Влада хоче окремі смуги для "швидкої" та автобусів

Христина Заник, (вiд читачiв), 22 лютого 2011р. 10:42

Міська адміністрація просить уряд запровадити окремі дорожні смуги для машин спеціального призначення та громадського транспорту, змінивши Правила дорожнього руху та Адміністративний кодекс.

<... Читати повністю

Санлікар хоче закрити кожну 10-ту шкільну їдальню

Маша Землянська, Свiдомо, 22 лютого 2011р. 9:47

Більше десяти відсотків шкільних їдалень не відповідають санітарно-епідеміологічним нормам, а відтак мають бути закриті.

Про це Читати повністю

Влада встановила спортивну п’ятирічку

Христина Заник, (вiд читачiв), 22 лютого 2011р. 9:42

Київська міська рада затвердила п’ятирічну програму «Київ спортивний: 2011-2015».

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба міської адміністрації.

«... Читати повністю

10 років отримав чиновник помаранчевої влади

Христина Заник, (вiд читачiв), 22 лютого 2011р. 9:14

Екс-заступник голови Держкомрезерву Микола Сіньковський отримав 10 років в'язниці з конфіскацією майна.

Про це Читати повністю

Влада хоче паркінг біля Лісової

Христина Заник, (вiд читачiв), 22 лютого 2011р. 8:55

Міська адміністрація планує побудувати паркінг в зеленій зоні на Броварському проспекті поблизу станції метро "Лісова".

Про це повідомив заступник голови міської державної адміністрації Ана... Читати повністю

Лівійські льотчики приєднуються до народу

Христина Заник, (вiд читачiв), 22 лютого 2011р. 8:43

Фото - AFP.

Два лівійські літаки військових повіт... Читати повністю

Як мати Індила бачила міліціонера,що буцав її сина

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 21 лютого 2011р. 23:05

- Я почув, як він стогнав, і перевернув його...

- Це Ви його перегортаєте? - киває адвокат в бік екрану ноутбуку з картинкою відео.

- Ну, я його перегортаю рукою і ногою собі поміг.... Читати повністю

Українців з Лівії закликають повернутися

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 лютого 2011р. 18:11

Через повстання в Лівії Міністерство закордонних справ України звернулося до Посольства України в цій державі з проханням розробити план ева... Читати повністю

Брєжнєву і Комаровського назвали найкрасивішими

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 лютого 2011р. 17:33

Журнал "Viva!" визначив найкрасивіших людей України.

Ними стали співачка Вєра Брєжнєва та лікар і телеведучий Євген Комаровський.

На таке звання претен... Читати повністю

Суд посадив активісток Femen на 2 доби

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 лютого 2011р. 17:11

Суд змусив активісток Femen Євгенію Крайзман та Олександру Шевченко відсидіти за гратами одну і дві доби відповідно.

Про це"Свідомо" повідомила прес-служба жіночого руху Femen.
Читати повністю

Менінгіт у однокласників хворого не знайшли

Маша Землянська, Свiдомо, 21 лютого 2011р. 16:50

Аналізи однокласників та вчителів, з якими спілкувався Дмитро Супрун напередодні того, як потрапити до лікарні у комі з діагнозом менінгіт, хвороби не виявили.... Читати повністю

Під Софією відновили будівництво

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 лютого 2011р. 16:47

На вулиці Гончара 17-23, де знаходиться буферна зона Софії Київської, відновили будівельні роботи.

Про це "Свідомо" повідомила голова ініціативної групи місцевих мешканців Ірина Нікіфорова.... Читати повністю

Як горів Еко-Маркет біля автовокзалу

Євген Савватєєв, (вiд читачiв), 21 лютого 2011р. 16:42

Близько 15-ої години загорівся дах Еко-Маркету на проспекті Науки біля центрального автовокзалу.

За словами очевидців, першим пожежу побачив охоронець. Він помітив чорний дим, який йшов з д... Читати повністю

Активісти назвали 25 лютого Роковинами президента

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 лютого 2011р. 16:22

Громадянський рух Спільна Справа звернувся до опозиційних партій, громадських організацій із закликом відзначити 25 лютого, річницю інавгурації президента Віктора Януковича, як День Жалоби з усіма... Читати повністю

У вівторок ветеранів запрошують на Кадетський бал

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 лютого 2011р. 15:46

До Дня захисника Вітчизни у Колонній залі мерії влаштують Кадетський бал для ветеранів.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба міської адміністрації.

«Кадетський... Читати повністю