Лівійські льотчики приєднуються до народу

Христина Заник, (вiд читачiв), 22 лютого 2011р. 8:43

Фото - AFP.

Два лівійські літаки військових повіт... Читати повністю

Як мати Індила бачила міліціонера,що буцав її сина

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 21 лютого 2011р. 23:05

- Я почув, як він стогнав, і перевернув його...

- Це Ви його перегортаєте? - киває адвокат в бік екрану ноутбуку з картинкою відео.

- Ну, я його перегортаю рукою і ногою собі поміг.... Читати повністю

Українців з Лівії закликають повернутися

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 лютого 2011р. 18:11

Через повстання в Лівії Міністерство закордонних справ України звернулося до Посольства України в цій державі з проханням розробити план ева... Читати повністю

Брєжнєву і Комаровського назвали найкрасивішими

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 лютого 2011р. 17:33

Журнал "Viva!" визначив найкрасивіших людей України.

Ними стали співачка Вєра Брєжнєва та лікар і телеведучий Євген Комаровський.

На таке звання претен... Читати повністю

Суд посадив активісток Femen на 2 доби

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 лютого 2011р. 17:11

Суд змусив активісток Femen Євгенію Крайзман та Олександру Шевченко відсидіти за гратами одну і дві доби відповідно.

Про це"Свідомо" повідомила прес-служба жіночого руху Femen.
Читати повністю

Менінгіт у однокласників хворого не знайшли

Маша Землянська, Свiдомо, 21 лютого 2011р. 16:50

Аналізи однокласників та вчителів, з якими спілкувався Дмитро Супрун напередодні того, як потрапити до лікарні у комі з діагнозом менінгіт, хвороби не виявили.... Читати повністю

Під Софією відновили будівництво

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 лютого 2011р. 16:47

На вулиці Гончара 17-23, де знаходиться буферна зона Софії Київської, відновили будівельні роботи.

Про це "Свідомо" повідомила голова ініціативної групи місцевих мешканців Ірина Нікіфорова.... Читати повністю

Як горів Еко-Маркет біля автовокзалу

Євген Савватєєв, (вiд читачiв), 21 лютого 2011р. 16:42

Близько 15-ої години загорівся дах Еко-Маркету на проспекті Науки біля центрального автовокзалу.

За словами очевидців, першим пожежу побачив охоронець. Він помітив чорний дим, який йшов з д... Читати повністю

Активісти назвали 25 лютого Роковинами президента

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 лютого 2011р. 16:22

Громадянський рух Спільна Справа звернувся до опозиційних партій, громадських організацій із закликом відзначити 25 лютого, річницю інавгурації президента Віктора Януковича, як День Жалоби з усіма... Читати повністю

У вівторок ветеранів запрошують на Кадетський бал

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 лютого 2011р. 15:46

До Дня захисника Вітчизни у Колонній залі мерії влаштують Кадетський бал для ветеранів.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба міської адміністрації.

«Кадетський... Читати повністю

Єгиптянин назвав дочку "Facebook"

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 лютого 2011р. 15:32

Єгиптянин назвав свою новонароджену дочку "Facebook" на честь соціальної мережі, що відіграла ключову роль у революції.

Про це Читати повністю

Влада хоче цілодобово прибирати сніг

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 лютого 2011р. 15:05

Голова міської адміністрації Олександр Попов змусив комунальників цілодобово прибирати сніг в Києві, доки синоптики прогнозують постійні опади.

Про це «Свідомо» повідомила прес-... Читати повністю

Музей УНР «завис в повітрі»

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 лютого 2011р. 14:30

Влада досі не може вирішити, кому має підпорядковуватися Музей Української Народної Республіки і дотепер не визначила його юридичного статусу.

Про це «Свідомо» повідомив директо... Читати повністю

Однокласників хворого на менінгіт ізолювали

Маша Землянська, Свiдомо, 21 лютого 2011р. 14:28

Однокласників Дмитра Супруна, якого 16 лютого у комі забрали до інфекційної реанімації дев’ятої лікарні з діагнозом менінгіт, ізолювали від інших учнів Читати повністю

Прокуратура закінчила 2 справи Тимошенко