На Голосіївці горів розважальний клуб

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 12:19

О 7:10 ранку на проспекті 40-річчя Жовтня, 8, згорів бар у розважальному комплексі «ХХХ» (три ікса).

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба рятувальників.

О... Читати повністю

Ступка повернувся додому після операції

Маша Землянська, Свiдомо, 17 лютого 2011р. 12:11

Народного артиста Богдана Ступку успішно прооперували в Мюнхені і тепер він повернувся до Київ.

Про це «Свідомо» розказали в Міністерстві охорони здоров’я.

«... Читати повністю

СБУ 5 годин допитувала львівського історика

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 11:29

Вчора, 16 лютого, у Службі безпеки України впродовж 5 годин допитували львівського історика Руслана Забілого, який спеціалізується на дослідженні Української повстанської армії.

Про це &la... Читати повністю

МОН: Не чіпляйтесь за цифру 42% у держзамовленні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 лютого 2011р. 11:11

Міносвіти просить не чіплятися за цифру 42% при формуванні безкоштовних місць в університетах на цей рік.

Про це "Свідомо" заявив директор Департаменту вищої освіти МОН Ярослав Болюбаш.

... Читати повністю

Уряд готовий повільніше піднімати стаж військовим

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 11:09

Уряд погодився поступовіше збільшувати вислугу років для військових, яка потрібна їм для виходу на пенсію - впродовж десяти років.

 

Про це повідомляє прес-служба уряду.

<... Читати повністю

Київ може поселити лише третину фанів Євро

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 10:28

Київ готовий розмістити 84 тисячі простих вболівальників Євро.

Про це заявила прес-служба офіційного інформаційного... Читати повністю

ЗамКиївського губернатора Чижмаря облили кислотою

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 10:23

Вчора пізно ввечері чиновнику Київської облдержадміністрації Юрію Чижмарю вилили в обличчя кислоту.

Про це "Свідомо" повідомили в київській міліції.

Чиновник приїхав додому на авто,... Читати повністю

Малозабезпеченим додадуть по 60 гривень на дитину

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 10:14

Допомога на кожну дитину від трьох до тринадцяти років  для малозабезпечених сімей зросте у 2011 році на 60 гривень.

Таке рішення підписав уряд.

У 2012 на кожну дитину ця допом... Читати повністю

Москаль: замість вертольоту Могильову - велосипед

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 10:04

Депутати від "Народної самооборони" подарують Могильову велосипед, бо грошей на вертоліт для нього не зібрали.

Про це "Свідомо" повідомив депутат, генерал-лейтенант міліції Геннадій Москаль... Читати повністю

Аптекам хочуть нав'язати ліки від кашлю

Маша Землянська, Свiдомо, 17 лютого 2011р. 9:46

Аптеки на випадок епідемії грипу хочуть змусити обов’язково продавати амброксол, з якого складаються таблетки та сиропи від кашлю.

Читати повністю

В Деснянському районі знайшли вибухівку

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 8:46

Фото - Магнолія-ТВ.

У одному з лісопосадок Деснянського району знайшли вибухівку на 150 кілограмам тротилу.

Про це Читати повністю

ДАІ штрафує по плану (відео)

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 лютого 2011р. 8:22

Керівництво ДАІ змушує інспекторів штрафувати водіїв незалежно від порушень, а відповідно до плану.

Відео з записом планерки ДАІ міста Бердянська Читати повністю

Москаль: проти міліції в Макіївці треба 3000 справ

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 лютого 2011р. 19:33

Заява міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова по вибухам у Макіївці говорить не тільки про його некомпетентність, але й про пряме порушення закону.

Про це "Свідомо" заявив екс-заммініс... Читати повністю

Екс-суддя КС: Онопенко показав ціну права

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 лютого 2011р. 19:11

Те, що після зустрічі з президентом Януковичем голови Верховного суду Василя Онопенка дочку й зятя відпустила прокуратура, говорить про ціну права в Україні на даний момент.

Про це "Свідомо... Читати повністю

З Театральної зникли будівельники

Наталія Курило, (вiд читачiв), 16 лютого 2011р. 18:49

Сьогодні вранці з будівництва на розі Богдана Хмельницького та Пушкінської пішли робітники.

Про це "Свідомо" повідомила місцева мешканка та активістка Наталія Мусієнко.

"Вранці, при... Читати повністю