Суд продовжив Луценку строк без адвоката

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 лютого 2011р. 15:40

Зранку Печерський суд продовжив строк утримання Юрія Луценка під вартою без присутніх захисників та адвоката екс-міністра.

Про це "Свідомо" повідомив адвокат Луценка Юрій Фомін.

"Зн... Читати повністю

Бродський зайнявся знайомою справою в Уряді

Наталія Курило, (вiд читачiв), 16 лютого 2011р. 15:18

Михайла Бродського призначили Урядовим уповноваженим з питань дерегуляції господарської діяльності.

Відповідне розпорядження від 14 лютого оприлюднене на сайті Кабміну.

Бродський пр... Читати повністю

Донеччани готові спалитися за українську школу

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 лютого 2011р. 15:17

У Донецьку батьки дітей, що навчаються в українській школі №111, заявляють про готовність до радикальних дій, навіть до самоспалення, якщо школу закриють.

Про це Читати повністю

Знати більше про стосунки та секс

Маша Землянська, Свiдомо, 16 лютого 2011р. 15:07

Сварлива дружина, нав'язливий коханець або ж просто сексу давно не було...

Нові наукові відкриття чи світові дослідження частенько дають зрозуміти, що не так. Або ж навпаки – так!

... Читати повністю

Спецслужби відтворили дії терориста в "Домодєдово"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 16 лютого 2011р. 14:53

Російські спецслужби відновили по хвилинах дії смертника в останню годину свого життя. 

Про це пише російське видання "Life News".

  Читати повністю

Власник Грінко заробляв через держпідприємство

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 лютого 2011р. 14:41

Під час перевірки державної фірми з утилізації відходів «Укрекокомресурси» контрольно-ревізійне управління виявило багато серйозних порушень.

Про це «Свідомо» пов... Читати повністю

У вибухах в Макіївці зізналися грабіжники таксі

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 лютого 2011р. 14:37

Виготовивши та заклавши дві складні вибухівки, підривники з Макіївки ніби-то потрапили до рук міліції через 300 гривень, які вони вкрали в таксиста.

Про це на прес-конференції заявив Мініст... Читати повністю

Які правила містобудування пропонують активісти

Євген Карась, (вiд читачiв), 16 лютого 2011р. 14:15

Після того як забудовники протягнули закон про містобудування, який дозволяє їм все, активісти, що борються з варварськими забудовами, екологи та археологи зібралися разом та сформували власні ідеї... Читати повністю

Тимошенко вимагає звільнити політв’язнів

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 лютого 2011р. 14:13

Екс-прем’єрка Юлія Тимошенко вимагає від президента Віктора Януковича терміново звільнити всіх політв’язнів, які переслідуються в кримінальному порядку, щоб не допустити їх опозиційної... Читати повністю

Першокурсники за Табачника мають вищі оцінки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 лютого 2011р. 13:53

«Та без напрягу. В основному автоматом все пішло в заліковку. Що мені – «чотири» чи «п’ять»?  Головне вчитися і без трійок – батькам обі... Читати повністю

МНС: тепло та вода-у всіх будинках на Оболоні

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 лютого 2011р. 13:52

Фото - tsn.ua

Станом на 10:00 подача тепла та гарячої води в будинках на Оболоні відновлена на 100%.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба київських рятувальників.

<... Читати повністю

Брак ліків від ВІЛ вже цікавить Washington Post

Маша Землянська, Свiдомо, 16 лютого 2011р. 13:24

«Київ, Україна – Ліки від СНІДу перетворили Андрія з хворого малюка на енергійного хлопчика, який катається на санях у своєму дворі і заливається від сміху. Але здоров’я дворічног... Читати повністю

Влада хоче повернути дитсадкам приміщення

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 лютого 2011р. 13:14

Голова київської міської адміністрації Олександр Попов заявив, що міським садочкам повернуть приміщення.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба влади міста.

«Нам... Читати повністю

Французи заборонили сиропи від кашлю дітям

Маша Землянська, Свiдомо, 16 лютого 2011р. 12:37

Французькі медики, через збільшення випадків ускладнень після лікування дітей сиропами від кашлю, повності заборонили ці препарати для малят.

Рішення про за... Читати повністю

Фракція Кличка у Київраді змінює назву

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 лютого 2011р. 11:48

Фракція Блоку Кличка у Київраді змінює назву на "УДАР Віталія Кличка".

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба фракції.

Таке рішення прийняли на засіданні фракції блоку. Причина пол... Читати повністю