У вихідні водіям варто стерегтися бульдозерів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 10:26

У вихідні столиця має наповнитися важким автотранспортом - для прибирання снігу.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

"У вихідні дні, к... Читати повністю

Вій-ХХ. Без перезавантаження

Ганна Пароваткіна, (вiд читачiв), 25 лютого 2011р. 10:20

Вчора ввечері у київському байк-рок-н-рольному клубі Route 66 рок-гурт "Вій" відсвяткував 20-річчя. Послухати і поздоровити легендарну команду зібрався такий натовп, що хіба що не висіли... Читати повністю

По Києву розвісили траурні стрічки для Януковича

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 10:16

Молоді активісти розвісили по Києву чорні стрічки до річниці з дня інавгурації Віктора Януковича.

Про це йдеться на особистому блозі одного з лідерів Податкового майдану Олександра Данилюка... Читати повністю

Фірташ програв суд журналістам KyivPost у Лондоні

Маша Землянська, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 10:12

Фото з сайту KyivPost

Лондонський суд відмовив Дмитру Фірташу у задоволенні його позову до газети KyivPost, яка на д... Читати повністю

Показова порка кримського регіонала продовжується

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 9:29

Проти екс-спікера кримського парламенту і депутата від Партії регіонів прокуратура порушила дві кримінальні справу.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури.

Тепер його... Читати повністю

МОН вирішило коли школярі складатимуть іспити

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 8:58

Міносвіти вирішило коли і як школярі складатимуть іспити в школах.

Про це йдеться в листі Міністерства до регіональних управлінь освіти.

Іспити доведеться писати учням 4-х, 9-х і 11... Читати повністю

Янукович розкаже про свою популярність і самогон

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 8:52

Сьогодні, 25 лютого, президент Віктор Янукович у прямому ефірі відповідатиме на питання українців.

До цього, протягом двох тижнів, українці через сайти інформагенств і за телефоном могли по... Читати повністю

Amnesty International чекає на фото

Ганна Пароваткіна, (вiд читачiв), 24 лютого 2011р. 19:08

Ви любити дивитися, як помирають діти – тому, що не мають, де жити? А коли сильний гнобить слабшого – вам подобається? Якщо ні, існує декілька способів боротися за краще життя у навколи... Читати повністю

Черновецький: я не налаштований ображатись

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 лютого 2011р. 18:54

Мер Києва Леонід Черновецький пообіцяв не ображатися на депутатів, які звинуватили його в поганому керівництві містом.

Про це він сказав під час засідання Київради.

"Я не налаштован... Читати повністю

Головний "махінатор" Еліта-центр провину не визнав

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 24 лютого 2011р. 18:50

У Печерському суді прокуратура нарешті "дочитала" обвинувальний висновок стосовно основного організатора афери "Еліта-центр" Олександра Волконського-Шахова і він не визнав свою провину.

Про... Читати повністю

Обіцяних надбавок для вчителів і лікарів не буде

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 лютого 2011р. 18:38

Коштів для муніципальних надбавок вчителям, лікарям та працівникам культури в розмірі 20% в міському бюджеті не вистачило, не зважаючи на те, що депутати знайшли 223 мільйони гривень.

Ці ко... Читати повністю

Через жінок українці гулятимуть чотири дні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 лютого 2011р. 18:05

Фото з сайту Мегабанк

5, 6, 7 і 8 березня - субота, неділя, понеділок і вівторок цьогоріч - вихідні дні.

Про це йдеться в розпорядженн... Читати повністю

Старшокласників змусять сходити до лікаря

Маша Землянська, Свiдомо, 24 лютого 2011р. 17:57

В Міністерстві освіти і науки планують вже цієї осені вимагати довідки про медобстеження не тільки від учнів молодшої школи, але й старшокласників.

Про це «Свідомо» повідомила п... Читати повністю

«Вокзальний» таксист вбив пасажира заради грошей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 лютого 2011р. 17:22

Приватний таксист, котрих біля столичного вокзалу – маса, не довіз свого пасажира, вбивши його заради грошей.

Про це повідомляє прес-служба столичної міліції.

"Приїхавши на Ки... Читати повністю