Активісти назвали 25 лютого Роковинами президента

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 лютого 2011р. 16:22

Громадянський рух Спільна Справа звернувся до опозиційних партій, громадських організацій із закликом відзначити 25 лютого, річницю інавгурації президента Віктора Януковича, як День Жалоби з усіма... Читати повністю

У вівторок ветеранів запрошують на Кадетський бал

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 лютого 2011р. 15:46

До Дня захисника Вітчизни у Колонній залі мерії влаштують Кадетський бал для ветеранів.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба міської адміністрації.

«Кадетський... Читати повністю

Єгиптянин назвав дочку "Facebook"

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 лютого 2011р. 15:32

Єгиптянин назвав свою новонароджену дочку "Facebook" на честь соціальної мережі, що відіграла ключову роль у революції.

Про це Читати повністю

Влада хоче цілодобово прибирати сніг

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 лютого 2011р. 15:05

Голова міської адміністрації Олександр Попов змусив комунальників цілодобово прибирати сніг в Києві, доки синоптики прогнозують постійні опади.

Про це «Свідомо» повідомила прес-... Читати повністю

Музей УНР «завис в повітрі»

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 лютого 2011р. 14:30

Влада досі не може вирішити, кому має підпорядковуватися Музей Української Народної Республіки і дотепер не визначила його юридичного статусу.

Про це «Свідомо» повідомив директо... Читати повністю

Однокласників хворого на менінгіт ізолювали

Маша Землянська, Свiдомо, 21 лютого 2011р. 14:28

Однокласників Дмитра Супруна, якого 16 лютого у комі забрали до інфекційної реанімації дев’ятої лікарні з діагнозом менінгіт, ізолювали від інших учнів Читати повністю

Прокуратура закінчила 2 справи Тимошенко

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 лютого 2011р. 14:01

Дві порушені кримінальні справи проти лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко об'єднали в одну, пред’явили нове обвинувачення, завершили досудове слідство та передали їй матеріали справи д... Читати повністю

На Червоноармійській звели барикаду

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 лютого 2011р. 13:40

Біля книгарні «Сяйво» активісти звели барикаду і малювали на стінах книги.

Таким чином вони відзначали річницю з моменту захоплення книгарні молодиками в чорному. 19 лютого 2010... Читати повністю

Лівія теж повстала

Наталія Курило, (вiд читачiв), 21 лютого 2011р. 13:18

Повстання в Лівії перекинулося на столицю Тріполі. В ніч на понеділок по всьому місту прокотилася хвиля заворушень. Найзапекліші зіткнення відбулися в робітничих кварталах Гурджі.

Це пере... Читати повністю

Влада обманула: кран і досі на Театральній

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 лютого 2011р. 13:14

Попри те, що будівництво на розі вулиць Богдана Хмельницького та Пушкінської зупинилося і робітники не працюють, кран, який влада обіцяла забрати до 20 лютого, знаходиться на тому самому місці.

... Читати повністю

Через морози кияни більше хворіють на грип

Маша Землянська, Свiдомо, 21 лютого 2011р. 12:47

За останній тиждень, коли Київ захопили морози, у столиці побільшало хворих на грип – до поліклінік по допомогу звернулося більше 22 тисяч. Але навіть пропри зростання кількості хворих &ndash... Читати повністю

Маленький хлопчик втопився через необережність

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 21 лютого 2011р. 11:49

Маленький Мухаммад Махмудов, якого через два дні невпинних пошуків батьків та міліції знайшли на дні озера на Сирці, провалився під кригу зо... Читати повністю

"Укрзалізниця" готує для киян старі паровози

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 21 лютого 2011р. 11:47

До цьогорічного дня залізничника в Києві буде відкрито музей залізничного транспорту.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба державної адміністрації залізничного транспорту Укр... Читати повністю

За три роки закрилося 894 школи. 890-українські

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 лютого 2011р. 11:43

З 2008 року по Україні закрилося 890 українських шкіл при загальній кількості закритих закладів - 894. 

Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

У Міністерстві пояснюють - прич... Читати повністю

Лікар: "Манту по країні зупинила контрольна"

Маша Землянська, Свiдомо, 21 лютого 2011р. 11:28

Фото с сайту Trust.ua

«Чи є інші випадки звернень до лікарів з інших шкіл? Ні. Тоді це не серія. Тоді з цієї ампули Манту робили скіль... Читати повністю