Головний "махінатор" Еліта-центр провину не визнав

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 24 лютого 2011р. 18:50

У Печерському суді прокуратура нарешті "дочитала" обвинувальний висновок стосовно основного організатора афери "Еліта-центр" Олександра Волконського-Шахова і він не визнав свою провину.

Про... Читати повністю

Обіцяних надбавок для вчителів і лікарів не буде

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 лютого 2011р. 18:38

Коштів для муніципальних надбавок вчителям, лікарям та працівникам культури в розмірі 20% в міському бюджеті не вистачило, не зважаючи на те, що депутати знайшли 223 мільйони гривень.

Ці ко... Читати повністю

Через жінок українці гулятимуть чотири дні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 лютого 2011р. 18:05

Фото з сайту Мегабанк

5, 6, 7 і 8 березня - субота, неділя, понеділок і вівторок цьогоріч - вихідні дні.

Про це йдеться в розпорядженн... Читати повністю

Старшокласників змусять сходити до лікаря

Маша Землянська, Свiдомо, 24 лютого 2011р. 17:57

В Міністерстві освіти і науки планують вже цієї осені вимагати довідки про медобстеження не тільки від учнів молодшої школи, але й старшокласників.

Про це «Свідомо» повідомила п... Читати повністю

«Вокзальний» таксист вбив пасажира заради грошей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 лютого 2011р. 17:22

Приватний таксист, котрих біля столичного вокзалу – маса, не довіз свого пасажира, вбивши його заради грошей.

Про це повідомляє прес-служба столичної міліції.

"Приїхавши на Ки... Читати повністю

Мерія нагадує водіям про парні і непарні дні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 лютого 2011р. 16:56

Мерія просить водіїв не забувати про різні правила парковки в різні дні.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії

"Нагадуємо, що в місті діє розпорядження № 1077 від 09.12.2010... Читати повністю

Укрзалізниця нагадує - не везіть м'ясо до Росії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 лютого 2011р. 16:28

Укрзалізниця просить пасажирів не возити продукти тваринництва без ветеринарних документів до Росії - їх відберуть на митниці.

"Згідно з рішенням Митного союзу №317  від 18 червня 2010... Читати повністю

Залізниця пустить додаткові поїзди до 8 березня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 лютого 2011р. 16:23

Укразалізниця призначила додаткові поїзди до свята 8 березня.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Укрзалізниці.

"Станом на 24 лютого 2011 року залізниці України призначили 6 дод... Читати повністю

В НАУ студенти облаштували екогуртожиток

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 лютого 2011р. 16:12

Студенти Національного авіаційного університету облаштували перший в країні екологічний гуртожиток.

Про це «Свідомо» розповіли студенти вишу.

Такий статус гуртожиток отр... Читати повністю

Яворівський повісить на Будинок письменників замок

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 лютого 2011р. 16:01

З 1 березня Будинок письменників, що знаходиться в центрі Києві - на Банковій, закриється і припинить своє існування.

Про це "Свідомо" заявив голова Спідки письменників України, нардеп від... Читати повністю

В КПІ тепер можуть спостерігати як рухається Земля

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 лютого 2011р. 15:41

Фото прес-служби Міносвіти

На першому поверсі бібліотеки столичного КПІ встановили маятник Фуко.

Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

Цей маятник, винайдений фр... Читати повністю

Довгий обіцяє повернути надбавки бюджетникам

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 лютого 2011р. 15:25

Секретар Київради Олесь Довгий заявив, про те що мерія знайшла кошти для виплати муніципальних надбавок для бюджетників столиці - медиків, вчителів і працівників культури і спорту.

Про це "... Читати повністю

Черновецький нарешті з'явився в Київраді

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 лютого 2011р. 14:53

Мер Києва Леонід Черновецький відкрив засідання Київради.

Журналісти чекали градоначальника, що довго не з'являвся на люди  і підписував документи з-за кордону, біля центрального входу... Читати повністю

Адвокат "ніжинських робінгудів":тиснуть на свідків

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 24 лютого 2011р. 14:41

Останні засідання суду по справі "ніжинських робінгудів" свідчать про те, що слідчі тиснуть на свідків з відома або за вказівкою судді.

... Читати повністю

Влада просить місця на поромах для українців Лівії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 лютого 2011р. 14:21

Міністерство зовнішніх справ просить уряди Греції, Росії і Туреччини про транспортацію українців з Лівії.

Про це повідомляє прес-служба уряду.

Пороми цих країн до кінця тижня будуть... Читати повністю