Літак з українцями повернувся з Лівії

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 лютого 2011р. 10:00

Літак Міністерства оборони прилетів вночі до Києва з лівійської столиці Тріполі з українцями на борту.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ.Читати повністю

Прийдіть у суботу захистити Софію

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 лютого 2011р. 8:54

Активісти проти забудови буферної зони Софії Київської по вулиці Гончара, 17-23 (Fresco Sofia), закликають небайдужих прийти на масштабну акцію протесту у суботу, 26 лютого о 13:00.

Про це... Читати повністю

Звільнено керівника Інституту національної пам'яті

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 лютого 2011р. 8:30

Президент Віктор Янукович звільнив керівництво Інституту національної пам'яті.

Віповідні укази розміщені на офіційному сайті глави держа... Читати повністю

Наївно. Супер.

Ганна Пароваткіна, (вiд читачiв), 23 лютого 2011р. 22:48

 Шо це? Та як вони таке посміли? Розстріляти усіх – а замість розстріляних направити керувати „Музеєм Івана Гончара” предст... Читати повністю

Черновецький радився з депутатами блоку Кличка

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 лютого 2011р. 18:43

Київський міський голова Леонід Черновецький провів робочу нараду з представниками депутатської фракції «УДАР Віталія Кличка».

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба фракції.Читати повністю

Літак з українцями затримується в Лівії

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 лютого 2011р. 18:33

Час повернення літака, який має евакуювати українців з Лівії до аеропорту «Бориспіль», перенесено на невизначений термін.

<... Читати повністю

Популярні соцмережі не рекламуватимуть цигарки

Маша Землянська, Свiдомо, 23 лютого 2011р. 18:09

Фото з сайту UBR

Міжнародні пошуковики Google, Yahoo, Bing, соціальні мережі Facebook, Вконтакте, а також Youtube та популярний інтернет-аукціон eBay I... Читати повністю

Пенсіонерка крала вночі металеві грати

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 лютого 2011р. 17:31

60-річна пенсіонерка вночі крала металеві грати між поверхами в під'їздах Дніпровського району разом з сусідкою.

Про це Читати повністю

Допомога при народженні дитини зросла з 1 січня

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 лютого 2011р. 17:10

Фото - rada-poltava.gov.ua

Кабінет Міністрів своєю постановою збільшив допомогу при народженні дитини.

Про це Читати повністю

На Русанівці згорів будинок

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 лютого 2011р. 16:42

В дачному масиві на Русанівських садах згорів одноповерховий цегляний будинок з дерев'яним перекриттям.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба рятувальників.

Читати повністю

Справа за листівки Тимошенко на 17 млн пішла в суд

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 23 лютого 2011р. 16:24

Генпрокуратура передала до суду справу колишнього заступника Голови правління Пенсійного фонду України Віктора Колбуна, якого звинувачують за неіснуючі повідомлення про перерахунок пенсій.

... Читати повністю

Вбито замдиректора Інституту світової економіки

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 лютого 2011р. 16:15

У Шевченківському районі знайдено вбитим заступника директора Інституту світової економіки і міжнародних відносин, члена-кореспондента НАН України Валерія Новицького.

Про це "Свідомо" повід... Читати повністю

Влада не бачить будівництва під Софією

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 лютого 2011р. 15:36

"Там будівництво не ведеться", - відповів керівник Головного управління містобудування, архітектури, капітального будівництва та житлового забезпечення Михайло Кучук на запитання журналіста "Свідом... Читати повністю

Забудовники Театральної "кинули" Целовальника

Наталія Курило, (вiд читачiв), 23 лютого 2011р. 15:07

Забудовники "Театральної" не йдуть на компроміс з головою міської адміністрації Олександром Поповим. Про це свідчить залишений кран на будмайданчику.

"Я такого не говорив, лише передав обіц... Читати повністю

За 2011 влада обіцяє ремонт у чотирьох лікарнях

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 лютого 2011р. 14:23

У 2011 міська влада обіцяє відремонтувати медичні заклади Києва.

Про це голова міської адміністрації Олександр Попов повідомив під час розширеного засідання міської адміністрації.

О... Читати повністю