Уроки, контрольні і самостійні - через Інтернет

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 лютого 2011р. 14:32

Безкоштовна соціальна мережа для школярів і вчителів "Щоденник.ЮА" розробила ряд інструментів для навчання дітей під час карантину в школі. 

1.Оголош... Читати повністю

У Святошинському лісі відкрили "напівамбулаторію"

Маша Землянська, Свiдомо, 15 лютого 2011р. 14:02

З обладнання на усю амбулаторію, яка сьогодні запрацювала у Святошинському районі, тільки термометр, щоб міряти температуру, та тонометр – для тиску.

Про це «Свідомо» дізн... Читати повністю

Замахнувся на школярок - збив пенсіонера

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 13:56

Фото Магнолія-ТВ

У столичному дворі, на вулиці Глушкова, "Тойота Рав 4" на швидкості збила чоловіка.

Про це повідомляє Читати повністю

За Макіївські вибухи впіймали невідомо-кого

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 13:41

У Донецькій області затримали підозрюваних в організації вибухів в Макіївці, але джерела в місцевому СБУ стверджують, що їх вина сумнівна.

Читати повністю

В Святошинському районі знайшли 20 кг ртуті

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 13:38

Зранку МНСники отримали повідомлення, що на вулиці Строкача, 7 в Святошинському районі знайдена ртуть.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба МНС.

На місці рятувальники знайшли 20... Читати повністю

Ар'єв: в парламенті вдають ніби нічого не сталося

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 12:40

В секретаріаті парламенту депутату Володимиру Ар’єву дали стандартний бланк заяви на отримання нової картки для голосування після того, як його "голос" врахували під час внесення змін до Конс... Читати повністю

Експерт: Час гніву як у Єгипті у нас настане

Єгор Соболєв, Свiдомо, 15 лютого 2011р. 12:06

Перехідна влада Єгипту просить США та Євросоюз заморозити рахунки Хосні Мубарака. Площа Тахрір, яка стала епіцентром протестів, що змусили єгипетського президента піти, зараз порожня. Її очисти... Читати повністю

Прокуратура вимагає повернути студентам 470 тисяч

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 12:00

Київська прокуратура вимагає відшкодувати студентам Національного університету фізичного виховання і спорту кошти, які були нараховані за результатами індексації стипендії за 2008-2009 роки.

<... Читати повністю

В Деснянському районі знайшли 150 кг боєприпасів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 11:40

Cпівробітники столичного СБУ в лісовому масиві Деснянського району виявили сховище великої кількості боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни.

Про це "Свідомо" повідомив прес-сектор Служ... Читати повністю

Найбільше кияни скаржаться на маршрутчиків

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 11:16

Найбільше киянам не подобається, як працює транспорт.

Про це муніципальній газеті "Хрещатик" розповіла начальник Служби допомоги мера киянам Наталія Данько.

"Кияни невдоволені умова... Читати повністю

Прикордонники завадили вивезти українок в рабство

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 10:38

Молодий чоловік хотів вивезти двох дівчат за кордон, в сексуальне рабство. Йому зашкодили співробітники Держприкордонслужби та міліції.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба прикордонної... Читати повністю

Управління по здоров’ю збирає скарги на лікарні

Маша Землянська, Свiдомо, 15 лютого 2011р. 9:51

Фото з сайту Обозреватель

Київське управління здоров’я просит... Читати повністю

Жінці "замінували" автівку шоколадкою

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 8:52

Жінка повідомила міліцію про "замінування" її автівки, а коли бійці приїхали, замість вибухівки знайшли шоколадку.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба міліції.

"О 16:35 на номер... Читати повністю

Дочка Онопенка розрахувалася з боргами

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 лютого 2011р. 8:23

Дочка глави Верховного суду Василя Онопенка - Ірина повернула Валерію Ксьонзенко борг 252,5 тисяч гривень.

Про це повідомляє "Дзе... Читати повністю

Суддів що дозволили забудувути лікарню перевіряють

Віктор , (вiд читачiв), 14 лютого 2011р. 20:12

Суддів Вищого господарського суду України Мірошниченка Станіслава, Барицької Тетяни та Губенко Надії, що дозволи забудувати Жовтневу лікарню... Читати повністю