В Шевченківському районі пройдуть сімейні змагання

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 17:52

5-6 березня у Шевченківському районі пройдуть сімейні змагання "Спортивна сім’я – здорова нація”.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

"Долучитися до пер... Читати повністю

З березня на Бажана можуть з'явитися велодоріжки

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 17:45

В мерії планується проспект Бажана облаштувати велосипедними доріжками.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Для них виділять майже 18 тисяч квадратних метрів території.Читати повністю

У чоловіка біля банку вкрали 900 тисяч доларів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 17:27

У вівторок вдень на Щорса невідомі пограбували чоловіка, який виносив з банку 900 тисяч доларів готівкою.

Про це повідомляє київська міліція.

За інформацією міліції, чоловік... Читати повністю

Майдан Незалежності стане танцмайданчиком

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 17:10

На Майдані Незалежності з 12 березня до 21 травня пройде Всеукраїнський танцювальний проект "Майдан’s".

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Як запевняють організато... Читати повністю

Школярам пропонують уроки он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 лютого 2011р. 16:52

Школярам запропонували слухати і дивитися уроки он-лайн.

Такі вже розміщені на новоствореному сайті для школярів Shkola.ua.

Зараз на... Читати повністю

Міліція заспокоює:водії не повинні змінювати права

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 16:28

Водії не повинні обмінювати свої автопосвідчення на нові, де зазначено термін їх дії, це буде відбуватися поступово, якщо вони цього забажають.  

Про це «Свідомо» пові... Читати повністю

Корнійчука відпустили на підписку про невиїзд

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 16:24

Генпрокуратура змінила міру запобіжного заходу з арешту на підписку про невиїзд екс-першому заступнику міністра юстиції та зятю голови Верховного Суду Василя Онопенка Євгену Корнійчуку.

... Читати повністю

Янукович може допомогти Тимошенко з Брюсселем

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 16:15

Президент Віктор Янукович незадоволений діями Генпрокуратури через те, що вони не пускають екс-прем'єрку Юлію Тимошенко до Брюсселю.

Про це повідомляє прес-служба президента.

Відпов... Читати повністю

Конкурс на кращу ідею "Відповідай українською"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 15:29

Журналістський портал "Тексти" закликає не соромитися розмовляти українською мовою, для цього проводить конкурс на кращу ідею, яка б агітувала говорити "солов'їною".

"Головна проблема украї... Читати повністю

Уряд далі наполягає на підвищенні пенсійного віку

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 15:25

Уряд продовжує наполягати на необхідності впровадження пенсійної реформи, яка підвищить пенсійний вік жінок та держслужбовців.

Після обіцяного урядом обговорення Читати повністю

Де шукають смерть школярки Маші

Маша Землянська, Свiдомо, 15 лютого 2011р. 15:11

«Я хочу, щоб мама купила мені гарну сукню…», - останнє, що в житті написала семикласниця Маша Щуренко.

4 лютого Маші... Читати повністю

Прокуратура: макіївські терористи зізналися

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 14:59

Прокурор Донецької області підтвердив затримання осіб, що причетних до вибухів у Макіївці 20 січня.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі прокуратури Донецької області.

Прокур... Читати повністю

Тризубівці з СІЗО:Від нас силою вимагають зізнання

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 14:43

У запорізькому СІЗО застосовують тортури до Тризубівців, яких підозрюють у пошкодженні пам'ятника Сталіну.

Про це повідомляє всеукраїнська організація "Жіноча Січ".

Заяву одного з н... Читати повністю

Суд перепроверит дерибан киевской горбольницы

Олег Кіселевський, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 14:39

Сегодня Шевченковский районный суд Киева отменил принятое тем же судом Решение от 16 апреля 2008 года об отказе в гражданском иске о признании незаконности землеотвода под строительство жилого дома... Читати повністю

Уроки, контрольні і самостійні - через Інтернет

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 лютого 2011р. 14:32

Безкоштовна соціальна мережа для школярів і вчителів "Щоденник.ЮА" розробила ряд інструментів для навчання дітей під час карантину в школі. 

1.Оголош... Читати повністю