Через жінок українці гулятимуть чотири дні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 лютого 2011р. 18:05

Фото з сайту Мегабанк

5, 6, 7 і 8 березня - субота, неділя, понеділок і вівторок цьогоріч - вихідні дні.

Про це йдеться в розпорядженн... Читати повністю

Старшокласників змусять сходити до лікаря

Маша Землянська, Свiдомо, 24 лютого 2011р. 17:57

В Міністерстві освіти і науки планують вже цієї осені вимагати довідки про медобстеження не тільки від учнів молодшої школи, але й старшокласників.

Про це «Свідомо» повідомила п... Читати повністю

«Вокзальний» таксист вбив пасажира заради грошей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 лютого 2011р. 17:22

Приватний таксист, котрих біля столичного вокзалу – маса, не довіз свого пасажира, вбивши його заради грошей.

Про це повідомляє прес-служба столичної міліції.

"Приїхавши на Ки... Читати повністю

Мерія нагадує водіям про парні і непарні дні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 лютого 2011р. 16:56

Мерія просить водіїв не забувати про різні правила парковки в різні дні.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії

"Нагадуємо, що в місті діє розпорядження № 1077 від 09.12.2010... Читати повністю

Укрзалізниця нагадує - не везіть м'ясо до Росії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 лютого 2011р. 16:28

Укрзалізниця просить пасажирів не возити продукти тваринництва без ветеринарних документів до Росії - їх відберуть на митниці.

"Згідно з рішенням Митного союзу №317  від 18 червня 2010... Читати повністю

Залізниця пустить додаткові поїзди до 8 березня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 лютого 2011р. 16:23

Укразалізниця призначила додаткові поїзди до свята 8 березня.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Укрзалізниці.

"Станом на 24 лютого 2011 року залізниці України призначили 6 дод... Читати повністю

В НАУ студенти облаштували екогуртожиток

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 лютого 2011р. 16:12

Студенти Національного авіаційного університету облаштували перший в країні екологічний гуртожиток.

Про це «Свідомо» розповіли студенти вишу.

Такий статус гуртожиток отр... Читати повністю

Яворівський повісить на Будинок письменників замок

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 лютого 2011р. 16:01

З 1 березня Будинок письменників, що знаходиться в центрі Києві - на Банковій, закриється і припинить своє існування.

Про це "Свідомо" заявив голова Спідки письменників України, нардеп від... Читати повністю

В КПІ тепер можуть спостерігати як рухається Земля

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 лютого 2011р. 15:41

Фото прес-служби Міносвіти

На першому поверсі бібліотеки столичного КПІ встановили маятник Фуко.

Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

Цей маятник, винайдений фр... Читати повністю

Довгий обіцяє повернути надбавки бюджетникам

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 лютого 2011р. 15:25

Секретар Київради Олесь Довгий заявив, про те що мерія знайшла кошти для виплати муніципальних надбавок для бюджетників столиці - медиків, вчителів і працівників культури і спорту.

Про це "... Читати повністю

Черновецький нарешті з'явився в Київраді

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 лютого 2011р. 14:53

Мер Києва Леонід Черновецький відкрив засідання Київради.

Журналісти чекали градоначальника, що довго не з'являвся на люди  і підписував документи з-за кордону, біля центрального входу... Читати повністю

Адвокат "ніжинських робінгудів":тиснуть на свідків

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 24 лютого 2011р. 14:41

Останні засідання суду по справі "ніжинських робінгудів" свідчать про те, що слідчі тиснуть на свідків з відома або за вказівкою судді.

... Читати повністю

Влада просить місця на поромах для українців Лівії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 лютого 2011р. 14:21

Міністерство зовнішніх справ просить уряди Греції, Росії і Туреччини про транспортацію українців з Лівії.

Про це повідомляє прес-служба уряду.

Пороми цих країн до кінця тижня будуть... Читати повністю

Міліція просить допомогти знайти гвалтівника

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 лютого 2011р. 13:50

Міліція просить допомогти знайти чоловіка, що звинувачується у зґвалтуванні у Святошинському районі міста.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба міліції.

«Подія... Читати повністю

В понеділок студентів запрошують в атаку на Раду

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 лютого 2011р. 13:16

У понеділок, 28 лютого, студенти знову вийдуть на акцію протесту проти підняття цін на навчання у вишах.

Про це "Свідомо" повідомили організатори акції - громадські організації "Пряма дія"... Читати повністю