Менше 50% киян зареєструвалося на тести в школі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 лютого 2011р. 12:20

Станом на 18 лютого лише 45% київських школярів зареєструвалися на тестування в школах.

Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти, що займається тестами в ш... Читати повністю

Митців та програмістів кличуть на Мистецтво ONLINE

Христина Заник, (вiд читачiв), 18 лютого 2011р. 12:17

Українських художників, дизайнерів, програмістів, студентів, які мають інтерес та амбіції працювати у сфері мистецтва новітніх технологій запрошують стати учасниками у міжнародній майстерні з медіа... Читати повністю

В мороз киянам легше дихається (+карта)

Маша Землянська, Свiдомо, 18 лютого 2011р. 12:12

З приходом морозів, киянам стало легше. За даними Центральної геофізичної обсерваторії, повітря покращилося по усьому К... Читати повністю

В суді покажуть відео як вмирав студент Індило

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 лютого 2011р. 12:06

Суд вислухав практично всіх свідків по справі про загибель студента Індила в Шевченківській міліції і буде переглядати відео, зафіксоване камерами спостережень.

Про це "Свідомо" повідомив а... Читати повністю

БЮТ в своєму офісі чекає на спецпідрозділ "Альфи"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 лютого 2011р. 12:04

Депутати від "БЮТ-Батьківщини" залишили сесійну залу Верховної Ради на знак протесту проти захоплення офісу партії “Батьківщина” у Києві на вулиці Турівська, 13.

На засіданні... Читати повністю

Викритому чиновнику дозволили піти самому

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 лютого 2011р. 11:56

Уряд, за розпорядженням якого був звільнений керівник держпідприємства «Укрекокомресурси» та паралельно власник 60% акцій ВАТ «Грінко» Віктор Ржоткевич за порушення в діяльн... Читати повністю

На трасі фура вбила трьох молодих людей

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 лютого 2011р. 11:30

У Київській області під час зіткнення фури з легковим автомобілем загинуло троє людей.

Про це "Свідомо" повідомили в прес-службі Дорожної автомобільної інспекції.

На 42 км автодоро... Читати повністю

Київські рятувальники починають обігрівати бомжів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 лютого 2011р. 11:08

О 14:00 розпочне роботу мобільний пункт обігріву на вулиці Уманська , 14.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба МНС.

"Нам... Читати повністю

З аптек можуть зникнути українські ліки

Маша Землянська, Свiдомо, 18 лютого 2011р. 10:41

Через те, що три місяці українські фармацевтичні заводи не можуть виробляти ліки – препарати нашого виробництва можуть зникнути з аптек. А відтак киянам доведеться купувати іноземні аналоги,... Читати повністю

Нова аварія в Дніпровському районі затримує тепло

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 лютого 2011р. 10:27

Фото Магнолія-ТВ

Жителям Дніпровського району обіцяне в 11:00 тепло потрібно почекати ще.

Про це "Свідомо" повідомили в Міністерстві н... Читати повністю

Перед ураженням кислотою Чижмарь був з дівчиною

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 лютого 2011р. 9:57

До того як замгубернатору Юрію Чижмарю плеснули в обиччя кислотою, він в себе вдома зустрічався зі знайомою - 26-річною Олександрою Пап.

Про це "Свідомо" повідомили в київс... Читати повністю

Україна зміцнює статус "піратської" держави

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 лютого 2011р. 9:55

Фото з сайту gizmonews.ru

Україна зміцнює свій статус "піратської" держави.

Такої думки про нас у Читати повністю

У Німеччині знайшли два 3D фільми часів Рейху

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 лютого 2011р. 9:08

В Берлінському федеральному архіві знайшли дві півгодинні нацистські пропагандистські стрічки, зняті у форматі 3D.

Про це повідомляє Читати повністю

З 27 лютого відновляться рейси до Єгипту

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 лютого 2011р. 9:06

З 27 лютого авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" відновить рейси з "Бориспіль" до Шарм-ель-Шейха.

Про це "Свідомо" повідомили в прес-службі аеропорту.

З 2 березня віднови... Читати повністю