Плітки про Януковича українцям цікавіші за секс

Маша Землянська, Свiдомо, 23 лютого 2011р. 11:20

Українські користувачі Facebook не виявляють особливого інтересу до теми сексу - судячи з рейтингу коментованості постів, політика їх цікавить вп’ятеро більше, їжа – вдесятеро.

... Читати повністю

Попов: Безробіття в Києві меншає

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 лютого 2011р. 11:07

Голова столичної державної адміністрації Олександр Попов хвалиться: за рік в Києві зменшилося безробіття.

Про це повідомляє прес-служба мерії з посиланням на заяву свого керманича.

... Читати повністю

«Лікаря-мороза» залишили за гратами

Маша Землянська, Свiдомо, 23 лютого 2011р. 10:59

Фото з сайту ТСН

Поки триває слідство, суд вирішив тримати під в... Читати повністю

З 1 березня поїздка до Польщі здешевшає на 150 грн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 лютого 2011р. 10:56

Польша знизить для українців ставку консульського збору - плати за подачу документів на отримання візи чи дозволу на перебування в країні – з 35 до 20 євро.

Про це повідомляє прес-слу... Читати повністю

Острозька академія розповіла про ацтой і гуртак

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 лютого 2011р. 10:31

Національний університет «Острозька академія» зібрала словник найуживаніших молоддю сленгових слів.

Про це повідомляє прес-служба університету.

«Метою мовного моні... Читати повністю

Чижмаря облив кислотою міліцейський начальник

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 23 лютого 2011р. 9:50

Міліція затримала замовника нападу 17 лютого на заступника голови Київської облдержадмінстрації Юрія Чижмаря, якого облили кислотою.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішн... Читати повністю

В суд по студенту Індилу викликають ще 17 свідків

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 23 лютого 2011р. 9:47

Деснянський районний суд викликає по справі про загибель студента Індила в Шевченківській міліції ще 17 свідків.

Таке рішення було прийняте на черговому засіданні.

Про остаточний сп... Читати повністю

Тепер собак та котів не оперують - присипляють

Маша Землянська, Свiдомо, 23 лютого 2011р. 9:45

Ветеринарні клініки так і не можуть оперувати собак та котів через заборону використовувати єдиний наркоз – кетамін. А відтак, кияни змушені присипляти домашніх улюбленців, щоб ті не страждал... Читати повністю

У четвер метро возитиме на годину довше

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 лютого 2011р. 9:43

В ніч з 24 на 25 лютого столичне метро возитиме пасажирів на годину довше.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба Київського метрополітену.

Подовження роботи буде через... Читати повністю

Комуніст пропонує не пускати школярів у паби

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 лютого 2011р. 9:22

Депутат від Компартії Володимир Даниленко пронує заборонити дітям до 16-років ходити в заклади, де розпивають алкогольні напої з 22 до 8 ранку.

Відповідний законопроект нардеп вже Читати повністю

НУНСівця тягнуть в прокуратуру за яйця

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 лютого 2011р. 8:50

Депутата від «Нашої України-Народної Самооборони» Андрія Парубія викликають в Прокуратуру щодо справи по киданню опозиціонерами у Парламенті яєць і розпалювання димових шашок 27 квітня... Читати повністю

Солом'янка вже гріється

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 лютого 2011р. 8:42

Всі 48 будинків Солом'янського району, що з ночі вівторка, 22 лютого через прорив труби залишилися без тепла, вже підключені до мережі і нормально опалюються.

Про це "Свідомо" повідомили у... Читати повністю

ДАІшник з відео про планові шрафи:нас не звільнили

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 22 лютого 2011р. 19:15

Історія з бердянським відео, де ДАІшникам диктують плани по кількості оштрафованих водіїв, вже набила оскомину керівництву Міністерства внутрішніх справ.

Вранці на черговому бр... Читати повністю

Українці найбільше питають Януковича про пенсії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 лютого 2011р. 17:59

За тиждень з 14 до 20 лютого на адресу Президента надійшло 10 тисяч запитань громадян в рамках телепроекту «Розмова з країною».

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації прези... Читати повністю

48 будинків Солом’янки сидять в холоді

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 лютого 2011р. 17:38

48 будинків в Солом’янському районі столиці сидять без тепла і гарячої води.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій.

Сталося це... Читати повністю