З Русанівських садів виселятимуть примусово

Наталія Курило, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 13:19

У власників ділянок на Русанівських садах, що своїм небажанням віддавати землю заважають будуванню Подільсько-Воскресенського мосту будуть її забирати примусово.

Так прокоментував... Читати повністю

На Луганщині батьки голодують за українську школу

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 13:16

У місті Красний Луч Луганської області п`ятеро батьків учнів україномовної школи №15 другий день голодують проти її закриття.

Про це Читати повністю

Бомбу на Петрівці шукали через сон

Маша Землянська, Свiдомо, 17 лютого 2011р. 13:11

Киянину наснилося, що хтось замінував Петрівку. Міліція на сон відреагувала - метро обшукали, дорогу, яка веде до книжкового ринку, тимчасово перекрили.

Про це «Свідомо» розказа... Читати повністю

Облитий кистолою замгубернатора - людина Балоги

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 13:08

Заступник голови Київської облдержадміністрації Юрій Чижмарь, якого вчора ввечері облили кислотою, - родом з Закарпаття, працював керівником служби голови Секретаріату президента України при Балозі... Читати повністю

У центрі Києва годували сумнівними продуктами

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 12:56

У центрі Києва, в кафе по вулиці Богдана Хмельницького не знайшлося документів про якість та безпеку продуктів, з яких готували страви.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба п... Читати повністю

Вчені дослідили світову цензуру в Інтернеті

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 лютого 2011р. 12:42

Науковці з міжнародної організації Open Net Initiative промоніторила свободу Інтернету в різних країнах світу.

Читати повністю

На Голосіївці горів розважальний клуб

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 12:19

О 7:10 ранку на проспекті 40-річчя Жовтня, 8, згорів бар у розважальному комплексі «ХХХ» (три ікса).

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба рятувальників.

О... Читати повністю

Ступка повернувся додому після операції

Маша Землянська, Свiдомо, 17 лютого 2011р. 12:11

Народного артиста Богдана Ступку успішно прооперували в Мюнхені і тепер він повернувся до Київ.

Про це «Свідомо» розказали в Міністерстві охорони здоров’я.

«... Читати повністю

СБУ 5 годин допитувала львівського історика

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 11:29

Вчора, 16 лютого, у Службі безпеки України впродовж 5 годин допитували львівського історика Руслана Забілого, який спеціалізується на дослідженні Української повстанської армії.

Про це &la... Читати повністю

МОН: Не чіпляйтесь за цифру 42% у держзамовленні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 лютого 2011р. 11:11

Міносвіти просить не чіплятися за цифру 42% при формуванні безкоштовних місць в університетах на цей рік.

Про це "Свідомо" заявив директор Департаменту вищої освіти МОН Ярослав Болюбаш.

... Читати повністю

Уряд готовий повільніше піднімати стаж військовим

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 11:09

Уряд погодився поступовіше збільшувати вислугу років для військових, яка потрібна їм для виходу на пенсію - впродовж десяти років.

 

Про це повідомляє прес-служба уряду.

<... Читати повністю

Київ може поселити лише третину фанів Євро

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 10:28

Київ готовий розмістити 84 тисячі простих вболівальників Євро.

Про це заявила прес-служба офіційного інформаційного... Читати повністю

ЗамКиївського губернатора Чижмаря облили кислотою

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 10:23

Вчора пізно ввечері чиновнику Київської облдержадміністрації Юрію Чижмарю вилили в обличчя кислоту.

Про це "Свідомо" повідомили в київській міліції.

Чиновник приїхав додому на авто,... Читати повністю

Малозабезпеченим додадуть по 60 гривень на дитину

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 10:14

Допомога на кожну дитину від трьох до тринадцяти років  для малозабезпечених сімей зросте у 2011 році на 60 гривень.

Таке рішення підписав уряд.

У 2012 на кожну дитину ця допом... Читати повністю

Москаль: замість вертольоту Могильову - велосипед

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 10:04

Депутати від "Народної самооборони" подарують Могильову велосипед, бо грошей на вертоліт для нього не зібрали.

Про це "Свідомо" повідомив депутат, генерал-лейтенант міліції Геннадій Москаль... Читати повністю