Адвокат пропонує передати хабар судді (аудіо)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 14 лютого 2011р. 16:35

Адвоката Сергія Бочарова звинувачено в спробі передати хабар 3-5 тисяч долларів судді Печерського суду за вирішення питання про звільнення підсудного під підписку про невиїзд.

Про це "Свідо... Читати повністю

Lufthansa літатиме лише з терміналу F

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 лютого 2011р. 16:18

З 15 лютого 2011 року до нового терміналу «F» аеропорту «Бориспіль» переходить авіакомпанія Lufthansa.

Про це повідомляє Читати повністю

Femen «спакували» в бобіки за притуляння попами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 лютого 2011р. 16:06

Активісток жіночого руху Femen вчергове затримали правоохоронці.

Про це повідомляє прес-служба руху.

Цього разу, за словами дівчат, вони навіть не встигли до пуття роздягнутися.

... Читати повністю

"Паркан влади" прикрасили валентинками

Єгор Соболєв, Свiдомо, 14 лютого 2011р. 13:59

Паркан навколо Майдану Незалежності, який встановили на місці постійних протестів проти дій влади, прикрасили сердечками та квітками.

Це зробили журналісти з руху "Стоп цензури", який Читати повністю

Підприємці "наїдуть" на чиновницьке свавілля

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 лютого 2011р. 13:56

Підприємці вирішили не стояти на міських майданах, а провести автопробіг, як демонстрацію протесту проти Податкового кодексу.

Про це "Свідомо" повідомила Асамблея громадських організацій ма... Читати повністю

Киян з грипом побільшало, але до епідемії – далеко

Маша Землянська, Свiдомо, 14 лютого 2011р. 13:41

Попри те, що минулого тижня до поліклінік та лікарень з симптомами грипу та застуди звернулося трохи більше киян, про епідемію в столиці ніхто не говорить.

Про це «Свідомо» пові... Читати повністю

Уряд таки передав "Софію Київську" Мінкульту

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 лютого 2011р. 13:08

Кабмін передав комплекс історичних споруд "Софія Київська", який є частиною Національного заповідника "Києво-Печерська Лавра", до сфери управління Міністерства культури і туризму.

Про це йд... Читати повністю

"Підривник" Києва бореться за онкохворих дітей

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 14 лютого 2011р. 13:05

В відеозверненні "підривника" Києва, який розклав по місту муляжі вибухівок, він говорить про жорстокість держави, яка залишає помирати онко... Читати повністю

ГПУ оскаржує виділення 44 га "кооперативу"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 лютого 2011р. 12:49

Генпрокуратура після перевірки встановила, що Київрада в 2007 році виділила 44 га землі в Голосіївському районі підставному кооперативу.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Генпрокура... Читати повністю

Лікар вивіз бездомних крадькома

Маша Землянська, Свiдомо, 14 лютого 2011р. 12:18

За версією керівництва Київської міської клінічної лікарні N1, їхній терапевт Артур Восконян з відділення для соціально незахищених осіб, який 11 лютого залишив ... Читати повністю

Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 лютого 2011р. 12:12

Цього тижня в столиці буде багато цікавих майстер-класів і освітніх лекцій. Команда Просвітитися.Свідомо радить Вам відвідати саме ці:

- 15 лютого о 18:00 у Могилянці Блаженнійший Любомир Г... Читати повністю

Через нерозділене кохання дівчина хотіла загинути

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 лютого 2011р. 12:03

МНСники врятували дівчину, що хотіла зістрибнути з Південного мосту.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій.

"Група рятувальників, які виїхали на... Читати повністю

В "Борисполі" скасовано три рейса

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 лютого 2011р. 11:47

В міжнародному аеропорту "Бориспіль" сьогодні не чекають літаки з Кишинева, Хургади та Душамбе.

Про це йдеться на ... Читати повністю

Лабораторну з біології можна пройти в Інтернеті

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 лютого 2011р. 11:15

Безкоштовна соціальна мережа для школярів пропонує пройти лабораторні роботи з біології прямо перед монітором комп’ютера.

Про це повідомляють розробники Читати повністю

В Україні заборонили Манту

Маша Землянська, Свiдомо, 14 лютого 2011р. 11:13

Лікарям заборонили перевіряти у дітей реакцію на Манту через можливу алергію на туберкулін, з якого вона складається. У Міністерстві охорони здоров’я обіцяють, що заборона – тимчасова і... Читати повністю