Міліція заспокоює:водії не повинні змінювати права

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 16:28

Водії не повинні обмінювати свої автопосвідчення на нові, де зазначено термін їх дії, це буде відбуватися поступово, якщо вони цього забажають.  

Про це «Свідомо» пові... Читати повністю

Корнійчука відпустили на підписку про невиїзд

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 16:24

Генпрокуратура змінила міру запобіжного заходу з арешту на підписку про невиїзд екс-першому заступнику міністра юстиції та зятю голови Верховного Суду Василя Онопенка Євгену Корнійчуку.

... Читати повністю

Янукович може допомогти Тимошенко з Брюсселем

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 16:15

Президент Віктор Янукович незадоволений діями Генпрокуратури через те, що вони не пускають екс-прем'єрку Юлію Тимошенко до Брюсселю.

Про це повідомляє прес-служба президента.

Відпов... Читати повністю

Конкурс на кращу ідею "Відповідай українською"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 15:29

Журналістський портал "Тексти" закликає не соромитися розмовляти українською мовою, для цього проводить конкурс на кращу ідею, яка б агітувала говорити "солов'їною".

"Головна проблема украї... Читати повністю

Уряд далі наполягає на підвищенні пенсійного віку

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 15:25

Уряд продовжує наполягати на необхідності впровадження пенсійної реформи, яка підвищить пенсійний вік жінок та держслужбовців.

Після обіцяного урядом обговорення Читати повністю

Де шукають смерть школярки Маші

Маша Землянська, Свiдомо, 15 лютого 2011р. 15:11

«Я хочу, щоб мама купила мені гарну сукню…», - останнє, що в житті написала семикласниця Маша Щуренко.

4 лютого Маші... Читати повністю

Прокуратура: макіївські терористи зізналися

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 14:59

Прокурор Донецької області підтвердив затримання осіб, що причетних до вибухів у Макіївці 20 січня.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі прокуратури Донецької області.

Прокур... Читати повністю

Тризубівці з СІЗО:Від нас силою вимагають зізнання

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 14:43

У запорізькому СІЗО застосовують тортури до Тризубівців, яких підозрюють у пошкодженні пам'ятника Сталіну.

Про це повідомляє всеукраїнська організація "Жіноча Січ".

Заяву одного з н... Читати повністю

Суд перепроверит дерибан киевской горбольницы

Олег Кіселевський, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 14:39

Сегодня Шевченковский районный суд Киева отменил принятое тем же судом Решение от 16 апреля 2008 года об отказе в гражданском иске о признании незаконности землеотвода под строительство жилого дома... Читати повністю

Уроки, контрольні і самостійні - через Інтернет

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 лютого 2011р. 14:32

Безкоштовна соціальна мережа для школярів і вчителів "Щоденник.ЮА" розробила ряд інструментів для навчання дітей під час карантину в школі. 

1.Оголош... Читати повністю

У Святошинському лісі відкрили "напівамбулаторію"

Маша Землянська, Свiдомо, 15 лютого 2011р. 14:02

З обладнання на усю амбулаторію, яка сьогодні запрацювала у Святошинському районі, тільки термометр, щоб міряти температуру, та тонометр – для тиску.

Про це «Свідомо» дізн... Читати повністю

Замахнувся на школярок - збив пенсіонера

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 13:56

Фото Магнолія-ТВ

У столичному дворі, на вулиці Глушкова, "Тойота Рав 4" на швидкості збила чоловіка.

Про це повідомляє Читати повністю

За Макіївські вибухи впіймали невідомо-кого

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 13:41

У Донецькій області затримали підозрюваних в організації вибухів в Макіївці, але джерела в місцевому СБУ стверджують, що їх вина сумнівна.

Читати повністю

В Святошинському районі знайшли 20 кг ртуті

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 13:38

Зранку МНСники отримали повідомлення, що на вулиці Строкача, 7 в Святошинському районі знайдена ртуть.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба МНС.

На місці рятувальники знайшли 20... Читати повністю

Ар'єв: в парламенті вдають ніби нічого не сталося

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 12:40

В секретаріаті парламенту депутату Володимиру Ар’єву дали стандартний бланк заяви на отримання нової картки для голосування після того, як його "голос" врахували під час внесення змін до Конс... Читати повністю