Маленький хлопчик втопився через необережність

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 21 лютого 2011р. 11:49

Маленький Мухаммад Махмудов, якого через два дні невпинних пошуків батьків та міліції знайшли на дні озера на Сирці, провалився під кригу зо... Читати повністю

"Укрзалізниця" готує для киян старі паровози

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 21 лютого 2011р. 11:47

До цьогорічного дня залізничника в Києві буде відкрито музей залізничного транспорту.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба державної адміністрації залізничного транспорту Укр... Читати повністю

За три роки закрилося 894 школи. 890-українські

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 лютого 2011р. 11:43

З 2008 року по Україні закрилося 890 українських шкіл при загальній кількості закритих закладів - 894. 

Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

У Міністерстві пояснюють - прич... Читати повністю

Лікар: "Манту по країні зупинила контрольна"

Маша Землянська, Свiдомо, 21 лютого 2011р. 11:28

Фото с сайту Trust.ua

«Чи є інші випадки звернень до лікарів з інших шкіл? Ні. Тоді це не серія. Тоді з цієї ампули Манту робили скіль... Читати повністю

На Святошино маршрутка зіткнулася з вантажівкою

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 лютого 2011р. 11:04

У неділю, 20 лютого на Житомирському шосе біля спорткомплексу «Чайка» 380-та маршрутка «Ірпінь-Київ» врізалася у вантажівку.

Про це повідомляє Читати повністю

За Бердянське відео з ДАІ ще ніхто не пішов

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 21 лютого 2011р. 10:56

Нікого з бердянських чи запорізьких працівників ДАІ через відео, де інспекторам диктують плани по штрафам, ще не звільнили.

Про це "... Читати повністю

Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 лютого 2011р. 10:35

Цього тижня в столиці буде багато цікавих майстер-класів і освітніх лекцій. Команда Просвітитися.Свідомо радить Вам відвідати саме ці:

- 21 лютого о 19:00 у Інтерньюзі популярний телеведучи... Читати повністю

Київавтодор: Не паркуйтесь в центрі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 лютого 2011р. 10:17

«Київавтодор», який зараз має займатися очисткою міста від несподіваного снігопаду, просить водіїв не паркуватись в центрі міста, а краще – взагалі не брати авто без потреби - це... Читати повністю

Всі будинки Шевченківскього району вже з теплом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 лютого 2011р. 10:05

Всі будинки Шевченківського району, що постраждали внаслідок прориву теплотраси в ніч з 18 на 19 лютого, зараз мають тепло і гарячу воду.

Про це повідомляє прес-служба столичного МНС.

... Читати повністю

Світові вже не вистачає зубів для озброєння

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 лютого 2011р. 10:00

У 2010 році світові компанії збільшили обсяг виробництва зброї.

Такі дані Стокгольмського інституту дослідження проблем м... Читати повністю

У школі на проспекті Правди скарлатина

Маша Землянська, Свiдомо, 21 лютого 2011р. 9:43

Пятеро школярів молодчих класів у школі №3, що на проспекті Правди, захворіли на скарлатину. Батьки інших учнів про захворювання дізнаються від дітей, карантину у школі немає.

Про це «... Читати повністю

ЗАЗ створив заміну "Таврії" і "Славуті"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 лютого 2011р. 9:11

Фото взяті у прес-служби АвтоЗАЗ

Запорізький автомобілебудівний завод представив свою нову розробку – легковик ЗАЗ Forza.

Читати повністю

Загубленого хлопчика знайшли мертвим

Маша Землянська, Свiдомо, 20 лютого 2011р. 19:11

Зранку, 20 лютого водолази Міністерства внутрішніх справ знайшли в одному з озер на Сирці тіло восьмирічного Мухаммада Махмудова, який два дні т... Читати повністю

Майже всі будинки в Шевченківському мають тепло

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 лютого 2011р. 18:02

Підключено більше 430 з 486 будинків після пориву в Шевченківському районі в ніч з 18 на 19 лютого.

Про це повідомляє прес-служба київського МНС.

"Станом на 14.30 розпочалося поетап... Читати повністю