У Coca-Cola та Pepsi знайшли "раковий" барвник

Маша Землянська, Свiдомо, 18 лютого 2011р. 14:49

Фото з сайту Рекламіст

Американський Центр з використання досягнень науки в інтересах суспільст... Читати повністю

Історик розповів ким був би Шухевич зараз

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 лютого 2011р. 14:26

Якби Роман Шухевич жив в сучасній Україні, то він би міг бути власником приватного рекламного агенства на Галичині.

Таку думку висловив історик, дослідник Голодомору і Української повстансь... Читати повністю

Трамвай на Борщагівській знову їздить

Христина Заник, (вiд читачiв), 18 лютого 2011р. 14:15

На вулиці Борщагівськиійвже відновили рух трамваю, який зійшов з рейок близько обіду.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Київпа... Читати повністю

Тимошенко: СБУ зателефонували та вони втекли

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 лютого 2011р. 12:56

Силовики полишили спроби захопити офіс Блоку Тимошенко.

Про це написала у Твіттері лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко.

"Перша атак... Читати повністю

Вже вдруге за день зламався швидкісний трамвай

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 лютого 2011р. 12:36

На вулиці Борщагівській з рейок зійшов швидкісний трамвай з людьми, який рухався за першим маршрутом.

Про це щойно повідомив телефоном журналіст Читати повністю

Менше 50% киян зареєструвалося на тести в школі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 лютого 2011р. 12:20

Станом на 18 лютого лише 45% київських школярів зареєструвалися на тестування в школах.

Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти, що займається тестами в ш... Читати повністю

Митців та програмістів кличуть на Мистецтво ONLINE

Христина Заник, (вiд читачiв), 18 лютого 2011р. 12:17

Українських художників, дизайнерів, програмістів, студентів, які мають інтерес та амбіції працювати у сфері мистецтва новітніх технологій запрошують стати учасниками у міжнародній майстерні з медіа... Читати повністю

В мороз киянам легше дихається (+карта)

Маша Землянська, Свiдомо, 18 лютого 2011р. 12:12

З приходом морозів, киянам стало легше. За даними Центральної геофізичної обсерваторії, повітря покращилося по усьому К... Читати повністю

В суді покажуть відео як вмирав студент Індило

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 лютого 2011р. 12:06

Суд вислухав практично всіх свідків по справі про загибель студента Індила в Шевченківській міліції і буде переглядати відео, зафіксоване камерами спостережень.

Про це "Свідомо" повідомив а... Читати повністю

БЮТ в своєму офісі чекає на спецпідрозділ "Альфи"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 лютого 2011р. 12:04

Депутати від "БЮТ-Батьківщини" залишили сесійну залу Верховної Ради на знак протесту проти захоплення офісу партії “Батьківщина” у Києві на вулиці Турівська, 13.

На засіданні... Читати повністю

Викритому чиновнику дозволили піти самому

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 лютого 2011р. 11:56

Уряд, за розпорядженням якого був звільнений керівник держпідприємства «Укрекокомресурси» та паралельно власник 60% акцій ВАТ «Грінко» Віктор Ржоткевич за порушення в діяльн... Читати повністю

На трасі фура вбила трьох молодих людей

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 лютого 2011р. 11:30

У Київській області під час зіткнення фури з легковим автомобілем загинуло троє людей.

Про це "Свідомо" повідомили в прес-службі Дорожної автомобільної інспекції.

На 42 км автодоро... Читати повністю

Київські рятувальники починають обігрівати бомжів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 лютого 2011р. 11:08

О 14:00 розпочне роботу мобільний пункт обігріву на вулиці Уманська , 14.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба МНС.

"Нам... Читати повністю

З аптек можуть зникнути українські ліки

Маша Землянська, Свiдомо, 18 лютого 2011р. 10:41

Через те, що три місяці українські фармацевтичні заводи не можуть виробляти ліки – препарати нашого виробництва можуть зникнути з аптек. А відтак киянам доведеться купувати іноземні аналоги,... Читати повністю