Адміністрація президента обіцяє пересісти на Шкоду

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 лютого 2011р. 16:18

Чиновники Адміністрації президента та Державного управління справами, які користуються службовими авто, тепер будуть їздити на автомобілях економ-класу замість  "Мерседесів".

Про це за... Читати повністю

Заарештовано нового чиновника Тимошенко

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 лютого 2011р. 16:06

4 лютого заарештовано екс-заступника начальника Департаменту матеріально-технічного забезпечення Міністерства надзвичайних ситуацій.

Про це "Свідомо" повідомила прокуратура.

Генерал... Читати повністю

Біля ТЦ "Україна" може з'явитися міні-Парус

Наталія Курило, (вiд читачiв), 9 лютого 2011р. 15:41

Містобудівна рада відмовилася розглядати проект торгово-офісного приміщення на розі вулиць Старовокзальна та Жилянська.

Замовник ТОВ "Сонячний промінь" забажав на 0,03 га звести 16-поверхов... Читати повністю

Утікача з тубдиспансера зловили з горілкою

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 лютого 2011р. 15:29

Затримали четвертого з п’яти в’язнів, які 24 січня втекли з київського клінічного протитуберкульозного диспансеру, що в 6-ти кіл... Читати повністю

Містобудівна рада проти каплиці в парку Слави

Наталія Курило, (вiд читачiв), 9 лютого 2011р. 14:54

Члени Містобудівної ради вирішили, що храм-каплиця в парку Слави буде зайвою. Тому відмовили Українській Православній церкві в зведенні культової споруди в улюбленому місці киян.

Читати повністю

9 найзатореніших місць Києва

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 лютого 2011р. 14:27

Перехрестя на Поштовій, Проспект генерала Ватутіна, Станція "Караваєві дачі", Бесарабська площа, Голосіївська площа – найзавантеженіші транспортом частини міста. 

Компанія Яндекс... Читати повністю

Тимошенко знову гострить лижі до Брюсселю

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 лютого 2011р. 13:29

Екс-прем’єрка Юлія Тимошенко вкотре хоче попросити слідчих дозволити поїхати до Брюсселю в березні на саміт Європейської Народної Партії.

Про це повідомляє Читати повністю

Влада обмежила ціни на гречку

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 лютого 2011р. 12:32

Міська влада встановила граничні торговельні надбавки на основні продукти харчування.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба київської адміністрації.

Для недопущення не... Читати повністю

Батьки: медогляд у школі – просто фікція

Маша Землянська, Свiдомо, 9 лютого 2011р. 12:18

Батьки київських школярів нарікають: медогляд, який усіх без виключення дітей змусили пройти на початку навчального року – просто формальність. Стан здоров’я дітей нікого по-справжньому... Читати повністю

Ресторан "Мандарин" горів на воді

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 лютого 2011р. 12:00

Вчора, 8 лютого, о 15:42 сталася пожежа в ресторані "Мандарин" по вулиці Електриків на Рибальському острові.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба рятувальників Києва. 

... Читати повністю

Водій маршрутки рахував гроші і в’їхав у стовп

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 лютого 2011р. 10:32

Вчора, 8 лютого, о 21:00  на проспекті Червонозоряному водій маршрутки «Богдан» не справився з керуванням і в’їхав у перешкоду - стовп.

Про це «Свідомо&raq... Читати повністю

Дарниця у січні лідер по вбивствам (карта)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 9 лютого 2011р. 10:26

На фото - будинок на Заслонова, де сталося одне з вбивств.

За підсумками січня цього року Дарницький район відзначився двома вбивствами та одним замахом на вбивство, в той час як і... Читати повністю

Прокуратура проти продажу педуніверситету

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 лютого 2011р. 10:19

Київська прокуратура опротестувала рішення Київради, яким приміщення педуніверситету Грінченка можна приватизовувати.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба прокуратури Києва.&... Читати повністю

Новий корпус Інституту раку обіцяють тепер влітку

Маша Землянська, Свiдомо, 9 лютого 2011р. 9:45

Кабінет міністір обіцяє, що новий лікувальний корпус при Національному інституті раку у Києві, який будується майже 19 років, прийматиме перших пацієнтів вже у червні. Для цього з бюджету додатково... Читати повністю

Український кордон перетнули 150 нелегалів

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 лютого 2011р. 9:43

Затримали 43-річного уродженця однієї з країн Близького Сходу, який підробляв документи для в’їзду до України іноземцям. 

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба київ... Читати повністю