На Русанівці згорів будинок

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 лютого 2011р. 16:42

В дачному масиві на Русанівських садах згорів одноповерховий цегляний будинок з дерев'яним перекриттям.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба рятувальників.

Читати повністю

Справа за листівки Тимошенко на 17 млн пішла в суд

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 23 лютого 2011р. 16:24

Генпрокуратура передала до суду справу колишнього заступника Голови правління Пенсійного фонду України Віктора Колбуна, якого звинувачують за неіснуючі повідомлення про перерахунок пенсій.

... Читати повністю

Вбито замдиректора Інституту світової економіки

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 лютого 2011р. 16:15

У Шевченківському районі знайдено вбитим заступника директора Інституту світової економіки і міжнародних відносин, члена-кореспондента НАН України Валерія Новицького.

Про це "Свідомо" повід... Читати повністю

Влада не бачить будівництва під Софією

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 лютого 2011р. 15:36

"Там будівництво не ведеться", - відповів керівник Головного управління містобудування, архітектури, капітального будівництва та житлового забезпечення Михайло Кучук на запитання журналіста "Свідом... Читати повністю

Забудовники Театральної "кинули" Целовальника

Наталія Курило, (вiд читачiв), 23 лютого 2011р. 15:07

Забудовники "Театральної" не йдуть на компроміс з головою міської адміністрації Олександром Поповим. Про це свідчить залишений кран на будмайданчику.

"Я такого не говорив, лише передав обіц... Читати повністю

За 2011 влада обіцяє ремонт у чотирьох лікарнях

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 лютого 2011р. 14:23

У 2011 міська влада обіцяє відремонтувати медичні заклади Києва.

Про це голова міської адміністрації Олександр Попов повідомив під час розширеного засідання міської адміністрації.

О... Читати повністю

Однокласники хворих на скарлатину досі на заняттях

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 23 лютого 2011р. 13:36

У школі №3, що на проспекті Правди, ще один хворий на скарлатину учень. За останній місяць це вже шостий випадок захворювання в цій школі, причому усі в одному кла... Читати повністю

Майкрософт полегшив життя сисадмінів

Маша Землянська, Свiдомо, 23 лютого 2011р. 13:14

Майкрософт випустив офіційне оновлення для оперативної системи Windows 7 – Windows 7 Service Pack 2.

Про це повідомляє прес-служба Майкр... Читати повністю

У Полтаві на уроці померла п’ятикласниця

Маша Землянська, Свiдомо, 23 лютого 2011р. 12:50

Вранці у полтавській школі №7 померла п’ятикласниця.

Випадок трагедії «Свідомо» підтвердили в полтавському управлінні освіти.

«Дівчинка... Читати повністю

Чижмаря облили кислотою за відбиту наречену(відео)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 23 лютого 2011р. 12:14

Начальник одного з територіальних відділів міліції Солом'янського району замовив напад на замгубернатора Юрія Чижмаря, бо він відбив в міліціонера наречену.

Про це на прес-конференції заяви... Читати повністю

У п'ятницю Забужко читатиме вірші біля метро

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 лютого 2011р. 11:39

У п'ятницію 25 лютого о 12.30 біля пам´ятника Лесі Українки, що в 100 метрах біля метро "Печерська", сучасні письменники читатимуть вірші.

Про це Читати повністю

Плітки про Януковича українцям цікавіші за секс

Маша Землянська, Свiдомо, 23 лютого 2011р. 11:20

Українські користувачі Facebook не виявляють особливого інтересу до теми сексу - судячи з рейтингу коментованості постів, політика їх цікавить вп’ятеро більше, їжа – вдесятеро.

... Читати повністю

Попов: Безробіття в Києві меншає

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 лютого 2011р. 11:07

Голова столичної державної адміністрації Олександр Попов хвалиться: за рік в Києві зменшилося безробіття.

Про це повідомляє прес-служба мерії з посиланням на заяву свого керманича.

... Читати повністю

«Лікаря-мороза» залишили за гратами

Маша Землянська, Свiдомо, 23 лютого 2011р. 10:59

Фото з сайту ТСН

Поки триває слідство, суд вирішив тримати під в... Читати повністю