Янукович обіцяє 50% Ради обирати напряму

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 13:20

Президент Віктор Янукович обіцяє, що влада розробить закон, за яким українці обиратимуть половину депутатів до парламенту за мажоритарною системою - на пряму, без прив'язки до політичних партій, а... Читати повністю

Януковичу перемиють кістки он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 13:09

Сьогодні, 25 лютого в річницю з дня інавгурації Віктора Януковича, журналісти і політики обговорять рік правління Януковича на посаді президента в Інтернеті.

Про це повідомляють організатор... Читати повністю

Львів запитав Януковича про пам’ятник Сталіну

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 лютого 2011р. 12:46

Львів'яни запитали президента Віктора Януковича про голодомор, пам'ятник Сталіну у Запоріжжі та героїв УПА під час прямого телемосту&nb... Читати повністю

Янукович за 8 місяців втратив половину виборців

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 12:40

Фото Сегодня

За 8 місяців президент Віктор Янукович втратив більше половини голосів виборців.

Такі дані Київського м... Читати повністю

Другий літак вилетів за українцями до Лівії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 12:07

Другий літак вилетів за українцями до Лівії.

Про це повідомляє прес-служба Міністерсвта закордонних справ.

Об 11.10 за київським часом літак Boeing-737 «Міжнародних авіал... Читати повністю

Луценка залишили під вартою ще на 2 місяці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 11:47

Фото з засідання Апеляційного суду 5 січня. На засідання 25 лютого Луценка не пустили

Апеляційний суд Києва в складі суддів Ольги Єфімової, Олександра Беця та Валерія Лашевича зали... Читати повністю

Деснянський район отримає найбільше знижок на ЖКХ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 11:39

Лісовий масив Деснянського району. Фото з сайту Трибуна України.

98,1% мешканців Деснянського району заплатили за комунальні послуг... Читати повністю

Соціолог: від Партії регіонів йдуть виборці Сходу

Єгор Соболєв, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 11:33

Хто розчаровується у правлячий партії? "Свідомо" запитало це у Валерія Хмелька - президента Київського міжнародного інституту соціології. У середу інститут Читати повністю

Суд розглядає арешт Луценка без нього

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 11:26

Суд вирішив розглядати арешт Луценка без нього.

На розгляд апеляційної скарги про утримання під вартою арештованого екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка не привезли.

Про це по... Читати повністю

Фальшива посмішка псує настрій і роботу

Маша Землянська, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 10:55

Фото з фотобанку "Фототаймс"

Консультанти, офіціанти, касири та інші працівники сфери обслуговування могли б бути щасливішими і пр... Читати повністю

У вихідні водіям варто стерегтися бульдозерів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 10:26

У вихідні столиця має наповнитися важким автотранспортом - для прибирання снігу.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

"У вихідні дні, к... Читати повністю

Вій-ХХ. Без перезавантаження

Ганна Пароваткіна, (вiд читачiв), 25 лютого 2011р. 10:20

Вчора ввечері у київському байк-рок-н-рольному клубі Route 66 рок-гурт "Вій" відсвяткував 20-річчя. Послухати і поздоровити легендарну команду зібрався такий натовп, що хіба що не висіли... Читати повністю

По Києву розвісили траурні стрічки для Януковича

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 10:16

Молоді активісти розвісили по Києву чорні стрічки до річниці з дня інавгурації Віктора Януковича.

Про це йдеться на особистому блозі одного з лідерів Податкового майдану Олександра Данилюка... Читати повністю

Фірташ програв суд журналістам KyivPost у Лондоні

Маша Землянська, Свiдомо, 25 лютого 2011р. 10:12

Фото з сайту KyivPost

Лондонський суд відмовив Дмитру Фірташу у задоволенні його позову до газети KyivPost, яка на д... Читати повністю