Україна зміцнює статус "піратської" держави

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 лютого 2011р. 9:55

Фото з сайту gizmonews.ru

Україна зміцнює свій статус "піратської" держави.

Такої думки про нас у Читати повністю

У Німеччині знайшли два 3D фільми часів Рейху

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 лютого 2011р. 9:08

В Берлінському федеральному архіві знайшли дві півгодинні нацистські пропагандистські стрічки, зняті у форматі 3D.

Про це повідомляє Читати повністю

З 27 лютого відновляться рейси до Єгипту

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 лютого 2011р. 9:06

З 27 лютого авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" відновить рейси з "Бориспіль" до Шарм-ель-Шейха.

Про це "Свідомо" повідомили в прес-службі аеропорту.

З 2 березня віднови... Читати повністю

Швидкісний трамвай зупинився на площі Перемоги

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 лютого 2011р. 8:26

Через технічні поломки, що виникли на площі Перемоги, зупинився рух швидкісних травмїв №1, №3 в бік центру.

Про це повідомляє кореспондент "Свідомо".

Через зупинку транспорту на зуп... Читати повністю

В Скай Молл постраждала 27-річна жінка(фото,відео)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 21:03

Під завалами в торговому центрі на Троєщині "Скай Молл" постраждала 27-річна жінка.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства надзв... Читати повністю

Тепер можна не платити за ДТП без жертв

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 20:25

фото - 8 лютого аварія під Києвом принесла труп і 5 поранених

Верховна рада Читати повністю

Замгубернатора Луганщини: про школу - все наклепи

Наталія Курило, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 19:32

Україномовну школу №15 закриють, а "наклепи, що зводили" на луганських чиновників, вони будуть оскаржувати в суді та в парламенті.

Про це пише Читати повністю

Відсидівший через ДАІ:на мене була наводка (відео)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 18:58

"Знаете, за что меня посадили? Я назвал их малограмотными. Всего-навсего. В суде они посчитали, что это оскорбление.

Что я сделаю, если они такие и есть? Люди же не обижаются, когда их назы... Читати повністю

"Шахтар" грає крутіше за "Реал" та "Барселону"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 лютого 2011р. 18:12

Донецький "Шахтар" очолив рейтинг європейських футбольних клубів УЄФА.

Про це повідомляє прес-служба клубу.

Після семи проведених поєдинків у спис... Читати повністю

Київрада роздала земельні ділянки судам

Наталія Курило, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 17:33

Київрада вирішила надати земельні ділянки для обслуговування адмінбудинків апеляційному та Вищому судам.

Для Київського апеляційного суду виділили землю на вулиці Сім'ї Хохлових, 8 у Шевчен... Читати повністю

За Скай Молл будівельникам загрожує в'язниця

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 17:26

Прокуратурою Дніпровського району міста Києва порушено кримінальну справу за будівництво центру "Скай Молл", де сьогодні обвалилось півкілометра... Читати повністю

Київрада знову віддала "Жуляни" приватній фірмі

Наталія Курило, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 16:53

Київрада затвердила результати конкурсу на право оренди майна міжнародного аеропорту "Жуляни", попри те, що суд призупинив цей процес.

За це рішення проголосували Партія регіонів, Блок Черн... Читати повністю

За забудови Раді запропонували прочистити вуха

Єгор Соболєв, Свiдомо, 17 лютого 2011р. 16:46

До Верховної Ради відправили листа з правилами забудови міст та паличками для вух.

Так активісти проти варварських забудов, археологи та екологи відреагували на повторне Читати повністю