Андрієвський: відставка Черновецького - маячня

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 4 лютого 2011р. 15:21

Заява заступника голови Верховної Ради Миколи Томенка про відставку Леоніда Черновецького не має підстав і може мати декілька маніпулятивних приводів.

Про це "Свідомо" повідомив депутат Киї... Читати повністю

Доній: мені пропонували 10 млн за перехід до ПР

Наталія Курило, (вiд читачiв), 4 лютого 2011р. 14:35

Депутат партії "Наша Україна-Народна самооборона" Олесь Доній, що перебуває в США, розповів американським урядовцям про те, що регіонали йому пропонували гроші за перехід до їхньої партії.

... Читати повністю

США застерігає Януковича від політичних репресій

Наталія Курило, (вiд читачiв), 4 лютого 2011р. 14:18

Сполучені Штати Америки застерігають владу України від вибіркового кримінального переслідування опозиції. 

Про це пише УНІАН, посилаючись на слова заступника помічника Держсекретаря... Читати повністю

"Гарматна" не працюватиме до 1 березня

Наталія Курило, (вiд читачiв), 4 лютого 2011р. 13:18

З 6 лютого до 1 березня не працюватиме станція швидкісного трамваю "Національний авіаційний університет", яка ще відома як "Гарматна".

Про це "Свідомо" повідомив "Київпастранс".

На... Читати повністю

Генсек Інтерполу рекламує паспортні схеми ЄДАПСу

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 4 лютого 2011р. 13:10

Генсек Інтерполу Рональд Ноубл вручив міністру МВС Анатолію Могильову елекронний паспорт і переконував вводити біометричні документи приватного консорціуму ЄДАПС для всіх громадян.

Про це... Читати повністю

Справу ринку на Воскресенці передали до суду

Наталія Курило, (вiд читачiв), 4 лютого 2011р. 12:57

Київська прокуратура закінчила розслідування справи директора "Воскресенського торгового центру" у перевищенні влади та службових повноважень і передала до суду.

Про це Читати повністю

Зоопарк заховав фламінго, пеліканів та папуг

Маша Землянська, Свiдомо, 4 лютого 2011р. 12:56

Відвідувачі київського зоопарку тепер не зможуть побачить пеліканів, фламінго, папуг та інших теплолюбних птахів. Керівництво звіринцю закрило зимовий пташник.

Про це «Свідомо»... Читати повністю

В Києві продовжують палати автівки

Наталія Курило, (вiд читачiв), 4 лютого 2011р. 11:56

В ніч на п'ятницю, 04 лютого згоріло три "Таврії-Славути”. Експерти припускають, що їх підпалили.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій.

С... Читати повністю

За квіти з газонів - вдесятеро більший штраф

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 лютого 2011р. 11:29

Знищення чи пошкодження зелених насаджень, дерев, чагарників, газонів, квітників, а також самовільне перенесення їх в інші місця під час будівництва будуть штрафуватися вдесятеро більше. 

... Читати повністю

Кожен другий українець займається самолікуванням

Маша Землянська, Свiдомо, 4 лютого 2011р. 11:19

Половина українців купує ліки без призначення лікаря. Більшість з них покладаються на особистий досвід. Інші ж, не знаючи точного діагнозу, довіряють аптекарям, орієнтуються на ціну, прислухаються... Читати повністю

На Солом’янці підробляли «Пшеничну»

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 лютого 2011р. 10:30

У Києві по вулиці Пугачова, 17 викрили підпільний цех з виробництва горілки.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба податкової міліції Києва.

Підроблену горілку розлива... Читати повністю

Автор закону «Про вищу освіту»: Я його відкличу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 лютого 2011р. 10:23

Заступник голови парламентського комітету з освіти і науки, депутат від Партії регіонів і один з авторів законопроекту «Про вищу освіту», який пропонує щороку збільшувати ціну на навчан... Читати повністю

Чоловік тепер – близький родич

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 лютого 2011р. 9:53

Чоловіка віднесли до терміну «близькі родичі» у Кримінально-процесуальному кодексі.

Такий закон підписав президент Віктор Янукович. 

Раніше у статті 32 КПК «б... Читати повністю

Янукович заветував закон про забудови

Наталія Курило, (вiд читачiв), 4 лютого 2011р. 8:56

Президент Віктор Янукович повернув до парламенту закон, я... Читати повністю