Раду при МВС очолив спірний правозахисник Багіров

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 лютого 2011р. 17:46

Головою новоствореної громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ обрано правозахисника Едуарда Багірова.

Про це "Свідомо" повідомив активіст цієї ради з "Фундації регіональних ініці... Читати повністю

На Дарниці затримано крадіїв запасних коліс

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 лютого 2011р. 17:15

Дарницька міліція затримала групу злодіїв, яка скоювала крадіжки запасних коліс з автомобілів марки Тайота-Rav-4 в нічний час.

Про це повідомляє прес-служба київської міліції.

... Читати повністю

Доній: Луценку заборонили писати листи з СІЗО

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 лютого 2011р. 17:09

Екс-міністру МВС Юрію Луценку заборонили диктувати листи чи статті адвокату.

Про це повідомляє прес-слудба "Народної самооборони".

"Ці листи він сам не писав. Бо йому не дають... Читати повністю

Запорізького обласного ДАІшника звільнили за відео

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 лютого 2011р. 16:37

Начальника Запорізького обласного управління Державтоінспекції Володимира Зозулю звільнено через відеозапис з Бердянська, де інспекторам наводять план по штрафам.

Про це повідомляє прес-слу... Читати повністю

В метро з'явились іронічні плакати з міністром МВС

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 лютого 2011р. 16:24

В метро з'явились іронічні плакати з міністром МВС Анатолієм Могильовим "Могильов повинен піти".

Про це в мережі Facebook повідомляє народний депутат Андрій Парубій.

Читати повністю

Тимошенко "попустили" два яйця вкруту

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 лютого 2011р. 15:36

"На сніданок власноручно зварила два яйця в круту.Запила кавою.Трошки попустило..." - пише Юлія Тимошенко в своєму твітері, коментуючи вчорашні п... Читати повністю

В Києві 20-22 лютого -9...-15 і сніг

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 лютого 2011р. 15:10

Погода в найближчі дні буде триматись морозна і сніжна, від -9 вдень до -15 вночі.

Про це повідомляє Український гідрометеорологічний цент... Читати повністю

За угорський пам'ятник пов'язали свободівців

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 лютого 2011р. 14:42

За нічний підпал пам'ятнику "На честь переходу угорськими племенами через Карпати" заарештували активістів місцевої організації ВО "Свобода"

Про це повідомляє прес-служба організації.

... Читати повністю

В Києві відкрили 10 точок обігріву на час морозів

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 лютого 2011р. 14:15

З 18 лютого на період сильних морозів за рішенням Міністра з надзвичайних ситуацій у всіх районах столиці встановлені намети для обігріву.

Про це повідомляє прес-служба МНС.

Намети... Читати повністю

На Закарпатті підпалили угорський пам'ятник

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 лютого 2011р. 13:50

Біля 3 години ночі з 18 на 19 лютого на Верецькому перевалі на Закарпатті місцеві помітили займання пам'ятника-монумента "На честь переходу угорськими племенами через Карпати".

Про це повід... Читати повністю

500 будинків у Шевченківському без тепла до вечора

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 лютого 2011р. 13:37

О 3 годині ночі з 18 на 19 лютого по вулиці Івана Франка, 42 у Шевченківському районі стався порив магістральної труби діаметром 25 сантиметрів.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства н... Читати повністю

Вже добу 1500 міліціонерів шукають хлопця з Сирця

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 лютого 2011р. 13:05

В районі вулиці Сирецької в Києві вчора, 18 лютого вранці близько 9-30 пішов гуляти і не повернувся 8-річний Мухаммад Махмудов.

Прес-служба київської міліції просить допомогти в пошуках.Читати повністю

ООН: пенсійна діра України - найбільша в світі

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 лютого 2011р. 12:37

У 2010 пенсійні виплати України склали 18% валового внутрішнього продукту (ВВП), що є найвищим показником в світі.

Про це заявив Координатор системи ООН в Україні Олівьє Адам, - повідо... Читати повністю

Справу по загиблій на фізрі не порушили,дослідують

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 лютого 2011р. 12:27

Прокуратура Оболонського району повернула матеріали по загиблій на фізкультурі дівчинці в міліцію на додаткову дослідчу перевірку.

Про це "Свідомо" повідомив прес-секретар київської міліції... Читати повністю

Замголови Солом'янського району затримали за хабар

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 лютого 2011р. 11:21

Заступника голови Солом'янської райдержадміністрації і депутата Київради від БЮТ Владислава Ярцева затримано за хабар.

Цю інформацію підтвердила "Свідомо" прес-секретар СБУ Марина Остапенко... Читати повністю