Папа Бенедикт прийняв відставку Любомира Гузара

Христина Заник, (вiд читачiв), 10 лютого 2011р. 17:09

Сьогодні, 10 лютого, о 13:00 Папа Бенедикт XVI прийняв зречення Глави Української греко-католицької церкви Любомира Гузара. 

Про це Блаженніший Любомир повідомив на прес-конференції.&n... Читати повністю

За зізнання в коханні-вечеря в дорогому ресторані

Наталія Курило, (вiд читачiв), 10 лютого 2011р. 17:05

Той хто хоче в День усіх закоханих повечеряти зі своєю половинкою в найкращому ресторані Києва, потрібно лише найкраще зізнатися в коханні.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба міська...
Читати повністю

Абітурієнти можуть контролювати реєстрацію на ЗНО

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 лютого 2011р. 16:38

Абітурієнти, які зареєструвалися на проходження тестування в школах і отримали номер своєї реєстраційної картки, можуть зайти на сайт Українського центру оці... Читати повністю

Свободівець: СБУ більше за Макіївку цікавимо ми

Наталія Курило, (вiд читачiв), 10 лютого 2011р. 16:30

 

Опитаний заступник голови Донецької обласної організації "Свобода" Сергій Білоблоцький повідомив, що Служба безпеки під приводом розслідування вибухів у Макіївці, з... Читати повністю

МОН: Вчитель не винен у загибелі 7-класниці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 лютого 2011р. 16:29

На фото - вчитель фізкультури 219-ої школи Леонід Семенович

Експерти від Міносвіти, які розслідують загибель 7-класниці Марії Щуренко на уроці фізкультури у оболонській школі 219,... Читати повністю

МОН радить відмовитися від оцінок по фізкультурі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 лютого 2011р. 16:24

Міністерство освіти ініціює відмову від оцінок з дисципліни "фізична культура" у школах.

Про це "Свідомо" повідомив спеціаліст з військового та фізичного виховання в середніх школах пр... Читати повністю

Міліція показала померлого під час допиту (відео)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 10 лютого 2011р. 15:22

Київська міліція оприлюднила відеозапис з трупом померлого 9 лютого у Святошинському райуправлінні міліції чоловіка.

Як повідомив на прес-конференції начальник цього управління Юрій Гладик,... Читати повністю

ДАІшники затримали п'яного водія "Київ-Бровари"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 10 лютого 2011р. 15:07

О 06:00 ДАІшники затримали п'яного водія маршрутки, що віз людей з Броварів до Києва.

 

Про це "Свідомо" повідомили в прес-службі ДАІ.

"Це сталося сьогодні вранці, близ... Читати повністю

Термін реєстрації на ЗНО зменшений на місяць

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 лютого 2011р. 13:51

Всім бажаючим зареєструватися на тестування в школі треба поспішити - їм на місяць скоротили термін реєстрації.

Про це "Свідомо" заявила директор Українського центру оцінювання якості освіт... Читати повністю

2,5 роки за розміщення креслень літака на сайті

Христина Заник, (вiд читачiв), 10 лютого 2011р. 13:09

Солом'янський районний суд призначив 2,5 років тюрми для чоловіка, який розмістив креслення розробок новітнього військово-транспортного літака на одному з інтернет-форумів.

Про це «Св... Читати повністю

Новий прокурор Києва - Мельник з Полтави

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 10 лютого 2011р. 11:48

Фото з сайту ОРД: екс-начальник Мельника, нині замгенпрокурора Войцишен вручає й... Читати повністю

Штормове попередження: поменше бувайте надворі

Христина Заник, (вiд читачiв), 10 лютого 2011р. 11:34

Український гідрометцентр оголосив штормове попередження по Києву і всій території України. 

Вдень очікуються пориви вітру 15-20 метрів за с... Читати повністю

Гроші на лікування Ступки від хворих не заберуть

Маша Землянська, Свiдомо, 10 лютого 2011р. 11:29

Більш як півмільйона гривень, які уряд дав на лікування за кордоном народного артиста Богдана Ступки, візьмуть не з держпрограми «Лікування хворих за корд... Читати повністю

Під час допиту помер звинувачений у вбивстві

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 10 лютого 2011р. 11:14

В Святошинському райуправлінні міліції під час допиту в кабінеті слідчого вчора, 9 лютого близько 15:00 помер затриманий за вбивство.

Про це "Свідомо" повідомив прес-секретар київської мілі... Читати повністю

Біля Чернігівської згорів кіоск з мобілками

Христина Заник, (вiд читачiв), 10 лютого 2011р. 11:13

О 4:20 в Дніпровському районі на вулиці Попудренка, 49 згорів кіоск з мобільними телефонами, розтошований біля станції метро «Чернігівська». 

Про це «Свідомо» п... Читати повністю