В Скай Молл постраждала 27-річна жінка(фото,відео)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 21:03

Під завалами в торговому центрі на Троєщині "Скай Молл" постраждала 27-річна жінка.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства надзв... Читати повністю

Тепер можна не платити за ДТП без жертв

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 20:25

фото - 8 лютого аварія під Києвом принесла труп і 5 поранених

Верховна рада Читати повністю

Замгубернатора Луганщини: про школу - все наклепи

Наталія Курило, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 19:32

Україномовну школу №15 закриють, а "наклепи, що зводили" на луганських чиновників, вони будуть оскаржувати в суді та в парламенті.

Про це пише Читати повністю

Відсидівший через ДАІ:на мене була наводка (відео)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 18:58

"Знаете, за что меня посадили? Я назвал их малограмотными. Всего-навсего. В суде они посчитали, что это оскорбление.

Что я сделаю, если они такие и есть? Люди же не обижаются, когда их назы... Читати повністю

"Шахтар" грає крутіше за "Реал" та "Барселону"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 лютого 2011р. 18:12

Донецький "Шахтар" очолив рейтинг європейських футбольних клубів УЄФА.

Про це повідомляє прес-служба клубу.

Після семи проведених поєдинків у спис... Читати повністю

Київрада роздала земельні ділянки судам

Наталія Курило, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 17:33

Київрада вирішила надати земельні ділянки для обслуговування адмінбудинків апеляційному та Вищому судам.

Для Київського апеляційного суду виділили землю на вулиці Сім'ї Хохлових, 8 у Шевчен... Читати повністю

За Скай Молл будівельникам загрожує в'язниця

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 17:26

Прокуратурою Дніпровського району міста Києва порушено кримінальну справу за будівництво центру "Скай Молл", де сьогодні обвалилось півкілометра... Читати повністю

Київрада знову віддала "Жуляни" приватній фірмі

Наталія Курило, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 16:53

Київрада затвердила результати конкурсу на право оренди майна міжнародного аеропорту "Жуляни", попри те, що суд призупинив цей процес.

За це рішення проголосували Партія регіонів, Блок Черн... Читати повністю

За забудови Раді запропонували прочистити вуха

Єгор Соболєв, Свiдомо, 17 лютого 2011р. 16:46

До Верховної Ради відправили листа з правилами забудови міст та паличками для вух.

Так активісти проти варварських забудов, археологи та екологи відреагували на повторне Читати повністю

Від вибуху в квартирі студент втратив руку

Наталія Курило, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 16:15

В 11:51 у київській квартирі на вулиці Лариси Руденко 15/14 стався вибух, під час якого студенту відірвало руку.

Про це "Свідомо" повідомив прес-секретар київської міліції Володимир Поліщук... Читати повністю

Бутерброди з піском готували у київському цеху

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 16:13

У Києві викрили цех з виготовлення їжі швидкого харчування, де готували бутерброди з піском.

Про це Читати повністю

Версія міліції про облитого кислотою - це особисте

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 16:10

Міліція висуває як основну версію щодо причин нападу на облитого кислотою замгубернатора Юрія Чижмаря - особисті стосунки.

Про це "Свідомо" заявили в київській міліції.

Про це в пер... Читати повністю

Депутати НУНС пропонують Раді заборонити Сталіна

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 16:06

Депутати від Нашої України-Народної Самооборони пропонують Верховній Раді заборонити спорудження пам'ятників і монументів Йосипу Сталіну та іншим, хто винний в організації Голодомору 1932-1933 рокі... Читати повністю

На Солом'янці водій переїхав юнака і не зупинився

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 15:26

Вчора, 16 лютого о 21:45 на Повітрофлотському проспекті, навпроти електроопори №83 автомобіль наїхав на юнака і навіть не зупинився.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба ДАІ.... Читати повністю