Влада хоче повернути дитсадкам приміщення

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 лютого 2011р. 13:14

Голова київської міської адміністрації Олександр Попов заявив, що міським садочкам повернуть приміщення.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба влади міста.

«Нам... Читати повністю

Французи заборонили сиропи від кашлю дітям

Маша Землянська, Свiдомо, 16 лютого 2011р. 12:37

Французькі медики, через збільшення випадків ускладнень після лікування дітей сиропами від кашлю, повності заборонили ці препарати для малят.

Рішення про за... Читати повністю

Фракція Кличка у Київраді змінює назву

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 лютого 2011р. 11:48

Фракція Блоку Кличка у Київраді змінює назву на "УДАР Віталія Кличка".

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба фракції.

Таке рішення прийняли на засіданні фракції блоку. Причина пол... Читати повністю

11 авто згоріло за ніч в Деснянському районі

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 лютого 2011р. 11:38

Фото - kolo.poltava.ua.

За ніч на Братиславській та Матеюка від пожежі постраждало 11 автомобілів.... Читати повністю

Медведєва просять захистити Театральну

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 лютого 2011р. 11:24

Артисти і співробітники Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки та жителі Києва написали листа президенту Росії та послу Росії в Україні.

Копією листа зі &laq... Читати повністю

Навесні можна буде записатись волонтером Євро-2012

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 лютого 2011р. 11:03

Навесні можна буде зареєструватися для подальшого навчання всім, хто хоче стати волонтером до Євро-2012.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба міської адміністрації.

Н... Читати повністю

Академік Патон оскаржує вирубку на Олімпійському

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 лютого 2011р. 10:43

Академік Борис Патон звернувся до Окружного адміністративного суду Києва з позовом, у якому просить визнати недійсним ордер на вирубку 178 дерев на території НСК "Олімпійський".

Про це &laq... Читати повністю

Влада:проїзд у комунальному транспорті не зросте

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 лютого 2011р. 10:16

Влада міста обіцяє, що тарифи на проїзд у комунальному транспорті залишаться незмінними.

Про це "Свідомо"повідомила прес-служба міської адміністрації.

Стосовно приватних перевізникі... Читати повністю

Звернення "підривника" Києва (відео)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 лютого 2011р. 10:00

Звернення "підривника" Києва, який в понеділок 14 лютого заклав 7 муляжів вибухівки в центрі міста:

Читати повністю

Лікарю-морозу загрожує до 5-ти років тюрми

Маша Землянська, Свiдомо, 16 лютого 2011р. 9:49

Обласна прокуратура порушила кримінальну справу щодо завідуючого терапевтичним відділенням першої лікарні Арсена Восканяна, який 11 лютого самос... Читати повністю

Тепло і гарячу воду на Оболоні обіцяють до обіду

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 лютого 2011р. 9:35

До 12:00 київські рятувальники обіцяють відновити подачу тепла та гарячої води в Оболонському районі, де вчора, 15 лютого о 15:00 сталася аварія... Читати повністю

До кінця тижня - двадцятиградусні морози

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 лютого 2011р. 8:42

До кінця тижня очікується похолодання до 20 градусів морозу.

Така інформація розміщена на сайті Укргідрометцентру.

Впродовж ро... Читати повністю

Як міліція говорить про Індила в один голос

Богдан Ковальчук, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 22:07

«Лікар сказав, що турбуватися немає чого», - згадує вечір напередодні смерті студента Індила замначальника Шевченківської міліції.

«Чи було в стані Індила таке, що просили... Читати повністю

Оболонь ночуватиме без тепла в 15-градусний мороз

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 18:53

Фото користувача i.ua Волошаненка

Біля станції метро "Оболонь" прорвалася тепломережа діаметром 400 мм. 

Про це "Свідом... Читати повністю

Януковича представили Ющенком

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 18:31

Під час засідання комітету з економічних реформ в Харкові президента Віктора Януковича представили Віктором Ющенком.

Читати повністю