Київавтодор: Не паркуйтесь в центрі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 лютого 2011р. 10:17

«Київавтодор», який зараз має займатися очисткою міста від несподіваного снігопаду, просить водіїв не паркуватись в центрі міста, а краще – взагалі не брати авто без потреби - це... Читати повністю

Всі будинки Шевченківскього району вже з теплом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 лютого 2011р. 10:05

Всі будинки Шевченківського району, що постраждали внаслідок прориву теплотраси в ніч з 18 на 19 лютого, зараз мають тепло і гарячу воду.

Про це повідомляє прес-служба столичного МНС.

... Читати повністю

Світові вже не вистачає зубів для озброєння

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 лютого 2011р. 10:00

У 2010 році світові компанії збільшили обсяг виробництва зброї.

Такі дані Стокгольмського інституту дослідження проблем м... Читати повністю

У школі на проспекті Правди скарлатина

Маша Землянська, Свiдомо, 21 лютого 2011р. 9:43

Пятеро школярів молодчих класів у школі №3, що на проспекті Правди, захворіли на скарлатину. Батьки інших учнів про захворювання дізнаються від дітей, карантину у школі немає.

Про це «... Читати повністю

ЗАЗ створив заміну "Таврії" і "Славуті"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 лютого 2011р. 9:11

Фото взяті у прес-служби АвтоЗАЗ

Запорізький автомобілебудівний завод представив свою нову розробку – легковик ЗАЗ Forza.

Читати повністю

Загубленого хлопчика знайшли мертвим

Маша Землянська, Свiдомо, 20 лютого 2011р. 19:11

Зранку, 20 лютого водолази Міністерства внутрішніх справ знайшли в одному з озер на Сирці тіло восьмирічного Мухаммада Махмудова, який два дні т... Читати повністю

Майже всі будинки в Шевченківському мають тепло

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 лютого 2011р. 18:02

Підключено більше 430 з 486 будинків після пориву в Шевченківському районі в ніч з 18 на 19 лютого.

Про це повідомляє прес-служба київського МНС.

"Станом на 14.30 розпочалося поетап... Читати повністю

Раду при МВС очолив спірний правозахисник Багіров

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 лютого 2011р. 17:46

Головою новоствореної громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ обрано правозахисника Едуарда Багірова.

Про це "Свідомо" повідомив активіст цієї ради з "Фундації регіональних ініці... Читати повністю

На Дарниці затримано крадіїв запасних коліс

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 лютого 2011р. 17:15

Дарницька міліція затримала групу злодіїв, яка скоювала крадіжки запасних коліс з автомобілів марки Тайота-Rav-4 в нічний час.

Про це повідомляє прес-служба київської міліції.

... Читати повністю

Доній: Луценку заборонили писати листи з СІЗО

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 лютого 2011р. 17:09

Екс-міністру МВС Юрію Луценку заборонили диктувати листи чи статті адвокату.

Про це повідомляє прес-слудба "Народної самооборони".

"Ці листи він сам не писав. Бо йому не дають... Читати повністю

Запорізького обласного ДАІшника звільнили за відео

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 лютого 2011р. 16:37

Начальника Запорізького обласного управління Державтоінспекції Володимира Зозулю звільнено через відеозапис з Бердянська, де інспекторам наводять план по штрафам.

Про це повідомляє прес-слу... Читати повністю

В метро з'явились іронічні плакати з міністром МВС

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 лютого 2011р. 16:24

В метро з'явились іронічні плакати з міністром МВС Анатолієм Могильовим "Могильов повинен піти".

Про це в мережі Facebook повідомляє народний депутат Андрій Парубій.

Читати повністю

Тимошенко "попустили" два яйця вкруту

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 лютого 2011р. 15:36

"На сніданок власноручно зварила два яйця в круту.Запила кавою.Трошки попустило..." - пише Юлія Тимошенко в своєму твітері, коментуючи вчорашні п... Читати повністю

В Києві 20-22 лютого -9...-15 і сніг

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 лютого 2011р. 15:10

Погода в найближчі дні буде триматись морозна і сніжна, від -9 вдень до -15 вночі.

Про це повідомляє Український гідрометеорологічний цент... Читати повністю