Українців підозрюють у розстрілах лівійців

Христина Заник, (вiд читачiв), 22 лютого 2011р. 12:08

Американське розвідувально-аналітичне видання STRATFOR підозрює українців... Читати повністю

На Солом’янці намагались вбити цуциків

Маша Землянська, Свiдомо, 22 лютого 2011р. 11:45

На вихідних в Солом’янському районі невідомі намагались вбити бездомними цуцинят. П’ятьох маленьких песиків забрали до найближчої ветлікарні, одного врятувати так і не вдалося.

... Читати повністю

Українську школу на Луганщині все ж закрили

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 лютого 2011р. 11:22

Українську школу №15 у місті Красний Луч Луганської області, через закриття якої 17 лютого батьки учнів оголосили голодування, закриють.

... Читати повністю

Мерія прибирає сніг, а місто далі у пробках

Христина Заник, (вiд читачiв), 22 лютого 2011р. 11:01

Заступник голови міської адміністрації Олександр Мазурчак дав комунальникам добу, щоб прибрати сніг з вулиць.

Про це повідомляє прес-служба міської влади.

«Двірники працювали... Читати повністю

Влада хоче окремі смуги для "швидкої" та автобусів

Христина Заник, (вiд читачiв), 22 лютого 2011р. 10:42

Міська адміністрація просить уряд запровадити окремі дорожні смуги для машин спеціального призначення та громадського транспорту, змінивши Правила дорожнього руху та Адміністративний кодекс.

<... Читати повністю

Санлікар хоче закрити кожну 10-ту шкільну їдальню

Маша Землянська, Свiдомо, 22 лютого 2011р. 9:47

Більше десяти відсотків шкільних їдалень не відповідають санітарно-епідеміологічним нормам, а відтак мають бути закриті.

Про це Читати повністю

Влада встановила спортивну п’ятирічку

Христина Заник, (вiд читачiв), 22 лютого 2011р. 9:42

Київська міська рада затвердила п’ятирічну програму «Київ спортивний: 2011-2015».

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба міської адміністрації.

«... Читати повністю

10 років отримав чиновник помаранчевої влади

Христина Заник, (вiд читачiв), 22 лютого 2011р. 9:14

Екс-заступник голови Держкомрезерву Микола Сіньковський отримав 10 років в'язниці з конфіскацією майна.

Про це Читати повністю

Влада хоче паркінг біля Лісової

Христина Заник, (вiд читачiв), 22 лютого 2011р. 8:55

Міська адміністрація планує побудувати паркінг в зеленій зоні на Броварському проспекті поблизу станції метро "Лісова".

Про це повідомив заступник голови міської державної адміністрації Ана... Читати повністю

Лівійські льотчики приєднуються до народу

Христина Заник, (вiд читачiв), 22 лютого 2011р. 8:43

Фото - AFP.

Два лівійські літаки військових повіт... Читати повністю

Як мати Індила бачила міліціонера,що буцав її сина

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 21 лютого 2011р. 23:05

- Я почув, як він стогнав, і перевернув його...

- Це Ви його перегортаєте? - киває адвокат в бік екрану ноутбуку з картинкою відео.

- Ну, я його перегортаю рукою і ногою собі поміг.... Читати повністю

Українців з Лівії закликають повернутися

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 лютого 2011р. 18:11

Через повстання в Лівії Міністерство закордонних справ України звернулося до Посольства України в цій державі з проханням розробити план ева... Читати повністю

Брєжнєву і Комаровського назвали найкрасивішими

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 лютого 2011р. 17:33

Журнал "Viva!" визначив найкрасивіших людей України.

Ними стали співачка Вєра Брєжнєва та лікар і телеведучий Євген Комаровський.

На таке звання претен... Читати повністю

Суд посадив активісток Femen на 2 доби

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 лютого 2011р. 17:11

Суд змусив активісток Femen Євгенію Крайзман та Олександру Шевченко відсидіти за гратами одну і дві доби відповідно.

Про це"Свідомо" повідомила прес-служба жіночого руху Femen.
Читати повністю