Табачник: Бюджетників не поменшає, а побільшає

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 лютого 2011р. 9:36

Кількість студентів-бюджетників у відсотковому співвідношенні цього року не зменшиться, а збільшиться.

Про це повідомляє прес-служба Міносвіти, посилаючись на слова міністра освіти Дмитра Т... Читати повністю

Завтра пройде акція проти передачі Софії Мінкульту

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 лютого 2011р. 9:26

Завтра, 8 лютого, о 13:00 на Софійській площі громадські активісти і працівники Софії Київської закликають прийти на акцію проти передачі заповідника під управління Мінкульту.

За даним... Читати повністю

Загиблій 7-класниці присвятили посмертне відео

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 лютого 2011р. 8:47

Однокласники і друзі померлої на уроці фізкультури школярки з оболонської 219-ої школи створили відео про дівчину.

Його вони розміст... Читати повністю

Морозів Києву до четверга не обіцяють

Маша Землянська, Свiдомо, 5 лютого 2011р. 15:45

До середи у Києві протримається плюсова температура. З четверга позначка термометра знову опуститься до 0.

Таку погоду столиці прогнозує G... Читати повністю

Вночі пожежники рятували дітей по драбині

Маша Землянська, Свiдомо, 5 лютого 2011р. 13:40

О пів на другу ночі прапорщик цивільного захисту Віталій Салій піднявся по драбині на шостий поверх та врятував від вогню дворічну та дев’ятирічну дитину. Ще чотирьох жінок з палаючої квартир... Читати повністю

Посол ЄС: Данилишина приютили за відсутність права

Маша Землянська, Свiдомо, 5 лютого 2011р. 12:45

Прага не бачить гарантії верховенства права в Україні. Власне з цієї причини Чехія і надала політичний притулок екс-міністру економіки Богдану Данилишину.

Про це голова представництва ЄС в... Читати повністю

Київську суддю спіймали «на гарячому»

Маша Землянська, Свiдомо, 5 лютого 2011р. 12:06

Вчора, 4 лютого, слідче управління столичної прокуратури і Головне управління СБУ Києва затримали «на гарячому» суддю одного з районних суддів. Жінка у мантії взяла тисячу доларів хабар... Читати повністю

КРУ: крадуть державні гроші – дзвоніть нам

Маша Землянська, Свiдомо, 5 лютого 2011р. 11:31

Столичне Контрольно-ревізійне управління закликає киян повідомляти про розкрадання або махінації з державними грошима чи майном. Скарги приймаються на телефон гарячої лінії, що працює по будням з д... Читати повністю

Померлу школярку реанімували сорок хвилин

Маша Землянська, Свiдомо, 5 лютого 2011р. 10:55

На виклик про втрату свідомості під час пробіжки на уроці фізкультури, швидка допомога приїхала за дев’ять хвилин. Попри те, що дитина була вже мертвою, л... Читати повністю

Киян заманюють до Єгипту низькими цінами

Маша Землянська, Свiдомо, 5 лютого 2011р. 10:21

Київськи туристични компанії знижують ціни на тури до охопленого бійкою та стріляниною Єгипту, де з 25 січня невдоволені мешканці протестують проти чинної влади. Відтак, поїхати на тиждень до п&rsq... Читати повністю

Як згадував смерть Індила екс-начальник міліції

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 4 лютого 2011р. 20:29

"Да, так и было. Мне позвонила незнакомая женщина на рабочий телефон и рассказала, что этот ребёнок (студент Індило – "Свідомо") имел в детстве черепно-мозговую травму и лечился даже…... Читати повністю

Що президент хоче від закону "для забудовників"

Віктор , (вiд читачiв), 4 лютого 2011р. 18:43

Як раніше повідомлялося, Президент України Віктор Янукович застосував право вето до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» і повернув його до Верховної Ради України і... Читати повністю

ГПУ порушила справу проти доньки Онопенка - Ірини

Наталія Курило, (вiд читачiв), 4 лютого 2011р. 17:46

Проти молодшої доньки голови Верховного суду Василя Онопенка - Ірини та її чоловіка Володимира Котлярова Генпрокуратура порушила кримінальну справу за фактом шахрайства.

Як пише "Комерсант-... Читати повністю

На уроці фізкультури померла школярка

Маша Землянська, Свiдомо, 4 лютого 2011р. 17:26

Під час бігу на уроці фізкультури у 219 школі, що на Оболонському проспекті, померла семикласниця.

Про це «Свідомо» розповіла Тетяна Юрченко, з управління охорони здоров’я... Читати повністю

Бутербродні терористи викрали символ Макдональдса

Маша Землянська, Свiдомо, 4 лютого 2011р. 16:39

У Фінляндії група невідомих, які називають себе «армією порятунку їжі», взяли у заручники в одному з місцевих Макдональдсів головний символ ресторанів швидкого харчування - клоуна Ронал... Читати повністю