Другий літак вилетів за українцями до Лівії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 12:07

Другий літак вилетів за українцями до Лівії.

Про це повідомляє прес-служба Міністерсвта закордонних справ.

Об 11.10 за київським часом літак Boeing-737 «Міжнародних авіал... Читати повністю

Луценка залишили під вартою ще на 2 місяці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 11:47

Фото з засідання Апеляційного суду 5 січня. На засідання 25 лютого Луценка не пустили

Апеляційний суд Києва в складі суддів Ольги Єфімової, Олександра Беця та Валерія Лашевича зали... Читати повністю

Деснянський район отримає найбільше знижок на ЖКХ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 11:39

Лісовий масив Деснянського району. Фото з сайту Трибуна України.

98,1% мешканців Деснянського району заплатили за комунальні послуг... Читати повністю

Соціолог: від Партії регіонів йдуть виборці Сходу

Єгор Соболєв, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 11:33

Хто розчаровується у правлячий партії? "Свідомо" запитало це у Валерія Хмелька - президента Київського міжнародного інституту соціології. У середу інститут Читати повністю

Суд розглядає арешт Луценка без нього

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 11:26

Суд вирішив розглядати арешт Луценка без нього.

На розгляд апеляційної скарги про утримання під вартою арештованого екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка не привезли.

Про це по... Читати повністю

Фальшива посмішка псує настрій і роботу

Маша Землянська, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 10:55

Фото з фотобанку "Фототаймс"

Консультанти, офіціанти, касири та інші працівники сфери обслуговування могли б бути щасливішими і пр... Читати повністю

У вихідні водіям варто стерегтися бульдозерів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 10:26

У вихідні столиця має наповнитися важким автотранспортом - для прибирання снігу.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

"У вихідні дні, к... Читати повністю

Вій-ХХ. Без перезавантаження

Ганна Пароваткіна, (вiд читачiв), 25 лютого 2011р. 10:20

Вчора ввечері у київському байк-рок-н-рольному клубі Route 66 рок-гурт "Вій" відсвяткував 20-річчя. Послухати і поздоровити легендарну команду зібрався такий натовп, що хіба що не висіли... Читати повністю

По Києву розвісили траурні стрічки для Януковича

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 10:16

Молоді активісти розвісили по Києву чорні стрічки до річниці з дня інавгурації Віктора Януковича.

Про це йдеться на особистому блозі одного з лідерів Податкового майдану Олександра Данилюка... Читати повністю

Фірташ програв суд журналістам KyivPost у Лондоні

Маша Землянська, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 10:12

Фото з сайту KyivPost

Лондонський суд відмовив Дмитру Фірташу у задоволенні його позову до газети KyivPost, яка на д... Читати повністю

Показова порка кримського регіонала продовжується

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 9:29

Проти екс-спікера кримського парламенту і депутата від Партії регіонів прокуратура порушила дві кримінальні справу.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури.

Тепер його... Читати повністю

МОН вирішило коли школярі складатимуть іспити

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 8:58

Міносвіти вирішило коли і як школярі складатимуть іспити в школах.

Про це йдеться в листі Міністерства до регіональних управлінь освіти.

Іспити доведеться писати учням 4-х, 9-х і 11... Читати повністю

Янукович розкаже про свою популярність і самогон

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 8:52

Сьогодні, 25 лютого, президент Віктор Янукович у прямому ефірі відповідатиме на питання українців.

До цього, протягом двох тижнів, українці через сайти інформагенств і за телефоном могли по... Читати повністю

Amnesty International чекає на фото

Ганна Пароваткіна, (вiд читачiв), 24 лютого 2011р. 19:08

Ви любити дивитися, як помирають діти – тому, що не мають, де жити? А коли сильний гнобить слабшого – вам подобається? Якщо ні, існує декілька способів боротися за краще життя у навколи... Читати повністю