Громадянська служба "Свідомо"

Єгор Соболєв, Свiдомо, 12 лютого 2011р. 15:35

Чого ми хочемо

Жити в Україні, якою можна було б пишатися. Для цього нам треба її спроектувати, навчитися разом змінювати країну і змінити її. Ось ми і:

- боремося... Читати повністю

Кияни вийшли сказати "ні" руйнуванню пам`ятників

Єгор Соболєв, Свiдомо, 12 лютого 2011р. 15:10

Лідери громадських організацій та ініціатив проти варварської забудови міста зібралися біля садиби родини знаменитого художника Олександра Читати повністю

Київенерго роздасть книжки за електроенергію

Єгор Соболєв, Свiдомо, 12 лютого 2011р. 14:30

До кінця лютого "Київенерго" обіцяє рознести усім киянам абонентську книжку для оплати електроенергії.

З... Читати повністю

Революція в Єгипті: США-браво, Росія, Китай-спокій

Єгор Соболєв, Свiдомо, 12 лютого 2011р. 12:14

Фото з сайту Білого дому: Обама переглядає свій коментар до відставки Мубарака

Світові... Читати повністю

Мазурчак взявся контролювати ставлення до тварин

Єгор Соболєв, Свiдомо, 12 лютого 2011р. 11:26

Перший заступни голови міської адміністрації Олександр Мазурчак пообіцяв забезпечити гуманне ставлення до беспритульних тварин.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба ме... Читати повністю

Суд Лозінського відклали через неявку свідків

Олександра Сервецька, (вiд читачiв), 11 лютого 2011р. 19:24

Чергове засідання у справі екс-БЮТівця Віктора Лозінського відклали через неявку свідків.

Рішення про перенесення прийняла вранці суддя Дніпровського районного суду Неля Ластовка.

О... Читати повністю

Президент Єгипту все таки пішов у відставку

Наталія Курило, (вiд читачiв), 11 лютого 2011р. 18:32

Президент Єгипту Хосні Мубарак пішов у відставку.

Про це у телезверненні заявив віце-президент Омар Сулейман, передають РІА Новини... Читати повністю

Дружина Онопенка хоче віддати борг дочки

Наталія Курило, (вiд читачiв), 11 лютого 2011р. 18:06

Дружина голови Верховного суду Василя Онопенка - Лариса, написала листа на ім’я Валерія Ксьондзенка, в якому заявляє про готовність віддати йому борг дочки.

Пр... Читати повністю

Суд повернув 2 га землі біля Пейзажки місту

Наталія Курило, (вiд читачiв), 11 лютого 2011р. 17:51

Окружний адміністративний суд скасував рішення Київради, яка у 2005 році виділила землю товариству "Шаг".

Про це "Свідомо" повідомила правозахисниця, що представляла інтереси мешканців в су... Читати повністю

Весілля не завадило ревнивцю вбити свого суперника

Наталія Курило, (вiд читачiв), 11 лютого 2011р. 17:24

На весіллі в Бородянці на Київщині від ножа загинув один з гостей.

Про це "Свідомо" повідомили у відділі зв'язків з громадкістю міліції.

"20-річний місцевий житель серед багатьох за... Читати повністю

ДАІ просить допомогти знайти вбивцю на авто

Наталія Курило, (вiд читачiв), 11 лютого 2011р. 16:49

Державтоінспекція просить домогти у пошуку водія, що опівночі, на вулиці Васильківській, 9/14 збив на смерть людину.

"Водій не зупинившись, залишив місце пригоди, а пішохід, віком 30-35 рок... Читати повністю

Корнійчука залишили під вартою

Наталія Курило, (вiд читачiв), 11 лютого 2011р. 16:42

Екс-заступника міністра юстиції Євгена Корнійчука залишили під вартою.

Про це «Свідомо» повідомив його правозахисник Ігор Фомін.

«Я зв'язався зі слідчим і від ньог... Читати повністю

В Луцьку побили журналістів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 11 лютого 2011р. 16:27

В Луцьку затримали одного зі зловмисників, які у вівторок, 8 лютого силоміць вивезли за місто і побили шеф-редактора та випускового редактора новин місцевої телекомпанії "Аверс".

Про це "Св... Читати повністю

Справа з Театральною підриває авторитет Попова

Наталія Курило, (вiд читачiв), 11 лютого 2011р. 15:21

Середа. 9 лютого, 2011. Ранок. Метро Театральна. Сивий чоловік уважно роздивляється десятки робітників, які активно працюють на скандальному будівництві. Він тримає у руці закритий фотоапарат і зі... Читати повністю

Янукович: я не боюся Майдану

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 лютого 2011р. 15:07

Президент Віктор Янукович заявив, що не боїться демонстрацій на Майдані.

Про це він повідомив у... Читати повністю