Україна на 22 місці за можливістю революції

Христина Заник, (вiд читачiв), 26 лютого 2011р. 12:20

Україна - двадцять друга серед країн світу за ймовірнісю масових протестів, згідно рейтингу, який опубліку... Читати повністю

Новий літак в Лівії чекає українців

Христина Заник, (вiд читачiв), 26 лютого 2011р. 11:45

Вранці новий літак вилетів до столиці Лівії. Українці реєструються на політ додому.

Про це «Свідомо» повідомили у Міністерстві закордонних справ.

Виліт з Тріполі до Києв... Читати повністю

На Жукова чоловік та жінка згоріли у квартирі

Христина Заник, (вiд читачiв), 26 лютого 2011р. 11:24

Фото - tsn.ua

Чоловік та жінка загинули під час пожежі в дев’ятиповерховому житловому будинку на вулиці Жукова, 47-а у Деснянському районі Києва.... Читати повністю

1 березня - морозна погода

Христина Заник, (вiд читачiв), 26 лютого 2011р. 10:44

До кінця зими, 26-28 лютого, протримається морозна погода, без істотних опадів, на дорогах – ожеледиця.

Вдень від п’яти до семи морозу, вночі – мінус 11 - мінус 17.

<... Читати повністю

Голова сільради прострелив голову односельчанину

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 лютого 2011р. 18:26

На Київщині голова сільради одного з сіл Фастівського району вистрелив у голову односельчанину.

Про це повідомила прес-служба мі... Читати повністю

Мінкультури: Десятинну будемо лише музеєфікувати

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 лютого 2011р. 17:58

Міністерство культури і туризму запевнило, що будівництва нового храму на місці залишків Десятинної церкви не планується.

Про це &la... Читати повністю

«Лікар-мороз» сидітиме за гратами ще 2 місяці

Маша Землянська, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 17:19

Вишгородський районний суд вирішив продовжити на час слідства тримати під вартою завідуючого терапевтичним відділенням першої лікарні Арсена Восканяна, який виписав... Читати повністю

Літак має забрати з Лівії 40 українців

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 16:58

Сьогодні, 25 лютого, о 15:35 за київським часом літак «Міжнародних авіаліній України» здійснив посадку в аеропорту Тріполі.

Про це повідомляє прес-служба Міні... Читати повністю

Як слідство і суд знущаються над Луценком (відео)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 25 лютого 2011р. 16:55

- Це брехня! Пані суддя! Вимагайте від нього доказів, - дружина Луценка Ірина підхоплюється з місця і перекрикує прокурора.

- Відповідним чином захист був повідомлений про проведення засіда... Читати повністю

Янукович зібрав Ющенка, Кравчука і Кучму

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 16:55

Сьогодні, 25 лютого на Банковій відбулася зустріч чотирьох Президентів України – Віктора Януковича, Леоніда Кравчука, Леоніда Кучми і Віктора Ющенка.

Про це повідомляє прес-служб... Читати повністю

Українцям радять як обирати котів і собак

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 16:37

«Центр ідентифікації тварин» пропонує поради - як правильно обрати хатнього улюбленця.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Тож, щоб майбутній улюбленець прино... Читати повністю

Затримали ймовірних убивць Новицького

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 лютого 2011р. 16:20

Затримали підозрюваних у вбивстві замдиректора Інституту світової економіки і міжнародних відносин, члена-кореспондента НАНу 48-річного Валерія Новицького.

Про це «Свідомо» пові... Читати повністю

По строфі за рік, або 140 раз – про Лесю Українку

Ганна Пароваткіна, (вiд читачiв), 25 лютого 2011р. 15:58

Холодно у Києві, мінус 10. Сніжить. Втім, погода не може стати на заваді поезії. Сьогодні Україна святкує 140-річчя з дня народження Лесі Українки. У столиці авторку неперевершених віршів, поем і д... Читати повністю

"Антигепатитчики" просять правил для тату-салонів