Як згадував смерть Індила екс-начальник міліції

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 4 лютого 2011р. 20:29

"Да, так и было. Мне позвонила незнакомая женщина на рабочий телефон и рассказала, что этот ребёнок (студент Індило – "Свідомо") имел в детстве черепно-мозговую травму и лечился даже…... Читати повністю

Що президент хоче від закону "для забудовників"

Віктор , (вiд читачiв), 4 лютого 2011р. 18:43

Як раніше повідомлялося, Президент України Віктор Янукович застосував право вето до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» і повернув його до Верховної Ради України і... Читати повністю

ГПУ порушила справу проти доньки Онопенка - Ірини

Наталія Курило, (вiд читачiв), 4 лютого 2011р. 17:46

Проти молодшої доньки голови Верховного суду Василя Онопенка - Ірини та її чоловіка Володимира Котлярова Генпрокуратура порушила кримінальну справу за фактом шахрайства.

Як пише "Комерсант-... Читати повністю

На уроці фізкультури померла школярка

Маша Землянська, Свiдомо, 4 лютого 2011р. 17:26

Під час бігу на уроці фізкультури у 219 школі, що на Оболонському проспекті, померла семикласниця.

Про це «Свідомо» розповіла Тетяна Юрченко, з управління охорони здоров’я... Читати повністю

Бутербродні терористи викрали символ Макдональдса

Маша Землянська, Свiдомо, 4 лютого 2011р. 16:39

У Фінляндії група невідомих, які називають себе «армією порятунку їжі», взяли у заручники в одному з місцевих Макдональдсів головний символ ресторанів швидкого харчування - клоуна Ронал... Читати повністю

За 3 місяці в онкоцентрі пролікувалися шістеро

Маша Землянська, Свiдомо, 4 лютого 2011р. 15:57

За три місяці після урочистого відкриття, перший і нині єдиний в Україні Центр ядерної діагностики онкологічних захворювань пролікував лишень шістьох пацієнтів х... Читати повністю

В страшних муках згорів ремонтувальник авто

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 лютого 2011р. 15:41

Майстер з ремонту автомобілів загинув у жахливих муках під час пожежі в гаражі.

Про це йдеться в повідомленні міліції. 

Чоловік ремонтував машину знайомого у гаражному кооперат... Читати повністю

Справи екс-чиновників Тимошенко передали до суду

Наталія Курило, (вiд читачiв), 4 лютого 2011р. 15:40

Генпрокуратура закінчила досудові слідства у ряді справ екс-чиновників.

Про це повідомила прес-служба Генпрокуратури.

З уряду Тимошенко під арештом зараз, чекають вироку суду:Читати повністю

Надією ЄС замість України стала Молдова

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 лютого 2011р. 15:25

Президент Європарламенту Єжи Бузек повідомив, що Україна втратила свої позиції в регіоні і тепер надією ЄС стала Молдова.

Про це він Читати повністю

Андрієвський: відставка Черновецького - маячня

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 4 лютого 2011р. 15:21

Заява заступника голови Верховної Ради Миколи Томенка про відставку Леоніда Черновецького не має підстав і може мати декілька маніпулятивних приводів.

Про це "Свідомо" повідомив депутат Киї... Читати повністю

Доній: мені пропонували 10 млн за перехід до ПР

Наталія Курило, (вiд читачiв), 4 лютого 2011р. 14:35

Депутат партії "Наша Україна-Народна самооборона" Олесь Доній, що перебуває в США, розповів американським урядовцям про те, що регіонали йому пропонували гроші за перехід до їхньої партії.

... Читати повністю

США застерігає Януковича від політичних репресій

Наталія Курило, (вiд читачiв), 4 лютого 2011р. 14:18

Сполучені Штати Америки застерігають владу України від вибіркового кримінального переслідування опозиції. 

Про це пише УНІАН, посилаючись на слова заступника помічника Держсекретаря... Читати повністю

"Гарматна" не працюватиме до 1 березня

Наталія Курило, (вiд читачiв), 4 лютого 2011р. 13:18

З 6 лютого до 1 березня не працюватиме станція швидкісного трамваю "Національний авіаційний університет", яка ще відома як "Гарматна".

Про це "Свідомо" повідомив "Київпастранс".

На... Читати повністю

Генсек Інтерполу рекламує паспортні схеми ЄДАПСу

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 4 лютого 2011р. 13:10

Генсек Інтерполу Рональд Ноубл вручив міністру МВС Анатолію Могильову елекронний паспорт і переконував вводити біометричні документи приватного консорціуму ЄДАПС для всіх громадян.

Про це... Читати повністю

Справу ринку на Воскресенці передали до суду

Наталія Курило, (вiд читачiв), 4 лютого 2011р. 12:57

Київська прокуратура закінчила розслідування справи директора "Воскресенського торгового центру" у перевищенні влади та службових повноважень і передала до суду.

Про це Читати повністю