Суди над активістами Майдану

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 10 березеня 2011р. 17:46

"А ось Ви просите про трансляцію... Це як Ви собі уявляєте?" - посміхаючись, питає суддя в адвоката активіста з Майдану.

"Закон передбачає фото, відеозйомку і трансляцію. Як? Прямий ефір. З... Читати повністю

Про що пишуть столичні видання сьогодні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 березеня 2011р. 16:29

УНІАН пише про те, що ціни на газ для населення можуть знову скочити – цього разу в квітні.   Журналісти дізналися про це дізналися від Володимира Макухи – заступника міністра... Читати повністю

Новий Firefox 4 вже можна безкоштовно закачати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 березеня 2011р. 14:41

Компанія Mozilla, батько відомого Інтернет-браузера Firefox вивісила на своєму сайті передфінальну версію нового браузера 4-го покоління.

В самій компанії заявляють – це фінальна верс... Читати повністю

Бетономішалки руйнують міст в Гідропарку

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 10 березеня 2011р. 14:19

По пішохідному Венеціанському мосту, що з`єднує Гідропарк з Долобецьким островом і давно знаходиться в аварійному стані, вчора їздили бетономішалки і вантажівки з піском й щебенем. Це призвело... Читати повністю

Facebook крутитиме голівудські фільми

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 березеня 2011р. 14:09

Соціальна мережа Facebook тепер гратиме роль ще й платного кінотеатру - тут можна буде подивитися свіжі голівудські фільми.

Таку заяву зробила компанія ... Читати повністю

З 21 березня школярі підуть відпочивати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 березеня 2011р. 14:02

З 21 березня в школах Києва – весняні канікули.

Про це повідомляє Головне управління освіти і науки столиці.

Триватиме відпочинок недовго – тиждень, до 27 березня.

... Читати повністю

Суд:Стогній все ж бив Гримчака

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 березеня 2011р. 13:54

Подільський районний суд Києва визнав незаконною постанову прокуратури Подільського району Києва про відмову депутату Верховної Ради від “Народної самооборони” Юрію Гримчаку в порушенні... Читати повністю

В престижному рейтингу вишів знову жодного нашого

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 березеня 2011р. 13:50

В рейтингу університетів The Times, який вважається одним з найпрестижніших в світі... Читати повністю

Хочеш перевірити очі – їдь на Шовковичну

Христина Заник, (вiд читачiв), 10 березеня 2011р. 12:56

З 9 до 12 березня усі бажаючі можуть пройти огляд в офтальмологічному відділенні кафедри Національного медичного університету імені Богомольця по вулиці Шовковичній, 39/1 в кабінетах №15, 16, - пов... Читати повністю

Студенти продовжують "дожимати" Міносвіти

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 березеня 2011р. 12:47

Міністерство освіти пішло на ще одну поступку перед студентами, що вимагають змінити законопроект «Про вищу освіту» - виші не отримуватимуть статуси в залежності від кількості студентів... Читати повністю

Під Києвом горіла дача

Христина Заник, (вiд читачiв), 10 березеня 2011р. 12:45

У селищі Бортничі, неподалік від Києва, загорівся один з приватних будинків, - повідомляє Магнолія-ТВ.Читати повністю

Міноборони + виробник пива = конкурс "Міс Десант"

Христина Заник, (вiд читачiв), 10 березеня 2011р. 12:00

Газета Міноборони «Народна армія» об’єдналася з виробником пива – торговою маркою «Десант», щоб провести конкурс для дівчат зі співзвучною з пивом назвою «... Читати повністю

625 українців хочуть стати волонтерами Євро

Христина Заник, (вiд читачiв), 10 березеня 2011р. 11:30

За кілька днів на сайті Приймаючого міста зареєструвалося понад 625 українців, які бажають стати волонтерами до ЄВРО 2012, - повідомляє міськ... Читати повністю

У Києві зібрали на 60% більше податків

Христина Заник, (вiд читачiв), 10 березеня 2011р. 11:20

З попередні два місяці до бюджету країни податківці зібрали 13 мільярдів 686 мільйонів гривень в Києві, - повідомляє прес-служба податкової адміністрації міста.

Це на 64,6 % або на 5 мільяр... Читати повністю

5 кіосків горіли на Голосіївці

Христина Заник, (вiд читачiв), 10 березеня 2011р. 11:11

Сьогодні вночі на території Феофанівського ринку в Голосіївському районі горіло 5 кіосків, - повідомляє прес-служба рятувальників.

Дим з кіосків, де знаходились продовольчі товари та побуто... Читати повністю