії

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 лютого 2011р. 15:33

Фото - Обозреватель.

Миколу Катеринчука, депутата від фракції «Наша Україна – Народна Самооборона&raq... Читати повністю

Як підтримували "розмову" Януковича з народом

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 25 лютого 2011р. 15:14

Чотири години "розмови з народом" президента можуть тягнутися надзвичайно довго. Особливо, якщо слухаєш її, стоячи на морозі. Учасники мітингу на підтримку Віктора Януковича, що відбувся сьогодні н... Читати повністю

В понеділок на Маріїнському бабусі їстимуть млинці

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 лютого 2011р. 14:56

В понеділок, 28 лютого, о 13:30 в Маріїнському парку на естрадному майданчику "Ракушка", бабусі та дідусі будуть танцювати та їсти млинці.

На акцію „Бабусина Масляна” їх запрошу... Читати повністю

Янукович порадив одеситам вчити українську

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 лютого 2011р. 14:28

Я раджу вам вчити українську мову, - сказав президент Віктор Янукович одеситам у відповідь на питання про те, коли ж нарешті російська стане другою державною мовою в Україні.

Про це президе... Читати повністю

МОН продовжує "наїзди" на Могилянку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 13:44

Заступник міністра освіт Євген Суліма вважає, що навчання в Києво-Могиляській академії коштує задорого, а сам університет виглядає як сарай.

Про це "Свідомо" повідомив один з членів Всеукра... Читати повністю