Студенти Драгоманова зняли кіно за 120 гривень

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 березеня 2011р. 10:00

Студенти університету Драгоманова зняли фільм загальним бюджетом 120 гривень. 

Про це повідомляє Студентська рада університету.

Він має назву "Чотири ІФОНівські кімнати" і певн... Читати повністю

"Елітівці" згодні доплачувати за квартири

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 1 березеня 2011р. 9:57

За квартири, які будує "Київміськбуд" для постраждалих від афери "Еліта-центр", вони згодні доплачувати.

Про це "Свідомо" повідомила представниця ініціативної групи інвесторів Олена&nb... Читати повністю

Квитки на Євро-2012 вже в продажу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 березеня 2011р. 9:50

Фото з сайту УЄФА. Символи Євро-2012 Славек і Славко презентують квитки

Відсьогодні можна купувати квитки на Євро-2012.

Про це повідомляє Читати повністю

Студенти продовжили бійку на Контрактовій

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 березеня 2011р. 9:33

Після студенстької акції проти законопроекту "Про вищу освіту", яка відбулася вчора, 28 лютого біля стін Парламентських комітетів на Грушевського, учасники акції побилися на Контрактовій площі.

... Читати повністю

СТОшника на Березняках вбили за дорогу машину

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 березеня 2011р. 9:06

У понеділок, 28 лютого, ввечері на проспекті Возз’єднання, 13в у приміщенні автомайстерні було вбито чоловіка.

Про це повідомляє Магнолія-ТБ.

Чоловіка знайшли в кімнаті відпоч... Читати повністю

Ньютон може не побачити Дюсельдорфа

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 березеня 2011р. 8:57

Фото з сайту Сегодня.

Співачка Міка Ньютон, яку минулими вихідними на Першому національному каналі було обрано конкурсантом на Євробаченні-201... Читати повністю

Цьогоріч підручників в школах ще поменшає

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 березеня 2011р. 8:47

Уряд виділив Міністерству освіти і науки 120 мільйонів гривень на видання підручників для 11-класників у цьому році.

Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

Це на третину менше, ні... Читати повністю

Столичних школярів посадять на дієту

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 лютого 2011р. 17:45

Учні столичних шкіл, які цього потребують, відтепер отримуватимуть в школі дієтичне харчування.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба мерії з посиланням на рішення столичної а... Читати повністю

Новий "Антонов" полетить світом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 лютого 2011р. 17:30

Новий український літак заводу "Антонов" АН-158 отримав сертифікати Міждержавного авіаційного комітету СНД і Державної авіаційної адміністрації України на відповідність авіаційним правилам, як... Читати повністю

Тимошенко по секрету від ГПУ "побувала в Європі"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 28 лютого 2011р. 17:10

Тимошенко пожартувала, що без дозволу Генеральної прокуратури з'їздила в Європу.

"Тільки був обід з послами країн ЄС вдома у посла Франції. Побувала в ЄС без дозволу ГПУ. Інт... Читати повністю

Цього року виші залишаться напівпорожніми

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 лютого 2011р. 16:46

На тестування в школах зареєструвалося 190 тисяч абітурієнтів - майже вдвічі менше, ніж минулоріч - при очікуваних 270 тисячах.

Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання... Читати повністю

У вівторок Мамаєва Слобода запрошує на Колодія

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 лютого 2011р. 16:42

У вівторок, 1 березня, Мамаєва Слобода - козацьке селище на Борщагівці, запрошує на святкування Колодія.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Слободи.

"Давній обряд «Колодк... Читати повністю

Міліція просить в березні обеззброїтися

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 лютого 2011р. 16:40

З 1 по 30 березня в столиці пройде місячник добровільної здачі зброї.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба міліції.

Здавати можна вогнепальну зброю, бойові припаси, вибухові мате... Читати повністю

В Києві собаколюби вимагають дозволу кетаміну

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 28 лютого 2011р. 16:24

Кияни, обурені забороною використання кетаміну в ветеринарних клініках, надіслали листи до Київської міської державної адміністрації і Кабінету міністрів з вимогою скасувати резонансне рішення.

... Читати повністю

Поштовий сервер Gmail "лежав" кілька годин

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 лютого 2011р. 15:28