ДАІ спростовує зняте на відео побиття

Христина Заник, (вiд читачiв), 8 лютого 2011р. 13:52

ДАІ Києва спростовує звинувачення у побитті водія, зняте на відео активістом «Дорожнього контролю» вночі 3 лютого.  

На сайті київських гаішників повідомляється, що пр... Читати повністю

Офіційно відкрили вікно для підкидання немовлят

Христина Заник, (вiд читачiв), 8 лютого 2011р. 12:59

Відбулось офіційне відкриття анонімного пункту, куди можна принести небажане немовля в Києві, хоча насправді воно діє тут від травня.

Про це «Свідомо» повідомили у Центральній л... Читати повністю

У школі на Новобіличах – менінгіт

Маша Землянська, Свiдомо, 8 лютого 2011р. 12:21

Два тижні тому у школі №230, що на Новобіличах, від менінгіту помер другокласник. Ще трьом дітям підтвердили той самий діагноз.

Про це «Свідомо» повідомили в столичному управлін... Читати повністю

Міліціонер відстрілювався від хулігана у маршрутці

Христина Заник, (вiд читачiв), 8 лютого 2011р. 11:54

В маршрутці, що їхала по вулиці Червоноткацькій, міліціонер підстрелив п'яного хулігана, який сильно його бив. 

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба київської міліції.

... Читати повністю

В Google Chrome тепер можна малювати 3D

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 лютого 2011р. 11:37

Розробники популярного Інтернет-браузера Google Chrome випустили наступну, 9-ту версію свого дітища.

Про це йдеться на сайті розробників.Читати повністю

Раді пропонують перевірити тиск на підприємців

Христина Заник, (вiд читачiв), 8 лютого 2011р. 11:02

Депутатка від БЮТ Наталія Королевська пропонує створити Тимчасову слідчу комісію парламенту для розслідування фактів тиску на учасників акцій протесту Податкового майдану. 

Читати повністю

Школярка померла через набряк легенів

Маша Землянська, Свiдомо, 8 лютого 2011р. 10:57

Причиною смерті семикласниці, яка втратила свідомість прямо на уроці фізкультури, став набряк легенів. Під час розтину у дитини знайшли недоліковану пневмонію.

Про результати розтину «... Читати повністю

Університет Франка "обскакав" Шевченка у вебі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 лютого 2011р. 10:52

Три українські університети потрапили в перші дві тисячі світового рейтингу університетів Webometrics.

Цей рейтинг відносно новий - йому 8 рок... Читати повністю

Умаров взяв відповідальність за теракт в Москві

Христина Заник, (вiд читачiв), 8 лютого 2011р. 10:24

Відповідальність за теракт в московському аеропорту "Домодєдово" взяв на себе лідер чеченських бойовиків Доку Умаров. 

Його звернення надійшло на електронну пошту редакції Кавказцентр.... Читати повністю

Махінатора Еліта-центру розслідують ще до 2 квітня

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 8 лютого 2011р. 9:50

Верховний суд України за поданням Генпрокурора продовжив до 2 квітня строк тримання під вартою і розслідування справи Ігоря Циганка, що звинувачується за участь в афері "Еліта-центр".

Про ц... Читати повністю

Лікарняні каси обіцяють зробити таки добровільними

Маша Землянська, Свiдомо, 8 лютого 2011р. 9:45

У лікарняній касі Києва, яка має стати прообразом страхової медицини, обіцяють, що медиків більше не змушуватимуть ставати її членами. А саму ситуацію про тиск на лікарів пояснюють так: керівництво... Читати повністю

Голова ОБСЄ: непокоїть ставлення до опозиції

Христина Заник, (вiд читачiв), 8 лютого 2011р. 9:23

Голова Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) Аудронюс Ажубал... Читати повністю

Дорожній контроль: викрито ще одну штраф-схему ДАІ

Олександра Сервецька, (вiд читачiв), 7 лютого 2011р. 20:41

«Дорожній контроль» викрив вже другий штраф-майданчик, який належить комерційній структурі і куди ДАІ привозить "клієнтів" - авто після евакуації.

Про це громадська організація... Читати повністю

Пожежа в університеті Драгоманова

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 лютого 2011р. 18:48

О15:15 в спортивному комплексі університету Драгоманова  по вулиці Тургенєвській, 3/9 сталася пожежа.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Київських рятувальників.

Читати повністю

Жодного отруєння у дитлікарні №2 не було

Маша Землянська, Свiдомо, 7 лютого 2011р. 18:42

Головне управління охорони здоров’я заперечує інформацію, яка зранку з’явилася у пресі, щодо масового отруєння дітей у другій дит... Читати повністю