Показова порка кримського регіонала продовжується

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 9:29

Проти екс-спікера кримського парламенту і депутата від Партії регіонів прокуратура порушила дві кримінальні справу.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури.

Тепер його... Читати повністю

МОН вирішило коли школярі складатимуть іспити

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 8:58

Міносвіти вирішило коли і як школярі складатимуть іспити в школах.

Про це йдеться в листі Міністерства до регіональних управлінь освіти.

Іспити доведеться писати учням 4-х, 9-х і 11... Читати повністю

Янукович розкаже про свою популярність і самогон

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 8:52

Сьогодні, 25 лютого, президент Віктор Янукович у прямому ефірі відповідатиме на питання українців.

До цього, протягом двох тижнів, українці через сайти інформагенств і за телефоном могли по... Читати повністю

Amnesty International чекає на фото

Ганна Пароваткіна, (вiд читачiв), 24 лютого 2011р. 19:08

Ви любити дивитися, як помирають діти – тому, що не мають, де жити? А коли сильний гнобить слабшого – вам подобається? Якщо ні, існує декілька способів боротися за краще життя у навколи... Читати повністю

Черновецький: я не налаштований ображатись

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 лютого 2011р. 18:54

Мер Києва Леонід Черновецький пообіцяв не ображатися на депутатів, які звинуватили його в поганому керівництві містом.

Про це він сказав під час засідання Київради.

"Я не налаштован... Читати повністю

Головний "махінатор" Еліта-центр провину не визнав

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 24 лютого 2011р. 18:50

У Печерському суді прокуратура нарешті "дочитала" обвинувальний висновок стосовно основного організатора афери "Еліта-центр" Олександра Волконського-Шахова і він не визнав свою провину.

Про... Читати повністю

Обіцяних надбавок для вчителів і лікарів не буде

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 лютого 2011р. 18:38

Коштів для муніципальних надбавок вчителям, лікарям та працівникам культури в розмірі 20% в міському бюджеті не вистачило, не зважаючи на те, що депутати знайшли 223 мільйони гривень.

Ці ко... Читати повністю

Через жінок українці гулятимуть чотири дні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 лютого 2011р. 18:05

Фото з сайту Мегабанк

5, 6, 7 і 8 березня - субота, неділя, понеділок і вівторок цьогоріч - вихідні дні.

Про це йдеться в розпорядженн... Читати повністю

Старшокласників змусять сходити до лікаря

Маша Землянська, Свiдомо, 24 лютого 2011р. 17:57

В Міністерстві освіти і науки планують вже цієї осені вимагати довідки про медобстеження не тільки від учнів молодшої школи, але й старшокласників.

Про це «Свідомо» повідомила п... Читати повністю

«Вокзальний» таксист вбив пасажира заради грошей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 лютого 2011р. 17:22

Приватний таксист, котрих біля столичного вокзалу – маса, не довіз свого пасажира, вбивши його заради грошей.

Про це повідомляє прес-служба столичної міліції.

"Приїхавши на Ки... Читати повністю

Мерія нагадує водіям про парні і непарні дні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 лютого 2011р. 16:56

Мерія просить водіїв не забувати про різні правила парковки в різні дні.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії

"Нагадуємо, що в місті діє розпорядження № 1077 від 09.12.2010... Читати повністю

Укрзалізниця нагадує - не везіть м'ясо до Росії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 лютого 2011р. 16:28

Укрзалізниця просить пасажирів не возити продукти тваринництва без ветеринарних документів до Росії - їх відберуть на митниці.

"Згідно з рішенням Митного союзу №317  від 18 червня 2010... Читати повністю

Залізниця пустить додаткові поїзди до 8 березня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 лютого 2011р. 16:23

Укразалізниця призначила додаткові поїзди до свята 8 березня.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Укрзалізниці.

"Станом на 24 лютого 2011 року залізниці України призначили 6 дод... Читати повністю

В НАУ студенти облаштували екогуртожиток

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 лютого 2011р. 16:12

Студенти Національного авіаційного університету облаштували перший в країні екологічний гуртожиток.

Про це «Свідомо» розповіли студенти вишу.

Такий статус гуртожиток отр... Читати повністю

Яворівський повісить на Будинок письменників замок

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 лютого 2011р. 16:01

З 1 березня Будинок письменників, що знаходиться в центрі Києві - на Банковій, закриється і припинить своє існування.

Про це "Свідомо" заявив голова Спідки письменників України, нардеп від... Читати повністю