Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 лютого 2011р. 12:12

Цього тижня в столиці буде багато цікавих майстер-класів і освітніх лекцій. Команда Просвітитися.Свідомо радить Вам відвідати саме ці:

- 15 лютого о 18:00 у Могилянці Блаженнійший Любомир Г... Читати повністю

Через нерозділене кохання дівчина хотіла загинути

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 лютого 2011р. 12:03

МНСники врятували дівчину, що хотіла зістрибнути з Південного мосту.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій.

"Група рятувальників, які виїхали на... Читати повністю

В "Борисполі" скасовано три рейса

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 лютого 2011р. 11:47

В міжнародному аеропорту "Бориспіль" сьогодні не чекають літаки з Кишинева, Хургади та Душамбе.

Про це йдеться на ... Читати повністю

Лабораторну з біології можна пройти в Інтернеті

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 лютого 2011р. 11:15

Безкоштовна соціальна мережа для школярів пропонує пройти лабораторні роботи з біології прямо перед монітором комп’ютера.

Про це повідомляють розробники Читати повністю

В Україні заборонили Манту

Маша Землянська, Свiдомо, 14 лютого 2011р. 11:13

Лікарям заборонили перевіряти у дітей реакцію на Манту через можливу алергію на туберкулін, з якого вона складається. У Міністерстві охорони здоров’я обіцяють, що заборона – тимчасова і... Читати повністю

Джерело: у СБУ відеозвернення "підривника" Києва

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 14 лютого 2011р. 10:52

СБУ має відеозвернення, яке пов'язане з закладанням муляжів вибухівки в центрі Києва.

Про це "Свідомо" повідомило джерело в київській міліції.

В прес-службі СБУ цю інформацію не під... Читати повністю

В двох аваріях загинули п'ятеро

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 лютого 2011р. 10:51

В неділю, 13 лютого у Лубенському районі на 173 км автошляху Київ - Харків від зіткнення "КІА” з автобусом "Міцубісі Темса Сафір” загинуло двоє дітей та троє людей потрапили до лікарні.... Читати повністю

УПЦ КП: День Валентина пішов від блудних ігрищ

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 лютого 2011р. 10:08

"День святого Валентина" не має нічого спільного з любов'ю.

Про це йдеться на сайті Української правосл... Читати повністю

Столичні дитсадки "ломляться" від дітей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 лютого 2011р. 9:57

Столичні дитсадки перевантажені вже на 40-50%.

Про це оголосила начальник відділу дошкільної освіти Головного управління освіти і науки мерії Наталя Р... Читати повністю

По Києву заклали численні муляжі вибухівки

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 14 лютого 2011р. 9:39

В центрі Києва вчора, 13 лютого виявили пакунки з годинниковими механізмами, схожі на вибухівку.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба київської міліції.

Читати повністю

Уряд знову дає гроші на боротьбу з раком

Маша Землянська, Свiдомо, 14 лютого 2011р. 9:39

Кабінет Міністрів додатково виділив 60 мільйонів гривень на боротьбу з раком. На цей раз гроші дістануться радіологічному відділенню К... Читати повністю

Жертву лікаря-мороза передали на судмедекспертизу

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 лютого 2011р. 9:32

Тіло замерзлої жінки, яку разом з чотирма хворими лікар залишив ночувати на вулиці, передали до судово-медичної експертизи.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

... Читати повністю

В січні зменшилися продажі квартир

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 лютого 2011р. 9:17

В січні продажі квартир у Києві впали на 44%.

В січні було укладено 499 угод купівлі-продажу квартир, що на 44% менше ніж у грудні минулого року і на 11% більше в порівнянні з січнем 2010 р... Читати повністю

Автора ролика "теляча мова" посадили на 5 діб

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 лютого 2011р. 8:24

Автомобіліста з "Дорожнього контролю", який зняв відео з даішником, який не забажав говорити на "телячій мові", посадили на п'ять діб.

Про це йдеться на сайті Читати повністю

Двір Ярослава Акакієвича забудовують

Єгор Соболєв, Свiдомо, 12 лютого 2011р. 16:47

Житель Киева Ярослав Акакиевич сердито ел курицу. Она была не с тем гарниром. Ярослав Акакиевич любил заедать курочку гречкой, но сегодня заедал перловкой. Гречка исчезла из киевских супермаркетов.... Читати повністю