Експерт: Час гніву як у Єгипті у нас настане

Єгор Соболєв, Свiдомо, 15 лютого 2011р. 12:06

Перехідна влада Єгипту просить США та Євросоюз заморозити рахунки Хосні Мубарака. Площа Тахрір, яка стала епіцентром протестів, що змусили єгипетського президента піти, зараз порожня. Її очисти... Читати повністю

Прокуратура вимагає повернути студентам 470 тисяч

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 12:00

Київська прокуратура вимагає відшкодувати студентам Національного університету фізичного виховання і спорту кошти, які були нараховані за результатами індексації стипендії за 2008-2009 роки.

<... Читати повністю

В Деснянському районі знайшли 150 кг боєприпасів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 11:40

Cпівробітники столичного СБУ в лісовому масиві Деснянського району виявили сховище великої кількості боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни.

Про це "Свідомо" повідомив прес-сектор Служ... Читати повністю

Найбільше кияни скаржаться на маршрутчиків

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 11:16

Найбільше киянам не подобається, як працює транспорт.

Про це муніципальній газеті "Хрещатик" розповіла начальник Служби допомоги мера киянам Наталія Данько.

"Кияни невдоволені умова... Читати повністю

Прикордонники завадили вивезти українок в рабство

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 10:38

Молодий чоловік хотів вивезти двох дівчат за кордон, в сексуальне рабство. Йому зашкодили співробітники Держприкордонслужби та міліції.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба прикордонної... Читати повністю

Управління по здоров’ю збирає скарги на лікарні

Маша Землянська, Свiдомо, 15 лютого 2011р. 9:51

Фото з сайту Обозреватель

Київське управління здоров’я просит... Читати повністю

Жінці "замінували" автівку шоколадкою

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 8:52

Жінка повідомила міліцію про "замінування" її автівки, а коли бійці приїхали, замість вибухівки знайшли шоколадку.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба міліції.

"О 16:35 на номер... Читати повністю

Дочка Онопенка розрахувалася з боргами

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 8:23

Дочка глави Верховного суду Василя Онопенка - Ірина повернула Валерію Ксьонзенко борг 252,5 тисяч гривень.

Про це повідомляє "Дзе... Читати повністю

Суддів що дозволили забудувути лікарню перевіряють

Віктор , (вiд читачiв), 14 лютого 2011р. 20:12

Суддів Вищого господарського суду України Мірошниченка Станіслава, Барицької Тетяни та Губенко Надії, що дозволи забудувати Жовтневу лікарню... Читати повністю

Безпритульна: "Він казав там буде краще помирати"

Маша Землянська, Свiдомо, 14 лютого 2011р. 19:27

- Я почала плакати і кричати, що не збираюся вмирати і буду потихеньку розробляти ноги. Але він відрізав: «Ні, поїдеш!», - вперше лишаючи горнятко з гарячою водою у спокої, згадує парал... Читати повністю

Від завтра стане тепліше

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 лютого 2011р. 18:57

До кінця лютого в Києві триматиметься морозна погода, але вже відзавтра сильні морози повинні спасти.

... Читати повністю

З березня запрацює саll-центр для любителів тварин

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 лютого 2011р. 18:34

З 1 березня запрацює "гаряча лінія" в "Центрі ідентифікації тварин" для надання оперативної інформації про тварин.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба міськадміністрації.

"Потре... Читати повністю

Адвокат: зі справи "робінгудів" зник протокол

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 14 лютого 2011р. 17:54

На черговому суді по справі "Ніжинських робінгудів" виявилось, що в матеріалах справи відсутній протокол про вилучення пістолету, яким спортсмени ніби погрожували своїм жертвам.

Про це "Сві... Читати повністю

Лікарня: лікар-мороз фактично нічого не порушив

Маша Землянська, Свiдомо, 14 лютого 2011р. 17:40

Лікар-терапевт Артур Восконян, який 11 лютого залишив помирати на морозі хворих безпритульних, жодних правил не порушив. Фактично виходить, що він навпаки зробив їм послугу – підкинувши до со... Читати повністю

Вконтакті відкрила доступ до всіх фото і записів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 лютого 2011р. 16:35

Раніше перегляд блокувався за бажанням - як на фото. Тепер - все відкрито.

Соціальна мережа Вконтакті відкрила доступ до всіх фотографій, записів, статусів і відео своїх користувач... Читати повністю