Депутати НУНС пропонують Раді заборонити Сталіна

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 16:06

Депутати від Нашої України-Народної Самооборони пропонують Верховній Раді заборонити спорудження пам'ятників і монументів Йосипу Сталіну та іншим, хто винний в організації Голодомору 1932-1933 рокі... Читати повністю

На Солом'янці водій переїхав юнака і не зупинився

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 15:26

Вчора, 16 лютого о 21:45 на Повітрофлотському проспекті, навпроти електроопори №83 автомобіль наїхав на юнака і навіть не зупинився.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба ДАІ.... Читати повністю

Пограбування на 900 тисяч могли розіграти

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 15:16

Міліція припускає, що пограбування майже на мільйон могли інсценізувати.

Про це "Свідомо" повідомили у прес-службі київських правоох... Читати повністю

В ТЦ на Троєщині впало півкілометру даху

Маша Землянська, Свiдомо, 17 лютого 2011р. 15:08

Фото очевидців

У найбільшому у Києві торгівельному комплексі "SkyMall", що на Троєщині, обвалилася стеля. Постраджала одна людина.

Читати повністю

Стан облитого кислотою дуже важкий-постраждали очі

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 14:31

Лікарі оцінили стан облитого кислотою заступника голови Київської облдержадміністрації Юрія Чижмаря як дуже важкий.

Про це повідомило джерело "Свідомо".

Він знаходиться в опіковому... Читати повністю

Рада вдруге ухвалила закон про забудову міст

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 14:20

Верховна Рада повторно ухвалила закон "Про регулювання містобудівної діяльності", що дозволяє забудовникам не врахо... Читати повністю

З Русанівських садів виселятимуть примусово

Наталія Курило, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 13:19

У власників ділянок на Русанівських садах, що своїм небажанням віддавати землю заважають будуванню Подільсько-Воскресенського мосту будуть її забирати примусово.

Так прокоментував... Читати повністю

На Луганщині батьки голодують за українську школу

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 13:16

У місті Красний Луч Луганської області п`ятеро батьків учнів україномовної школи №15 другий день голодують проти її закриття.

Про це Читати повністю

Бомбу на Петрівці шукали через сон

Маша Землянська, Свiдомо, 17 лютого 2011р. 13:11

Киянину наснилося, що хтось замінував Петрівку. Міліція на сон відреагувала - метро обшукали, дорогу, яка веде до книжкового ринку, тимчасово перекрили.

Про це «Свідомо» розказа... Читати повністю

Облитий кистолою замгубернатора - людина Балоги

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 13:08

Заступник голови Київської облдержадміністрації Юрій Чижмарь, якого вчора ввечері облили кислотою, - родом з Закарпаття, працював керівником служби голови Секретаріату президента України при Балозі... Читати повністю

У центрі Києва годували сумнівними продуктами

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 12:56

У центрі Києва, в кафе по вулиці Богдана Хмельницького не знайшлося документів про якість та безпеку продуктів, з яких готували страви.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба п... Читати повністю

Вчені дослідили світову цензуру в Інтернеті

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 лютого 2011р. 12:42

Науковці з міжнародної організації Open Net Initiative промоніторила свободу Інтернету в різних країнах світу.

Читати повністю

На Голосіївці горів розважальний клуб

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 12:19

О 7:10 ранку на проспекті 40-річчя Жовтня, 8, згорів бар у розважальному комплексі «ХХХ» (три ікса).

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба рятувальників.

О... Читати повністю

Ступка повернувся додому після операції

Маша Землянська, Свiдомо, 17 лютого 2011р. 12:11

Народного артиста Богдана Ступку успішно прооперували в Мюнхені і тепер він повернувся до Київ.

Про це «Свідомо» розказали в Міністерстві охорони здоров’я.

«... Читати повністю

СБУ 5 годин допитувала львівського історика

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 11:29

Вчора, 16 лютого, у Службі безпеки України впродовж 5 годин допитували львівського історика Руслана Забілого, який спеціалізується на дослідженні Української повстанської армії.

Про це &la... Читати повністю