У Києві епідемію грипу вже й не чекають

Маша Землянська, Свiдомо, 7 лютого 2011р. 12:36

Кількість хворих на грип киян все меншає. Минулого тижня з симптомами грипу та застуди до поліклінік та лікарень звернулося трохи більше 19 тисяч киян – це практично у півтора рази менше ніж... Читати повністю

Активісти запропонували "закласти" Україну

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 лютого 2011р. 12:33

Громадська організація "Не будь байдужим!", письменники Ірена Карпа, Сашко Ірванець, Олег Коцарєв разом зі студентами біля університету Драгоманова пропонували "закласти Україну".

Таким фле... Читати повністю

Міносвіти робить свою експертизу смерті школярки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 лютого 2011р. 12:12

Міносвіти проводить експертизу у справі загибелі 7-класниці оболонської школи №219 Марія Щуренко.

Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

«І більше того, вчитель попереджав:... Читати повністю

Бабуся допомогла зловити автокрадіїв

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 лютого 2011р. 12:03

Вночі 58-річна жителька будинку по вулиці Олійника викрила п’ятьох автокрадіїв.

Про це "Свідомо" повідомила київська міліція.

О другій ночі жінку заболіла спина. Від болю вона... Читати повністю

Тільки для 30% дітей фізкультура – безпечно

Маша Землянська, Свiдомо, 7 лютого 2011р. 11:56

Тільки 30% дітей шкільного віку можуть вільно займатися спортом. Для інших – уроки фізкультури загрожують здоров’ю, а інколи і життю.

Такі дані дослідження Інституту педіатрії,... Читати повністю

Екс-голова Держкомрезерву Поживанов - в Австрії

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 лютого 2011р. 11:26

Колишній голова Держкомрезерву Михайло Поживанов, якого недавно оголосили в розшук в Україні, знаходиться в Австрії.

Про це він повідомив Читати повністю

Малозабезпечених можуть не штрафувати за комуналку

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 лютого 2011р. 10:48

Малозабезпечених можуть звільнити від нарахування та стягнення пені за несвоєчасне внесення плати за житлово-комунальні послуги.

Читати повністю

Депутати хочуть відкрити інформацію про землю

Наталія Курило, (вiд читачiв), 7 лютого 2011р. 10:04

Інформація про земельну ділянку, яка поруч чи в іншому населеному пункті може стати загальнодоступною в Інтернеті.

Читати повністю

Що шиють "ніжинським робінгудам" (документ)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 7 лютого 2011р. 9:58

Слідчий Чернігівської міліції у справі "ніжинських робінгудів" стверджує, що спортсмени стріляли з пістолета, билися бейсбольною битою і все - щоб змусити випадкових людей в різних містечках област... Читати повністю

Доньці Онопенка пред'являють 2,4 мільйони гривень

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 лютого 2011р. 9:47

Генеральна прокуратура підозрює у шахрайстві на 2,4 мільйона гривень доньку голови Верх... Читати повністю

Табачник: Бюджетників не поменшає, а побільшає

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 лютого 2011р. 9:36

Кількість студентів-бюджетників у відсотковому співвідношенні цього року не зменшиться, а збільшиться.

Про це повідомляє прес-служба Міносвіти, посилаючись на слова міністра освіти Дмитра Т... Читати повністю

Завтра пройде акція проти передачі Софії Мінкульту

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 лютого 2011р. 9:26

Завтра, 8 лютого, о 13:00 на Софійській площі громадські активісти і працівники Софії Київської закликають прийти на акцію проти передачі заповідника під управління Мінкульту.

За даним... Читати повністю

Загиблій 7-класниці присвятили посмертне відео

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 лютого 2011р. 8:47

Однокласники і друзі померлої на уроці фізкультури школярки з оболонської 219-ої школи створили відео про дівчину.

Його вони розміст... Читати повністю

Морозів Києву до четверга не обіцяють

Маша Землянська, Свiдомо, 5 лютого 2011р. 15:45

До середи у Києві протримається плюсова температура. З четверга позначка термометра знову опуститься до 0.

Таку погоду столиці прогнозує G... Читати повністю

Вночі пожежники рятували дітей по драбині

Маша Землянська, Свiдомо, 5 лютого 2011р. 13:40

О пів на другу ночі прапорщик цивільного захисту Віталій Салій піднявся по драбині на шостий поверх та врятував від вогню дворічну та дев’ятирічну дитину. Ще чотирьох жінок з палаючої квартир... Читати повністю