Нардепи не прийшли на обговорення цін у вишах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 лютого 2011р. 18:29

Члени Парламентського комітету з освіти, депуати від Партії регіонів Володимир Личук, Михайло Зубець, Максим Луцький, Віталій Курило, комуністка Катрина Самойлик і нунсівець Давид Жванія не прийшли... Читати повністю

Міліція незаконно розпитувала про студентів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 16 лютого 2011р. 18:14

Прокуратура Тернопільської області визнала незаконним запит місцевої міліції до ректора Тернопільського національного педагогічного університету  з вимогою надати списки студентів 1-го курсу ж... Читати повністю

Студенти відморожувались за безкоштовну освіту

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 лютого 2011р. 18:06

Три десятки студентів розсілися на асфальті біля комітетів Верховної Ради на Грушевського.


 ... Читати повністю

Луценко сидітиме ще два місяці

Наталія Курило, (вiд читачiв), 16 лютого 2011р. 17:53

Печерський районний суд Києва сьогодні продовжив термін тримання під вартою ще на два місяці – до 26 квітня - колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка.

Про це "Сві... Читати повністю

Російський Суд заборонив "МММ-2011"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 16 лютого 2011р. 16:56

Доступ до інтернет-ресурсу проекту Сергія Мавроді "МММ-2011" заблокований за рішенням районного суду Волгограда у зв'язку з наявністю в ньому ознак "фінансової піраміди".

Про це Читати повністю

Тимошенко пише з Генпрокуратури в Тwitter

Наталія Курило, (вiд читачiв), 16 лютого 2011р. 16:11

Екс-прем'єрка Юлія Тимошенко "бореться з диктатурою" в твіттері.

На своїй сторінці вона розповідає про те, чим займається в Генпрокуратурі.... Читати повністю

Суд продовжив Луценку строк без адвоката

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 лютого 2011р. 15:40

Зранку Печерський суд продовжив строк утримання Юрія Луценка під вартою без присутніх захисників та адвоката екс-міністра.

Про це "Свідомо" повідомив адвокат Луценка Юрій Фомін.

"Зн... Читати повністю

Бродський зайнявся знайомою справою в Уряді

Наталія Курило, (вiд читачiв), 16 лютого 2011р. 15:18

Михайла Бродського призначили Урядовим уповноваженим з питань дерегуляції господарської діяльності.

Відповідне розпорядження від 14 лютого оприлюднене на сайті Кабміну.

Бродський пр... Читати повністю

Донеччани готові спалитися за українську школу

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 лютого 2011р. 15:17

У Донецьку батьки дітей, що навчаються в українській школі №111, заявляють про готовність до радикальних дій, навіть до самоспалення, якщо школу закриють.

Про це Читати повністю

Знати більше про стосунки та секс

Маша Землянська, Свiдомо, 16 лютого 2011р. 15:07

Сварлива дружина, нав'язливий коханець або ж просто сексу давно не було...

Нові наукові відкриття чи світові дослідження частенько дають зрозуміти, що не так. Або ж навпаки – так!

... Читати повністю

Спецслужби відтворили дії терориста в "Домодєдово"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 16 лютого 2011р. 14:53

Російські спецслужби відновили по хвилинах дії смертника в останню годину свого життя. 

Про це пише російське видання "Life News".

  Читати повністю

Власник Грінко заробляв через держпідприємство

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 лютого 2011р. 14:41

Під час перевірки державної фірми з утилізації відходів «Укрекокомресурси» контрольно-ревізійне управління виявило багато серйозних порушень.

Про це «Свідомо» пов... Читати повністю

У вибухах в Макіївці зізналися грабіжники таксі

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 лютого 2011р. 14:37

Виготовивши та заклавши дві складні вибухівки, підривники з Макіївки ніби-то потрапили до рук міліції через 300 гривень, які вони вкрали в таксиста.

Про це на прес-конференції заявив Мініст... Читати повністю

Які правила містобудування пропонують активісти

Євген Карась, (вiд читачiв), 16 лютого 2011р. 14:15

Після того як забудовники протягнули закон про містобудування, який дозволяє їм все, активісти, що борються з варварськими забудовами, екологи та археологи зібралися разом та сформували власні ідеї... Читати повністю

Тимошенко вимагає звільнити політв’язнів