По Києву заклали численні муляжі вибухівки

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 14 лютого 2011р. 9:39

В центрі Києва вчора, 13 лютого виявили пакунки з годинниковими механізмами, схожі на вибухівку.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба київської міліції.

Читати повністю

Уряд знову дає гроші на боротьбу з раком

Маша Землянська, Свiдомо, 14 лютого 2011р. 9:39

Кабінет Міністрів додатково виділив 60 мільйонів гривень на боротьбу з раком. На цей раз гроші дістануться радіологічному відділенню К... Читати повністю

Жертву лікаря-мороза передали на судмедекспертизу

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 лютого 2011р. 9:32

Тіло замерзлої жінки, яку разом з чотирма хворими лікар залишив ночувати на вулиці, передали до судово-медичної експертизи.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

... Читати повністю

В січні зменшилися продажі квартир

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 лютого 2011р. 9:17

В січні продажі квартир у Києві впали на 44%.

В січні було укладено 499 угод купівлі-продажу квартир, що на 44% менше ніж у грудні минулого року і на 11% більше в порівнянні з січнем 2010 р... Читати повністю

Автора ролика "теляча мова" посадили на 5 діб

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 лютого 2011р. 8:24

Автомобіліста з "Дорожнього контролю", який зняв відео з даішником, який не забажав говорити на "телячій мові", посадили на п'ять діб.

Про це йдеться на сайті Читати повністю

Двір Ярослава Акакієвича забудовують

Єгор Соболєв, Свiдомо, 12 лютого 2011р. 16:47

Житель Киева Ярослав Акакиевич сердито ел курицу. Она была не с тем гарниром. Ярослав Акакиевич любил заедать курочку гречкой, но сегодня заедал перловкой. Гречка исчезла из киевских супермаркетов.... Читати повністю

Громадянська служба "Свідомо"

Єгор Соболєв, Свiдомо, 12 лютого 2011р. 15:35

Чого ми хочемо

Жити в Україні, якою можна було б пишатися. Для цього нам треба її спроектувати, навчитися разом змінювати країну і змінити її. Ось ми і:

- боремося... Читати повністю

Кияни вийшли сказати "ні" руйнуванню пам`ятників

Єгор Соболєв, Свiдомо, 12 лютого 2011р. 15:10

Лідери громадських організацій та ініціатив проти варварської забудови міста зібралися біля садиби родини знаменитого художника Олександра Читати повністю

Київенерго роздасть книжки за електроенергію

Єгор Соболєв, Свiдомо, 12 лютого 2011р. 14:30

До кінця лютого "Київенерго" обіцяє рознести усім киянам абонентську книжку для оплати електроенергії.

З... Читати повністю

Революція в Єгипті: США-браво, Росія, Китай-спокій

Єгор Соболєв, Свiдомо, 12 лютого 2011р. 12:14

Фото з сайту Білого дому: Обама переглядає свій коментар до відставки Мубарака

Світові... Читати повністю

Мазурчак взявся контролювати ставлення до тварин

Єгор Соболєв, Свiдомо, 12 лютого 2011р. 11:26

Перший заступни голови міської адміністрації Олександр Мазурчак пообіцяв забезпечити гуманне ставлення до беспритульних тварин.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба ме... Читати повністю

Суд Лозінського відклали через неявку свідків

Олександра Сервецька, (вiд читачiв), 11 лютого 2011р. 19:24

Чергове засідання у справі екс-БЮТівця Віктора Лозінського відклали через неявку свідків.

Рішення про перенесення прийняла вранці суддя Дніпровського районного суду Неля Ластовка.

О... Читати повністю

Президент Єгипту все таки пішов у відставку

Наталія Курило, (вiд читачiв), 11 лютого 2011р. 18:32

Президент Єгипту Хосні Мубарак пішов у відставку.

Про це у телезверненні заявив віце-президент Омар Сулейман, передають РІА Новини... Читати повністю

Дружина Онопенка хоче віддати борг дочки

Наталія Курило, (вiд читачiв), 11 лютого 2011р. 18:06

Дружина голови Верховного суду Василя Онопенка - Лариса, написала листа на ім’я Валерія Ксьондзенка, в якому заявляє про готовність віддати йому борг дочки.

Пр... Читати повністю

Суд повернув 2 га землі біля Пейзажки місту

Наталія Курило, (вiд читачiв), 11 лютого 2011р. 17:51

Окружний адміністративний суд скасував рішення Київради, яка у 2005 році виділила землю товариству "Шаг".

Про це "Свідомо" повідомила правозахисниця, що представляла інтереси мешканців в су... Читати повністю